MKwadrat S.C Edyta Ufnalewska Marcin Buła

Piaseczno

Opinie o MKwadrat S.C Edyta Ufnalewska Marcin Buła

anonim 2011-06-08 23:07:45
[usunięte przez moderatora] i kretacze , nie płacą , unikajcie jak ognia !!!!!!!!!!!!!!!! niedługo tam zabawiłam ale wystarczjąco zeby sie poznac na rodzeństwie które wykorzystuje ludzi !!!!! [usunięte przez moderatora]
nicky 2011-10-27 16:16:36
Popieram. Pracowałam tam na tyle, aby poznać zwyczaje panujące w tej firmie. Nie ukrywam, że koleżanki z pracy bardzo fajne i miłe, ale współpraca z właścicielką nie do przyjęcia. Pracując na stanowisku doradcy człowiek musiał sam od początku do końca przeprowadzać transakcję ponieważ właścicielka nie miała czasu ani wyraźnej chęci , aby wywiązać się z własnych obowiązków powstałych z otrzymanego tytułu pośrednika, który powinien być odpowiedzialny za dokumenty przedkładane do aktu, powinien wiedzieć i sam utrzymywać kontakt ze stronami transakcji, ale to nie w tej firmie. Właścicielka powinna wycofać się w prowadzenia tego rodzaju działalności, gdyż niegodnie reprezentuje tytuł pośrednika "odpowiedzialnego "zawodowo. Nie piszę o zakresie moich obowiązków z tytułu mojego lenistwa, ale doradca nie jest odpowiedzialny prawnie do przeprowadzania transakcji. Po to są pośrednicy, aby zabezpieczali swoja wiedzą każdą transakcję.
morris 2015-03-18 21:57:28
nie polecam współpracy z tą agencją , oszusci i zwyczajni naciągacze! jeżeli chcesz oszczedzić pieniądze to pracuj z inna agencją ..a tak na poważmnie to pracuj bezpośrednio. Pozdrawiam
nick 2015-03-18 22:00:35
Nie polecam! oszuści! Placówka z piaseczna to jakas porażka 15 tysiecy za to ze sam znalazl am nieruchomosc w sieci.
nick 2016-02-18 13:18:07
Oszuści, zupełny brak kompetencji, brak wiedzy o sprzedawanym mieszkaniu, a prowizja dwa razy większa niż u konkurencji. Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą !
tyreq 2016-03-06 23:03:53
Wydaje mi się że konkurencja opluwa tą firmę bo z tego co mi wiadomo ta firma jako spółka cywilna nie istniej od kilku lat, miała oddziały w różnych miastach ale się rozdzielilici wspolnicy i stworzyli nowe biura gdzie indziej.
ricky 2016-03-24 21:19:14
Odradzam korzystanie z usług tego biura, są nie słowni - odradzam jakiekolwiek interesy z paniami z Piaseczna. Grają na dwa fronty, oszukując obie strony - na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi i na dwa fronty jeszcze nikt nie wygrał !
... 2016-07-13 13:48:47
Niestety w moim przypadku nie było nic pro... ani podejście do klienta, ani wiedza o mieszkaniu, ani negocjacje.

Miałem do czynienia z kilkoma agencjami i ta była najgorsza pod każdym względem.
Zostaw swoją opinię o MKwadrat S.C Edyta Ufnalewska Marcin Buła - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MKwadrat S.C Edyta Ufnalewska Marcin Buła