Opinie o Efect Doradztwo Finansowe w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Efect Doradztwo Finansowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Efect Doradztwo Finansowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efect Doradztwo Finansowe w Poznań

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Efect Doradztwo Finansowe?

pracownik Nowy wpis

tak zmiana o 180 stopni

Tomasz Nowy wpis

Wytrzymałem 2 miesiące szkoleń, po czym kiedy przyszło do sprzedawania swoich kolegów zrezygnowałem. Jestem ciekaw, bo było to 10 lat temu, czy ktoś może mi streścić na czym w tej chwili polega ta praca?

Paweł Nowy wpis

Może znajdzie się ktoś mający aktualne informacje o firmie bo tak spokojnie zrobiło się na forum??

Miałem nadzieję na więcej informacji o pracy, atmosferze i bieżących warunkach znajdę na forum, szkoda .

@Paweł

Szkoda czasu i zdrowia . Ja przez znajomego dałem się namówić do tej pracy. Zwykle robienie prania z mózgu że tobie też się uda. Szkoda czasu. Ja wytrzymałem rok i dziękuję nie skorzystam nigdy wiecej

Zuza Nowy wpis
@Paweł

P Pawle , czy mial Pan do czynienia z Kaczorowskim ? Badz jego zona? Dobrze doczytalam, ze Pan jest bylym pracownikiem? Pilnie bym prosila o odzew.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Efect Doradztwo Finansowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
dawid

wiekszosc tych wypocin to bzdury, nie wiem czy to konkurencja cz frajerzy ktorym faktycznie sie nie udalo! pracuje w poznaniu w biurze P1 i nie ma tu zadnego hamstwa a atmosffera w pracy jest raczej przyjemna, a jesli sie jest w tym dobrym to i o pieniadze nie trudno

wrocław
@dawid

jak nie jak tak wyłudzanie kontaktów i życie na kredyt

Mateusz
@dawid

hamstwa ??? polecam kupić słownik ortograficzny.

Jakub
@Mateusz

Ktoś z Was ma informacje, czy firma Efect normalnie funkcjonuje? Szukałem ewentualnych ofert pracy, jednak niestety nic nie znalazłem. Dlatego zastanawiam się, czy firma prowadzi może jakieś aktywne rekrutacje.

Igor

Świetna firma, z perspektywami więc dla ludzi to bardzo komfortowa sytuacja i nie dziwi mnie, że nie piszecie od dawna. Czy mają jakieś oferty pracy, może ktoś napisze ????

Jolek

Efect Doradztwo Finansowe naprawdę świetnie działa

tomek

ale chyba trzeba konkretnie jakiś kierunek skończyc jak chce się być doradztą finansowym jednak. Bo to masz już gospodarowanie jakims konkretnym budżetem tak naprawde i jest tutaj już duża odpowiedzialność jest tak naprawde. Dajcie znać jeszcze jak wygląda sprawa odnośnie zatrudnienia u nich w firmie na dłuzszy czas.

anomimmmmmmm

Zwykła akwizycja i nic więcej, na szkoleniu uczą tylko tyle żebyś mógł zaimponować ciemnym klientom sowją "wiedzą" i "profesjonalizmem", reszta to gadka szmatka naciąganij tylu ludzi ile się tylko da. Zdobywanie wiedzy? Bhaha, zdobywaj ją sobie sam i nie pyskuj młody :P Zarobki? Jak zasuwasz 15h dziennie to może te 3000 miesiecznie zdobędziesz - jak klienci sie nie wycofają z umowy i nie będziesz musiał zwócić prowizji naturalnie. Bo to jest warunkowy kredyt a nie pensja. Powodzenia życzę :P Wyższa kadra - cwaniackie mordy jak w więzieniu o zaostroznym rygorze :D Na awans bym raczej nie liczył :P Nie bez powodu panuje tam bardzo wysoka rotacja. Jesli jesteście jak ja kiedyś studentem myślącym o tym jako uzupełnieniu studiów ekonomicznych/finansowych to doradzam za darmo - dajcie sobie z Efectem spokój. Lepiej pójść z kolegami na piwo. A jak na serio chcecie sie uczyć robić kasę, to działalność gospodarcza albo giełda. Ryzyka wielkie ale inaczej sie nie da, trzeba cierpieć i postawić wszystko na szali by się dorobić.

Piter

pracowałem przez kilka miesięcy - odradzam wszystkim - w firmie tej jest duża rotacja bo nowi pracownicy spotykają się w ramach treningu ze znajomymi/rodziną wyciągają kontakty do ich znajomych a potem jest kwas - można zrazić do siebie sporo ludzi. Poza tym praca opiera się na wciskaniu, wymuszaniu kontaktów, kłamstwie ... nigdy więcej ...

Crol

Jestem ich klientem od !!!!5lat!!!!. określenie klient nie jest na miejscu ponieważ nikt z Efektu nie dla o moje oszczędności a jedynie o swoją prowizję. Zgadzam się z wypowiedzią Jasminy. szukają prowizji , kasy i nic więcej.

byly pracownik efektu

pracowalem w efekcie. firma dno. Pracowalem 2 lata temu i teraz przysylaja mi wezwania do sadu. Ze mam im zaplacic 106 zeta, kiedy sami wisza mi 384 :/ skur*iele

Mobbing - krzyczenie i niecenzuralne słowa kierowane w stronę pracownika czego byłem świadkiem, panowie pod krawatami udają wielkich biznesmenów. Wykorzystywanie na maksa, robią z człowieka roboty, a pani prezes nawet nie raczy odpowiedzieć dzień dobry. Niemiła atmosfera, wyścig szczurów - kto zrobi lepszy wynik. Jeśli ktoś siebie szanuje to nie polecam pracy w tej firmie.

ANONIM

Witam! Jestem studentem kierunku Finanse i Rachunkowość, w najbliższym czasie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do Efectu - traktuję to raczej jako możliwość rozwoju, a nie zarobku kokosów - jak to niektórzy obiecuję. Za około 2 miesiące postaram się zamieścić, w miarę obiektywną odpinię - przy złożeniu że wytrwam.

bmw

Mobing? Jaki mobing... Ja pracuje w efekcie od marca i to mnie się kierownik słucha... a jest partnerem, więc niebyle kim. Jak ktoś jest [usuniete przez admina] to się nie nadaje do tej pracy.

kassandra

Pracując w Efecie jest sie skazanym na wysłuchiwanie zwrotów per "ty idiotko" ( fajnie to kotrastuje z tym Pani Aniu, Panie Tomku), sporej dawki przekleństw. Jest sie też ofiarą prasji, by zostawac po godzinach( bo to jest w dobrym tonie). "sukces" w tej firmie osiągaja ludzie, którzy liżą d... osobom wyżej postawionym, bo te nizej postawione, to w istocie szczurki...

Rafał Napierała - 2009-05-12 23:47:45 Brak opini. a propos powyższych wypowiedzi: kultura osobista szefa mobilizuje do pracy. Używa dobitnych słów aby pobudzić nierobów...

Brak opini.

nie warto!!

poziom merytoryczny doradztwa pozostawiajacy wieeeeele do zyczenia. wielka rotacja pracownikow. zarzadzajacy firma wlascicel i jego zona warci siebie, z kultura osobista ponizej wszelkiej krytyki. odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Efect Doradztwo Finansowe - Poznań

• Jak się pracuje w Efect Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy Efect Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042