Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

sezaM

(usunięte przez administratora) Żeby nie było pracuje tu już trochę długo i dla szanujących się pracowników polecę tą firmę, napisze już tak bo szkoda mi jak widzę większość tych komentarzy i pewnie szanujący się pracownik który ma wątpliwości weźmie pod uwagę ten wylew niezadowolonych krzykaczy. Zastanawiającym się mogę śmiało powiedzieć że niespodzianek poza umownych nie ma, to co się pisze o kwarantannach, zwolnieniach czy brakach w wypłacie to jest jakiś obłęd. Może i ktoś miał jakiś brak ale jestem pewien że bezprawne to to nie było. Nie będę się rozpisywał bo daje zwykłą okejkę dla firmy i trochę pozytywu poza tym codziennie rozmawiamy w pracy i czegoś takiego nie słyszałem. Z resztą jak ktoś ma jakieś wątpliwości to są menadżerowie czy prowadzący a nawet ludzie którzy tu pracują co chętnie powiedzą jak jest :)

Edek

Mika wygląda wyżywienie, transport, zakwaterowanie czy się placi czy jak ?

@Maro

Ci co idą na domki to jakaś grupa specjalna czy jak to wygląda? Ile jest tych domków, bo rozumiem, że kwater jest więcej?

Oferta pracy dla magazyniera-kierowcy wyglada obiecująco, a czy to prawda ze zjeżdża się co 4 tygodnie do kraju na 2 kolejne? Pierwszy raz spotykam się z takim systemem rotacyjnym, ciekawi mnie jak wam się w nim pracuje, i czy firma faktycznie pomaga ogarnąć wszystko z wyjazdem i papierami?

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Ślusarz w firmie REM-POL Resources. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Ktoś z wyjeżdżających z nimi do Norge może napisać, jak wychodzi mu wypłata z dietą w stosunku do kosztów życia tam, które pracownik musi sam ponosić? Nie jeździłem jeszcze i tak myślę, czy coś się da rodzinie wysłać, albo przywieźć, czy nie. Jakby ktoś mógł na swoim doświadczeniu poradzić.

@Pracownik To jest portal do zadawania pytań o warunki zatrudnienia, a nie udzielania sztampowych wskazówek typu: złóż CV. Jeżeli nie masz o nich wiedzy, to nie zajmuj miejsca tym, którzy ją mają. Przede wszystkim zaś zastosuj swoją radę zawartą w pierwszym zdaniu. Nie Ciebie pytają, nie Ty odpowiadasz. To tyle. Do rzeczy: firma szuka rekrutera z jęz. ukraińskim, oferuje stabilne warunki zatrudnienia. Jakie? Podobnie jak @RC mam problem, bo nic z tego opisu nie wynika.

Pracownik Nowy wpis

... dopasowują CV do wymagań. Zatem jeśli firma szuka rekrutera to sięodezwą do ciebie po złożeniu CV, jeśli nie to pewnie gdzieś przepadnie w gąszczu mejli.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edita

Witam, mąż zadowoly. Mega firma. Diety, zakwaterowanie w jednoosobowych campach, stawka godzinowa. Jestesmy mile zaskoczeni, w koncu normalny pracodawca.

Kandydatka
@Edita

W jakiej wysokości są te diety? Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to jest ono opłacone przez firmę? Przepraszam, że tak dopytuję, ale małżonek szuka pracy i pomagam mu coś znaleźć... ;)

Mam pytanie trochę z innej beczki, czy jest tu ktoś, kto jest odpowiedzialny w firmie za rekrutację personelu? Pracowałam w agencji pracy tymczasowej, znam biegle niemiecki i norweski i tak myślę, czy nie ma tu przypadkiem wolnego etatu w dziale rekrutacji. Zdradzicie, jak wyglądają tu warunki? Chodzi mi o kwestię wynagrodzenia, benefitów, podejścia do pracownika. Pracujecie w 100% z biura, czy w trybie hybrydowym?:) Są jakieś szkolenia, dofinansowania do nauki języków? Rotacja jak wypada?

