Opinie o Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. w Wrocław

Kinga Nowy wpis

Czy firma zapewnia kawę pracowniczą ?

Praca w ZZN nie jest łatwa , mocno trzeba się wdrożyć w panujące zasady. Kontrola, nadzór , rozbudowane struktury firmy . Dzięki temu pracownik ma schemat działań i jest rozliczany przez przełożonych ,ale tak naprawę rozliczany jest przez właścicieli. Praca do łatwych nie należy , a zarządca to nie karierowicz tylko osoba , która świeci oczami za wszystkie niedociągnięcia pracowników. Absurdem jest , że brak ludzi wykształconych , bo nawet księgowe mają wykształcenie wyższe.Polecam przyjąć się do szeregów firmy a później wypowiadać negatywnie- tylko aby się przyjąć trzeba mieć doświadczenie w branży i odpowiednie dokumenty.

Sylwia
@anonymous

W związku z tym, powołując się na Twój komentarz, praca w Zespole Zarządców Nieruchomości WAM nie będzie odpowiednia dla każdego. Sam pewnie pracujesz w tym miejscu już jakiś czas i na pewno sporo wiesz o jego funkcjonowaniu. Powiedz, czy Wasza pensja składa się jedynie z samej podstawy, czy również z prowizji?

przemo Nowy wpis
@anonymous

a to ciekawe co piszesz ,ze księgowe maja wyzsze wyksztalcenie z ekomomi ,finansów czy moze kierunki techniczne.Pracowalem w biurze zarzadu więc wiem kogo zatrudniali.Najlepszy taki pracownik,ktory nigdy nie powie nie,zawsze przytaknie właścicielom.(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@przemo

Szanowny Panie Przemo, Jeżeli pracował Pan w naszej organizacji, to powinien Pan mieć rzeczywiste, a nie zniekształcone wyobrażenie na temat funkcjonowania Tumieszkamy. Zapewniamy Pana, że każdy proces rekrutacyjny jest prowadzony w sposób przemyślamy i skoordynowany. Osoby na poszczególne stanowiska dobierane są na podstawie wykształcenia, a także posiadanych kompetencji i umiejętności. Może być Pan pewien, że jedną z nich nie jest bezrefleksyjne przytakiwanie Zarządowi. Organizacja docenia osoby z otwartą głową, dobrymi pomysłami, a nadto nastawione na współpracę i serdeczne dla innych (współpracowników i kooperantów). Ale zapewne ma Pan świadomość tego faktu, będąc w przeszłości zatrudnionym w naszej Spółce....

Pracownik 7 letni

Szeregowi pracownicy to wyrobnicy. Posiadają nawet wiedzę i starają się ją używać by działać na rzecz mieszkańców. Niestety kierownictwo od zarządcy w zwyz to zwykli karierowicze. Na nieszczęście dla pracowników niższego szczebla (często z wyższym wykształceniem) mają tylko średnie wykształcenie - zresztą nawet nie kierunkowe związane z nieruchomościami - akuszerka, krawcowa, dyrektor to facet po technikum. Ludzie ci wydają sprzeczne decyzję. Dziś to jutro coś innego i jeszcze ochrzaniaja pracownika jak mógł to zrobić. Pracownicy zamiast być na nieruchomości albo spokojnie wyjść po 8 godzinach naprawiaja durne decyzje swoich przełożonych. Mieszkańcy maja oczywiście pretensje do tych pracowników bo myślą że albo z lenistwa albo z nieumiejętności nie wykonują podstaw zarządzania, a to decyzje zarządców lub dyrekcji krążące 5 ty raz robić wydruk rozliczenia bo raz ma być alfabetycznie raz wg kosztów a jeszcze innym razem na 2 osobnych kartkach. Place średnio 2tys na rękę. Jeśli nie zabiorą 10%premi że nie polecilo się kogoś kto ściągnie wspólnotę do zarządzania. Spróbuj powiedzieć szefowi że wydaje niezgodna z prawem decyzję - będą szukany a potem nie przedłużenie umowy. W czasie zebrań normalne że siedzi się po 12 godzin w pracy. Oczywiście bez zapłaty za nadgodziny. Jedynie co to pensja (niska) na czas.

administratorzy
@Pracownik 7 letni

Zgadzam się całkowicie z tą wypowiedzią,bo jest prawdziwa!Jeżeli chodzi o zarobki,to my niestety,mamy mniej niż średnia krajowa!

