FABRYKA CUKIERNICZA

Toruń

Opinie o FABRYKA CUKIERNICZA

anonim 2011-10-22 00:43
Ogólnie praca na stanowisku ph w tej firmie nie należy do złych.Jeśli solidnie i bez żadnego ściemniania wykonuje się swoje obowiązki to praca jest samą przyjemnością.Ogromnym minusem są zarobki,bowiem w niektórych regionach Pl.jest to najniższa krajowa,a plany niestety są mocno wygórowane,można by rzec \\\'zaczerpnięte\\\' z kosmosu i nieadekwatne do regionu,w którym się pracuje.Brak możliwości rozwoju osobistego tzn.kilka/kilkanaście lat na stanowisku ph i to wszystko co firma ma do zaoferowania.Managerowie ok.nie przeszkadzają w pracy i specjalnie się nie czepiają,kontrola GPS.Warunki zatrudnienia b.dobre,wszystko tak jak powinno być,zgodnie z wymogami kodeksu pracy,pracownik nie ma się czego obawiać jeśli chodzi o umowę i formalności z nią związane za co tę firmę cenię!!
Nie polecam tej pracy osobom ambitnym,pragnącym otrzymywać godziwe wynagrodzenie za swoją pracę,oczekującym,że rozwiną swoje skrzydła możliwie najszerzej.Ogólnie ok.
Zostaw swoją opinię o FABRYKA CUKIERNICZA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA CUKIERNICZA