Opinie o Hit Michał Durmowicz w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hit Michał Durmowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hit Michał Durmowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hit Michał Durmowicz w Włocławek

August Nowy wpis

Ponad dwadzieścia lat działalności, praca w firmie warta polecenia więc cisza na forum , polecam pracę.

Pracownik Nowy wpis
@August

Jeśli ktoś ceni sobie u pracodawcy pracę w ciągłych nadgodzinach (usunięte przez administratora)pomiatanie ludźmi i nerwowa atmosferę zastraszenia to polecam

Mieczysław Nowy wpis

Jedyną ofertę z przeszłości jaką znalazłem do nich to na managera hotelu. Przyznam, że takiej właśnie pracy szukam, ciekawe jak się pracuje? Niepokoi mnie to, co pisaliście tu dawniej o zarobkach. Rzeczywiście są one takie dalej niskie? Zmieniło się coś od tamtego czasu, były podwyżki inflacyjne jakieś?

Krzysztof Nowy wpis

Widziałem nie raz nie dwa jak sam szef chodzi w swoim hotelu , pogania pracowników , daje im "złote" rady jak mają pracować przy klientach , mało profesjonalnie to wygląda , da się odczuć spiętą atmosferę , nie polecam tak moje dwie znajome które nie miały tam przyjemności pracować !

hulio

Najniższa krajowa, w soboty do pracy trzeba przychodzić... dzień do odbioru, takie są warunki pracy... czyli następny cwaniak!!! przedsiębiorca

@hulio

Oczywiście najniższa krajowa a nawet jesli chcesz sobie dorobic np poprzez prace w sobote to mogą tak pracowac jedynie wybrańcy a reszta co najwyżej zmuszana jest psychicznie aby zasuwać w nadgodzinach które oczywiscie nie są płacone. Miła atmosfera pracy jak pisza w ogłoszeniach to jedna wielka bujda. Mobbing , zastraszanie i gnebienie psychiczne pracownika którego w ogóle się nie szanuje- od pracodawcy i przełożonej usłyszysz jedynie ze masz zwiększać tempo pracy- nie jest ważne w jaki sposób a jesli nie wyrabiasz masz zostawac po godzinach albo brać robotę do domu za co przecież nie zapłacą. Zabroniona jest swobodna wymiana zdań z innymi współpracownikami gdyż oko przełożonej jest czujne - masz jak robot w milczeniu wykonywać pracę aby czasem zbytnio nie asymilować się z innymi. Czujesz sie jak w (usunięte przez administratora). Jedynymi narzedziami motywującymi pracownika jakimi się posługuja to zastraszanie go i wylewanie mu na głowę pomyj a w ramach docenienia twoich starań jakie wkładasz w wykonywanie bieżących obowiązków i z jednoczesnym nadrabianiem zaległości które nagromadzone zostały przez poprzedników, możesz od pracodawcy otrzymać rozwiązanie umowy poniewaz jak już zaległości zostaną powyprowadzane to dowiesz się ze nie spełniasz jego wymogow gdyz nie zwiekszasz tempa pracy. Szczerze odradzam i nikomu nie polecam pracy w tak wrogim pracownikowi otoczeniu w którym nie docenia się ani nie szanuje pracy innych ani samego pracownika.

HH

(usunięte przez administratora)każdy wie, że to Ty napisałaś tą opinię. Osoba rozżalona, która została zwolniona bo nie spełniania oczekiwań. Teraz jest o wiele mniej pracowników, pracę są na bieżąco, jest osoba, która robi o wiele więcej. Każdy jest zadowolony. Nie ma żadnego mobbingu. Jest miła przyjazna atmosfera robota idzie i kazdy jest zadowolony. Najlepiej oskarzac kogos bo zostalo się zwolnionym nie widząc siebie. Firma jest super. Pracodawca sprawiedliwy, adekwatne wynagrodzenia do osób które sie sprawdzą.Nie ma takich pracodawców we Włocławku. A ktoś kto poniósł porazke zawsze będzie poniżal I oczerniał nnych. Nie ma we Włocławku lepszego pracodawca. Pytanie kto wydaje opinię. Osoba , która pracuje pół roku, rok czy wiele lat. A w tej firmie zapewniam że są osoby, które pracują kilkanaście lat,więc nie może być tak źle. Tej firmie daje 6. Lojalność, szacunek, zapłata jest na 6 pod warunkiem, że zaangażowanie, lojalność i szczerość działa w dwie strony. Nikt nie znajdzie pracy a takim poziomie we Włocławku, ale na wszystko potrzeba czasu. A nie siedzieć, pierdzic w stołek i uważać że jest ok. To nie UM.

angela
@HH

to ciekawe czemu co chwile szukacie pracowników do księgowości...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hit Michał Durmowicz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Hit Michał Durmowicz - Włocławek

Hit Michał Durmowicz
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Nowcy 17
    87-800 Włocławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042