Pewnie tak jak inni. Złóż swoje CV do biura. Jak będą zainteresowani to się odezwą. Z językiem norweskim w agencji pracy wysyłającej do Norwegii pewnie masz jakieś szanse.

Staraj się czytać ze zrozumieniem "...Złóż swoje CV do biura. Jak będą zainteresowani to się odezwą...". Czego tu nie rozumiesz? Przy składaniu CV możesz też zapytać o warunki zatrudnienia. Moje związki z firmą tu nie mają żadnego znaczenia, chyba że interesuje ciebie z kim wymieniasz informacje, ale to nie ma znaczenia w procesie potancjalnej twojej rekrutacji do biura.

Lizak66

Najlepiej jechać do Niemiec do roboty .Bliżej ,na czarno człowiek zarobi więcej ,u Niemca lepiej się pracuje ...

Edek

Mika wygląda wyżywienie, transport, zakwaterowanie czy się placi czy jak ?

Robert
@Edek

Też chciałbym wiedzieć. Chcesz jechać tu do pracy? Ja pierwszy raz szykowałbym się do takiego wyjazdu i zastanawiam się czy kwatery są w normalnym standardzie bo z tym różnie bywa. Jakbyś się czegoś dowiedział to napisz, ok?

wolf
@Robert

Kwatery to zależy jak trafisz. Nigdy nie wiadomo czy będą w dobrym stanie.

@wolf

no i tak w sumie to dlaczego tego nie wiadomo? skoro oni je ogarniają to nie pilnują standardu a przynajmniej mówienia gdzie się kogoś wysyła? nie pokazują zdjęć ani nic?

Maro
@Robert

Kwatery sa zawsze na campie jednosobowym z tego co wiem to nie liczni ida na domki. Firma ma ponad 100 swoich kwater z wlasna kuchnia i lazienka takze nie martwil bym sie o kwatery

@Maro

Szary

Jakie pieniądze można zrobić na stanowisku produkcyjnym czy 4 000 do ręki jest na najniższym szczeblu?

sezaM

Aneta

Na stronie firmy widzę ogłoszenie na kafelkarza w Norwegii. Firma gwarantuje nocleg, narzędzia do pracy. Umowa jest Norweska czy Polska? Jak z kwestią ubezpieczenia zdrowotnego?

Pracownik.
@Aneta

Jeżeli ogłoszenie jest przez firmę Rempol Resources to umowa jest Norweska.

To tylko Ja

straszne jest to że się jedzie do pracy do Norwegii niby bardzo rozwiniętego kraju a na miejscu zauważasz że może tam funkcjonować taka firma jak Rem-Pol Resources totalne dno dna wymienie wszystko w podpunktach : a) Jedziesz na własny koszt i na własnym wyżywieniu b) warunki mieszkalne niby pokoje jedno osobowe ale w dramatycznych warunkach niekiedy 1 prysznic i 2xwc na 7-8 osób dwa palniki do gotownia ,a to wszystko w dodatku 30 min od stoczni jazdy autobusem! c)W biurze kłamstwo i obłuda cos wyjaśnić ? zapomnij syzyfowe prace! Pieniądze w terminie ? zapomnij!!! nawet jeśli masz konto w NO. d) Jeśli masz wypadek to bądź pewny że będą mieć cię głęboko w 4 literach. zapomnij o jakiej kolwiek pomocy z ich strony odrazu bierz adwokata lub kumatą osobe wiem to z doświadczenia kolegów. e) no i ta praca za GROSZE niby każdy wie za ile jedze ale jak sobie to uświadomi to dopiero na miejsu lub inni to zrobią to płakać się chce . Ta firma żeruje albo na takich co i tak niemają pojecia o pracy lub na takich co mają w pip długów i wiedza że u nich praca jest zawsze . Teraz słucham kogoś z biura że to wszystko nie prawda ;)))))))

