cukiernia Gruszecki

Poznań

Opinie o cukiernia Gruszecki

? 2012-04-01 17:30:16
A ja kupuje od wielu lat u Pana Gruszeckiego i jestem bardzo zadowolona ze swiezego ciasta i z przemilej obslugi.
kj 2012-10-15 12:01:49
Porazka! Firma zadluzona na kilka mln zl.darmozjady lekka reka wydaja kase na nowe porshe za 450tys zamiast zaplacic dostawca za surowiec,komornik zajal juz prawie wszystko.pracownicy zlodzieje i alkoholicy, [usunięte przez moderatora] rzuca tortami jak mu cos nie pasuje,krzyczy,wyzywa pracownikow,Pensje nie wyplacane na czas,nie przestrzegane prawo pracy,pracownicy pala papierosy przy produkcji,karaluchy,syf,brak badan lekarskich! chorzy na luszczyce wkladaja swoje lapy do kremow i smietan,gruzlik kaszle i pluje krwia, lekarz tylko podbija ksiazeczki zdrowia.Przekrety w ksiegowosci.Nie oplacane skladki zus,
cvb 2013-08-16 14:24:39
firma sie skonczyla
Debt Collector 2015-09-20 11:31:43
Proszę o kontakt wszystkie firmy i osoby fizyczne poszkodowane finansowo przez firmę Gruszecki z Poznania ew. firma Marona z Kołobrzegu - właściciele ci sami.

tel: ( usunięte przez administratora )

mail: debt.collector.pm@gmail.com
ja:) 2016-05-31 22:08:10
Ostatnio odwiedziłam cukiernię Gruszecki na Ogrodach. Takiego bałaganiarstwa i niechlujstwa,już dawno nie widziałam.Niedobrze się robi na samo wspomnienie...Dziwię się ,że Sanepid nie wkracza tam do akcji.
Zostaw swoją opinię o cukiernia Gruszecki - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cukiernia Gruszecki