brak logo

Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 11:29
Masz doświadczenie w pracy z firmą Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!
4
zibi 2016-02-13 21:32
Jeżeli chodzi o współpracowników to spoko nawet powiedziałbym fajni ludzie ale od kierowników wzwyż to karierowicze często bez żadnej wiedzy, którzy ślepo wykonują polecenia korporacji.
W nagrodę za swoje umiejętności będziecie robić 2 x więcej niż powinniście a za wyrażenie swojej opinii i stosunku do firmy baj-baj pa-pa
Pracownik 7 letni 2016-11-02 22:19
Szeregowi pracownicy to wyrobnicy. Posiadają nawet wiedzę i starają się ją używać by działać na rzecz mieszkańców. Niestety kierownictwo od zarządcy w zwyz to zwykli karierowicze. Na nieszczęście dla pracowników niższego szczebla (często z wyższym wykształceniem) mają tylko średnie wykształcenie - zresztą nawet nie kierunkowe związane z nieruchomościami - akuszerka, krawcowa, dyrektor to facet po technikum. Ludzie ci wydają sprzeczne decyzję. Dziś to jutro coś innego i jeszcze ochrzaniaja pracownika jak mógł to zrobić. Pracownicy zamiast być na nieruchomości albo spokojnie wyjść po 8 godzinach naprawiaja durne decyzje swoich przełożonych. Mieszkańcy maja oczywiście pretensje do tych pracowników bo myślą że albo z lenistwa albo z nieumiejętności nie wykonują podstaw zarządzania, a to decyzje zarządców lub dyrekcji krążące 5 ty raz robić wydruk rozliczenia bo raz ma być alfabetycznie raz wg kosztów a jeszcze innym razem na 2 osobnych kartkach. Place średnio 2tys na rękę. Jeśli nie zabiorą 10%premi że nie polecilo się kogoś kto ściągnie wspólnotę do zarządzania. Spróbuj powiedzieć szefowi że wydaje niezgodna z prawem decyzję - będą szukany a potem nie przedłużenie umowy. W czasie zebrań normalne że siedzi się po 12 godzin w pracy. Oczywiście bez zapłaty za nadgodziny. Jedynie co to pensja (niska) na czas.
Zostaw swoją opinię o Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.