Wesoły robek
@To tylko Ja

A ja pracuję z tą firmą już 2 lata i mam ogólnie pozytywne doświadczenia, ale rozpisywać mi się nie chce, bo teraz lece na urlop. Jest praca i jest socjal OK. jak w innych firmach. Ja skupiam się na robocie, a jak mi nie pasuje, to idę gdzie indziej, a nie trace czas na pieniaczenie w necie. To chore. Cóż pieniactwo to polski folklor narodowy.

To tylko ja
@Wesoły robek

Ale ja nie narzekam bo już dawno tam nie pracuje zrobiłem tam kontrakt i wystarczy . Tylko przestrzegam ludzi przed tą beznadziejna firmą i tyle. Chcesz to pracujesz twoja sprawa. Ale mi nie napiszesz że składałem w którejś z kwestii!

Hubert
@To tylko ja

Pewnie jesteś zwykłym menelem co co drugi dzień walił bimber i siedział na kampie i szczał pod siebie. Dla takich nie ma miejsca w tej firmie

Menel
@To tylko Ja

Człowieku, byłeś na jednym kontrakcie bo pewnie na rauszu chodziłeś bo Twoim planem na weekend był bimber. Ja kasę zawsze miałem na czas, do biura się dodzwanialem a jak ktoś z firmy spadł z drabiny to firma zachowała się wzorowo mimo iż nie wiem, czy to wina pracownika czy złego zabezpieczenia. Jeśli nie chlejesz, masz IQ większe niż wanna, nie zostawiasz po sobie chlewu i przyjechałeś pracować a nie pic to sobie poradzisz. A jeśli chcesz zarabiać wiecej to zrób dsb i stawka nie różni się od innych firm w okolicy. Nie masz diety? Ojeju i skąd Ty weźmiesz na alkohol. Lotow nie opłacają? A to jakiś wymóg? Mogliby to robic ale nie muszą. Kolega niżej dobrze napisał, lamentują tylko alkoholicy i Ci, którym żona od 50lat gotuje a za granicą wielki fachura, który przy kasie w sklepie przy pytaniu po angielsku co najwyżej się smieje, że nic nie rozumie ;)

Maria
@Menel

Unikajmy obrażania innych użytkowników forum. To niezgodne z regulaminem GoWork.pl. Mógłbyś napisać, jakie Twoim zdaniem są wady i zalety pracy w REM-POL Resources? Będę wdzięczna za jakieś informacje, dziękuję.

dziadu
@To tylko Ja

wszystko co jest opisane to NIESTETY sama prawda. Ponad to robią jakieś wałki z podatkami, które wychodzą po zatrudnieniu sie w innej firmie. Zero wyjaśnienia a biuro nie odbiera telefonów po wczesniejszym umówieniu się na oddzwonienie.

@Menel

Ale głupoty odpisujesz co z tego że ktoś słabo mowi po angielsku do warunków(usunięte przez administratora)

@To tylko Ja

Pracowałem u nich i to co powyżej to prawda.

Pracujący

Pracuję tu i polecam tą firmę. Ktoś kto się nie dogadał z firmą napisze wszystko żeby ją oczernić.

Maria
@Pracujący

Ale ci co piszą na "nie" przynajmniej wymieniają powody dokładnie, w punktach. A czemu Ty polecasz tego nie wiem bo nie napisałeś. Może też warto w punktach powymieniać?