Barbara
@administratorzy

Jasne, tylko, że średnia krajowa to jakiś statystyczny jednorożec, 4,6 tys. / mc, no proszę Was, do tego nie ma sensu się odnosić, zarobki w ZNN są jasne, a pieniążki spływają terminowo, więc jak dla mnie gitara, nie ma tu co szukać dziury w całym.

@Barbara

Ja mam 1700. Pracuje jak koń a płacą jak za kucyka. Jak jesteście tacy dobrzy to czemu uciekają wspólnoty i najlepsi pracownicy?

Daniel
@:)

No właśnie dlaczego ? Nikt nie walczy o pracowników tylko ich się zwalnia a dnia na dzień a to oni odwalają najwiekszą robotę. Gdyby nie zwykły pracownik to wiele wspólnot już dawno by pożegnało ZZN. A może tak ktoś pomyśli o godnych płacach dla tych zwykłych.

Sylwia Nowy wpis
@Daniel

Rozumiem, że uważasz, że zarobki w WAM są za małe. A powiedz, jak wyglądają Twoje obowiązki w tej pracy? Na jakim stanowisku pracujesz?

Jakub

:), długo pracujesz w firmie? Nie ma szans na podwyżki? Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Zespół Zarządców Nieruchomości WAM . Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jakub

@Agata, możliwość rozwoju zawodowego i awansu to kwestie, które zazwyczaj są bardzo ważne dla wszystkich pracowników. Czy w związku z tym mogłabyś krótko opisać ścieżkę Twojego awansu w Zespół Zarządców Nieruchomości WAM? Jak wiele zaangażowania musiałaś włożyć, aby awansować u tego pracodawcy?

Agata

Jak dla mnie wiele na lepsze zmieniło się w firmie. Od początku kariery kilkakrotnie awansowałam i dostałam sporą podwyżkę. Bardzo podoba mi się socjal w firmie. Wiadomo pracownicy zawsze będą narzekać na szefa, jak dla mnie nie mam powodów, aby narzekać.

Pracownik 3-letni

Każdy patrzy ze swojej strony, podczas gdy przydałoby się spojrzeć obiektywnie. Nikt nie jest zadowolony, jak się mu dodaje pracy i wprowadza zmiany, ale zmiany te mają służyć naszemu klientowi. W ten sposób zwiększamy jakość naszej obsługi i zwiększamy swoją atrakcyjność na rynku. Co z pewnością przełoży się na pracowników. I przekłada się. Pracuję w ZZN kolejny rok (nie w kadrze kierowniczej) i drażnią mnie ludzie, którzy na każdy pomysł czy wdrożenie, reagują negatywnie. A atmosferę pracy, bardzo ważną, tworzą ludzie. Jeśli nie będziemy tworzyć opozycyjnych obozów między szczeblami, będzie się pracowało znacznie lepiej. Zwłaszcza, że przełożeni (co wynika z mojego doświadczenia) nie są roszczeniowi i starają się dbać o stosunki z pracownikami, ale muszą przy tym realizować cele firmy.

zibi

Jeżeli chodzi o współpracowników to spoko nawet powiedziałbym fajni ludzie ale od kierowników wzwyż to karierowicze często bez żadnej wiedzy, którzy ślepo wykonują polecenia korporacji. W nagrodę za swoje umiejętności będziecie robić 2 x więcej niż powinniście a za wyrażenie swojej opinii i stosunku do firmy baj-baj pa-pa

admin

Masz doświadczenie w pracy z firmą Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. - Wrocław

Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.