logo abcslubu.pl

abcslubu.pl

Modlnica

Opinie o abcslubu.pl

Tadeusz 2012-06-29 13:07:37
Przestrzegam przed podejmowaniem pracy [usunięte przez moderatora] oszukuje na umowach, wykorzystuje ludzi. [usunięte przez moderatora] .
el pap 2013-02-22 08:54:51
"Zjebka" najbardziej żenujące z spotkanie z Panem lub Panią prezes......mówią ci co robisz żle i wytykaja błędy... ładne psychologiczne gadanie...ale generalnie co zrobisz i tak będzie źle
jak jestes za dobry to też zle bo tam królowa jest tylko jedna- czyli Pani prezes....nie licz na stałe zatrudnienie... wykorzystuja na probnym okresie wysysając energie i twoje dobre chęci...a zarobic też tam nie zarobisz....
el pupka 2013-02-22 09:02:08
banda o[usunięte przez moderatora] ..płacisz sama nawet za spotkania z klientami...a jak masz wlasne auto to nim jeździsz bo owe auto służbowe w ogóle nie istnieje....więcej dokładasz niz zarobisz...ale na pewno będa obiecywac złote góry.... [usunięte przez moderatora] Odradzam szczerze
Ludzi do pracy zmieniaja średnio co 3 miesiące
el sparwiedliwosc 2013-03-11 22:26:42
witam, pracowałam tam chwile. pracuje sie fajnie, ale nie każdy się sprawdza .można sie duzo nauczyć.Praca ok. faktycznie 2 osoby wyleciały za swoje zachowanie Jak zapytasz kogokolwiek zaraz podadzą Ci kto to.Stawiają na pomysły, na samodzielność. Trzon firmy nie zmienia sie od lat. tam nie ma częstych rekrutacji. Była jedna :D:D:D Pamietają o imieninach , o urodzinach - to rzadkość teraz.Niestety ja sie nie nadaje,ale kawe z nimi chętnie bym jeszcze wypiła.
łatwo pisze się kiedy jest się anonimowym.Podpiszcie się.
Katania 2014-03-11 11:26:57
A mi sie tutaj całkiem podoba ;) pracuje juz pół roku, sprawdziłam sie na okresie próbnym i bez problemu dostałam umowę. Mam telefon, komputer i iPada na spotkania wiec niczego mi nie brak ;) Nie wiem skąd powyższe opinie
niebieska 2015-01-08 12:17:33
Kazik, Tadeuszowi chyba nie wyszło w pracy i się mści :P
Nie każdy niestety nadaje się do pracy na przedstawiciela handlowego.. próbują się na te stanowiska pakować ludzie w ogóle nie związani z branżą (np. po Uniwersytecie Rolniczym ;) który sam w sobie jest ok, ale ze sprzedażą nie jest w najmniejszym stopniu związany), bo wydaje się im, że to taka prosta praca do której doświadczenia nie potrzeba...
a niestety tak nie jest.
kapri 2016-05-20 11:51:53
noi nie wiem, w sumie skoro to jest portal tematyczny to różnie może być, i w sumie bardzo mnie ciekawi ile tak naprazwdę osó na jakie stanowiska zatrudniają - podejrzewam jednak że mała ekipa tutaj jest
Zostaw swoją opinię o abcslubu.pl - Modlnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie abcslubu.pl