Xbs

Firma nie wyplaca pieniędzy na czas, rozlicza się z pracownikami za niepełne , przepracowane w całości miesiące, a w umowie natomiast jest wyraźnie napisane, iż wynagrodzenie będzie wyplacone za miesiąc do 10 następnego miesiąca. Ich tłumaczenie jest banalne np bo stocznia się z nimi tak rozlicza. Mnie jako pracownika nie interesują ich rozliczenia , tylko zawarta umowa. Warunki znacznie odbiegają od tych przedstawionych w umowie ustnej czy pisemnej. Nie polecam aczkolwiek jeżeli ktoś lubi być oszukiwanu na swoim wynagrodzeniu to zapraszam do współpracy. Za każdy dzień zwłoki powinny zostać naliczone odsetki i wyplacone wraz z wynagrodzeniem. A tak na marginesu to znaleźliście sobie Super sposób na dodatkowe zarabianie pieniędzy. Za każdy dzień przetrzymania pieniędzy po parę dni od każdego pracownika i obrócenie nimi to całkiem niezła kwota się robi. Gratuluję pomysłu

dyzi
@Xbs

Chyba dobrze musiałes ich ***** skoro 10go nie dostałeś kasy. Nie wnikam... Ja pracuje od 3 lat i poza jedno czy dwudniowym opóźnieniem nie widziałem nic podobnego.

@Xbs

Też tak miałem wypłaty z opóźnieniem ,jak to rempol

RAFII

Ja pracowałem jako monter rusztowań i mogę powiedzieć że kasa była na polskim koncie 12-tego każdego miesiąca wszystko mogłem załatwić z panią Beatą w 5 minut pracowałem w Gursken i na Klevenie.Jeśli ktoś chce pracować to pracuje.pozdrawiam

Xbs

Firma zatrudnia kierowców, którzy nie znają drogi w Norwegii. Często mylą drogę i nadrabiają czasami nawet 80 km. Czasami można nie zdarzyć wjechać na prom przez opóźnienia kierowców. Dojazd do pracy z atrakcjami i wielka niewiadomą ????

@Xbs

Xbs nie zgodzę się z opinią o kierowcach bo jest ich co najmniej 3. Chyba że przepraszam może się coś zmieniło. Nie rzucaj oszczerstw na temat kierowców bo są naprawdę dobrzy w stosunku do tego czym jeżdżą. Jeśli jesteś taki mądry i biegły w prowadzeniu to czemu sam nie wsiadłeś za kierownicę. Hmm a to pewnie dktego że jeździsz do kościoła i do Lidla tylko i przeraża Cię nieznajomość przepisów w kraju w którym byłeś :) no i pewnie bez nawigacji byś nie trafił z campów na stocznie :) pozdrawiam

Xbs

Widzę że mało wiesz. Jechałem to wiem o czym pisze. Twoja mądrość mnie zaskoczyła. Po pierwsze to mi nie płacą żebym jechał, po drugie pracuje juz w Norwegii ponad 15 lat i znam przepisy tego kraju bardzo dobrze i mogę jeździć beż nawigacji a po trzecie to nie popisuj się z tym kościołem i Lidlem bo akurat jedno i drugie mam tak blisko że chodzę na pieszo a na większe zakupy stać mnie i jeżdżę do większych sklepów. Na drugi raz jak coś napiszesz to bądź ba bieżąco z tematem

Pomagacz
@Xbs

Od kiedy Rem-pol zatrudnia kierowców? Jakich, do czego?

@Pomagacz

Do przewozu ludzi Świnoujście punkt docelowy w Norwegii.

Ciekawy

Witam serdecznie czy orientuje się ktoś czy do pracy w firmie rem pol można teraz się starać o pracę jak to wyglądać przy tym covidzie ta radę się przejechać przez granice czy narazie nie ma co się starać

Gosc87

Witam czy ktoś się może orientuje czy na obecna chwilę jest praca oraz czy firma rempol poszukuje pracowników. Z góry dziękuję za odpowiedź , praca dla monter kadl. oraz spawacz

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w REM-POL Resources?

Pomagacz

Nie.

nick

A proponujesz coś?

Gosc

Są prace dla spawaczy można się starać

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources