EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.

Neruda

Znajoma opowiadała mi, że w firmie jest wielu pracowników z wieloletnim stażem pracy, a są i tacy którzy do firmy wracają po doświadczeniach u innych pracodawców.

Krystyna

@Alf, rozumiem, że masz pozytywne zdanie o firmie EUROINVEST SALLER. Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Czy zdolni i ambitni pracownicy mogą brać udział w szkoleniach? Czy firma inwestuje w swoich pracowników? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Alf

Jak każda firma - ma swoje plusy i minusy. Największy plus to są zarobki oraz atmosfera między pracownikami we Wrocławiu. Szeroki zakres zadań, który pozwala na rozwój. Główna myśl firmy to dążenie do wyznaczonych celów, co bardzo mobilizuje do działania. Firma stale się rozwija, trzeba spóbować samemu

Krystyna

@Nadia, dziękuję za Twój wyczerpujący wpis. Na jakim typie umowy pracujesz w EUROINVEST SALLER? Czy oprócz wynagrodzenia możesz liczyć na dodatkowe profity, na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej? A może pracownicy mają dostęp do specjalnych pakietów socjalnych?

Krystyna

@animrumru czy możesz napisać coś więcej o firmie, pracujesz tam? Co masz na myśli pisząc "Zadzwoń, zadzwoń a nie pożałujesz"? Może to pomóc szukającym pracy w podjęciu decyzji o złożeniu CV. @Tomasz, rozumiem że Ty też pracujesz w EUROINVEST SALLER? Podzielisz się swoją opinią na temat tego pracodawcy - zakładam że jest dobra?

Krzysztof
@Krystyna

Firma cudo... każdy dzień to nowa niespodzianka... dzisiaj pracujesz, jutro już nie... Zmiany kadrowe to standard. Nie szanują nikogo, ot cała filozofia.

Jak wygląda praca w tej firmie? Pochodzę z Ostrowa Wlkp. i bardzo dużo negatywnych opinii słyszałam. Chciałabym się przenieść do Wrocławia... Jak to jest z tym niemieckim? Będę wdzięczna za odpowiedź.

animrumru
@Karolina

Zadzwoń, zadzwoń a nie pożałujesz.

Wiki

Jesteście pewni, że jest jest kiepsko ? Może to tylko gorszy czas w firmie?

Jozeffino
@Wiki

Szkoda czasu. Słabizna. Wynagrodzenie na poziomie ubera.

Zastanawiam się

Oferta dot. Managera pojawiła się na pracuj.pl i wysłałem CV. Po pewnym czasie dostałem @ z informacją o zakwalifikowaniu się dalszego etapu, zatem otrzymałem 4 strony A4 do wypełnienia i odesłałem. Po tygodniu odezwała się Pani Fietzsch i zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną za pośrednictwem SKYPE. Rozmowa bardzo luźna, konkretne pytania - przebiegła bardzo szybko. Po tygodniu oczekiwania otrzymałem informacje, że zapraszają i mamy się spotkać w DE na rozmowie przy czym pokryją wszystkie koszty przejazdu z tym związane. Po przeczytaniu w/w wpisów mam mieszane uczucia i nie wiem co zrobić. Dodam, że miejsce pracy mam mieć w PL (docelowo).

Zadowolony
@Zastanawiam się

Zastanawiam się, a na jakie stanowisko się ubiegasz? Jako pracownik firmy Saller muszę powiedzieć, że atmosfera między pracownikami we Wrocławiu jest naprawdę dobra. Liczne zadania i ciągły rozwój firmy dają perspektywy. Powyższe (głównie negatywne) opinie pokazują niektóre aspekty, które "byłym" pracownikom nie pasowały. Mi osobiście organizacja pracy oraz wynagrodzenie jak najbardziej odpowiada.

Pracownik 2
@Zadowolony

W końcu jakieś sensowne wpisy się pojawiają. Stwórzmy wspólny front pracowników przeciwko tej garstce nieudaczników których już na szczęście nie ma. W tej firmie akurat nie ważne są kompetencje a cechy charakteru a tego się nigdzie nie wyuczysz. Nie nazywałbym donosicielstwem informowanie przełożonego o tym co się w firmie dzieje. Chcesz rozwoju to sobie doktorat zrób i się rozwijaj. Mi się podoba ze nie ma wielkiej odpowiedzialności bo decyzje podejmuje nasz szef. Pieniądze są może mniejsze niż gdzie indziej w inwestycjach ale jak mówię nie masz specjalnie stresu poza tym ze trzeba pilnować punktualności No i lepiej po 9 godzinach posterunku nie opuszczać.

@Pracownik 2

Żenadą jest nazywanie nieudacznikami ludzi o odmiennym zdaniu, którzy potrafią krytycznie spojrzeć na swojego byłego pracodawcę. W każdej pracy są plusy i minusy. Każdy ma inną strefę komfortu pracy i inne cele zawodowe. Jedni chcą się rozwijać, inni nie. Jeśli komuś coś nie odpowiada, albo znajdzie lepszą opcje - to się zwalnia. Podstawą jest potrafić docenić to co było dobrego i krytycznie spojrzeć na to co złe, względnie patologiczne. I nie ma się o co obrażać ;)

gosc
@Zastanawiam się

i jak to się skonczylo? podjąles/as pracę? pracujesz nadal czy zrezygnowales/as?

hmm

A jak wygląda praca w marketingu na obiektach? Szukają teraz do Głogovi. Czy to raczej realizacja narzuconych z góry strategii i koordynowanie ich wykonania czy pozostaje jakaś możliwość swoich pomysłów? Jak z strukturą, kto nadzoruje marketing? Nie znam dobrze niemieckiego i angielskiego i stad też obawy o problemy z komunikacją. Czy jednak jest osoba we Wrocławiu, która mnie nadzoruje i przesyła do centrali raporty.

Glogovianin
@hmm

Jeżeli jesteś osobą uległą i będziesz robił wszystko co każą, wbrew swoim zasadą to przetrzymasz. Firma płaci za kurs j. niemieckiego przez 6 miesięcy. Jeżeli lubisz potężne wyzwania to jest to miejsce dla Ciebie...

Ela
@Glogovianin

Głogowianin czy orientujesz sie w zarobkach na stanowiskach Biurowych w Galerii Glogovia ?

Jadzia
@Ela

Mnie tez ciekawi ile proponują w administracji lub marketingu tu w Polsce ?? I co oznacza szkolenie w Niemczech ile ono trwa ??

Mocno przesadzasz, firma może wprowadzać swoje klauzule ale w zgodzie z kodeksem pracy!!!

bulbulator

Witam, czy ktoś może powiedzieć co nieco o tym jak wygląda praca we wrocławskim biurze? Interesuje mnie stanowisko prawnika.

Ona

Hej! A co sądzicie o posadzie sekretarki/asystentki? Rekrutują w tym momencie do biura we Wrocławiu i jestem ciekawa, czy warto. Wydaje się ok. Będę wdzięczny za wskazówki

Nowa

Proszę o pomoc. Interesuje mnie wakat na inżyniera budów do Wrocławia. Od pracownika z wro uzyskałam info ze nie warto. Macie może jakieś pozytywne doświadczenie z ta firma? Komentarze i opinie są tragiczne ale prawda być może leży po środku. Sama nie wiem. Z moim doświadczeniem i stażem i mając na uwadze dotychczasowe wynagrodzenie chce zaproponować 2200 euro na rękę. Z góry dziękuje za pomoc.

Nowa

Dziękuję za opinię. Zrezygnowałam. Ogólne wrażenie firma robi słabe. Propozycja zarobków nie do przyjęcia jak dla mnie.

Roman
@Nowa

U Niemca nie proponuje wynagrodzenia netto, ze względu na różne klasy podatkowe. Moim zdaniem 3500 euro brutto (nawet dla świeżaka) to niezbędne MINIMUM. Trzeba też brać pod uwagę wynagrodzenia w poszczególnych landach. Polecam Gehaltsvergleich, tam można dla poszczególnych landów i stanowisk wyszukać jakie są mniej więcej zarobki. Trzeba brać pod uwagę wysokie koszty mieszkania, utrzymanie na poziomie 200-300 euro miesięcznie oraz koszty dojazdu do Polski - w zależności od zapotrzebowania.. Wtedy widzisz ile Ci zostaje i możesz porównać to z tym co jesteś w stanie odłożyć w Polsce. Polak jako tania siła robocza to stereotyp, tak samo jak Ukrainiec w Polsce - dlaczego ma zarabiać mniej, bo jest z Ukrainy? Jeśli jest równie dobry i często bardziej pracowity jak Polak to niech zarabia i więcej! Wynagrodzenie za pracę, umiejętności, a nie dlatego że zza wschodniej granicy! Praca na efektywność, a nie na czas! Powodzenia dla wszystkich biorących udział w rozmowach :)! Pozdrawiam

Zatrudniony

Jestem ogromnie zdziwiony, aż tyloma negatywnymi opiniami. Firma jest znana na rynku, rozwija się, każdy ma swój zakres zadań. Pracownik pracuje 8 godzin i ma 30 minut przerwy, 2 razy w roku premia. Niektórzy dostają nawet samochody służbowe :)

Wypalony

Czarna masz rację, człowiek jest przybity po samej rozmowie kwalifikacyjnej... zero konkretów.... oczekiwanie na łaski i nie łaski. Czym dalej od tej firmy.

Wołodia

(usunięte przez administratora) Zawodowo też się tam nie rozwiniecie więc nie ma czego szukać. A kto chce niech próbuje chocia śmiałków było wielu;) Podsumowując państwu sallerom mówię NIET!

Maras

To jest ostrzeżenie dla wszystkich którzy zamierzają podjąć współpracę z tym popierowym przedsiębiorstwem . Ta firma blefuje. Tak jak swoich pracowników tak poniewiera tez swoich kontrahentów. Przekonaliśmy się niestety na własnej skórze .

Ubiegający
@Maras

Maras, a w jakim zakresie współpracowałeś z tą firmą? Ja ubiegam się na stanowisko do działu FM. Rozmowa przez telefon rzeczowa, kilka pytań i mają oddzwonić. Po tym co człowiek czyta, to raczej nie zachęca do podjęcia współpracy. Mimo, że firma jest raczej rozpoznawalna, wiele akcji marketingowych w radiu, gazetach itd. Dzięki za odpowiedź

Msras
@Ubiegający

W budowlance. Ciągłe zmiany i nieprzemyślane decyzje. Arogancja. O wszystkim decyduje właściciel także nikt nie podejmuje samodzielnych decyzji. Firmy od środka nie znam wiec nie pomogę i nie wiem co się robi w dziale FM ale opinie raczej kiepskie mają.

Manager

Firma rozpoznawalna na rynku... są dodatkowe benefity: multisport, ubezpieczenie grupowe, kursy niemieckiego... koledzy w pracy jak najbardziej na plus

... Hunter

... mam zamiar sie tam ablikowac na stanowsko Architekta w Weimar. Powodem jest chec zmiany pracy, obecnie mam stala. Rajcuje mnie chec wyzszego wynagrodzenia, moze? bo widzac komentarze powyzsze kolegow i kolezanek to wiecej przemawia za "obozem pracy". Zeby bylo jasne mam ok 15letnie doswiadczenie w projektowaniu i realizacji projektow w Niemczech (D), dla PL projektuje tez ale mniej. Uprawnienia projektowe w D i PL, niemiecki prawie bez akcentu. Dowcipnych przygod nie szukam ale wiedze ze ta firma to rodzaj sokowirowki. Co sadzicie o tym, mam tam sie aplikowac ??

Była
@... Hunter

Hunter, możesz aplikować, ale warto zapytać się o statystyki rotacji... są zatrważające. Ponad 50% personelu jest corocznie zmieniana. Średnia długość zatrudnienia nie przekracza jednego roku.(usunięte przez administratora)

Palladio
@... Hunter

Praca w dziale planungu u salera to masakra. Jak masz takie doświadczenie i umiejętności jak piszesz to poszukaj czegoś lepszego. Saler potrzebuje rysowników kreślarzy czy jak ich tam zwać. Praca zdecydowanie poniżej kwalifikacji. Ale jak chcesz sam się przekonaj bo na 100% cię zatrudnią. Jedynym architektem jest js. A robione przez planung koncepcje (usunięte przez administratora) To się nie zmieni bo tak jest od lat.

Hunter
@Była

...dziekuje za info. W zdrowej firmie rotacja pracownikow lezy na poziomie 10-20% rocznie, te 50% mowi samo za siebie.

Hunter
@Palladio

...@ PAlladio. Dziekuje za info. Odpisali mi ze przeanalizuje moje CV i sie odezwa. Juz teraz wiem ze nie jestem ta firma zainteresowany. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci pozostalym

Hans
@... Hunter

Kolego, to moim zdaniem żeby Cię zadowolić powinni Ci zaproponować min. 4500-5000 eruro brutto w DE, to niestety jest nierealne. Chyba że architekci w DE na etacie zarabiają mniej

Manager

2 dni temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko regionalny kierownik ds. zarządzania obiektami. Po rozmowie telefonicznej zostałem zaproszony do Wrocławia. Rozmowa rzeczowa, jasne przedstawienie zadań i miła atmosfera. Pracownicy, którzy przechodzili sprawiali wrażenie osób zadowolonych. Mają dać znać w przeciągu tygodnia.

Kontroler finansowy

Pojechałem z Warszawy do Wrocławia na rozmowę o pracę. Zmarnowałem na to cały dzień I nikt nie raczył mnie nawet poinformować o wyniku rozmowy, musiałem sam do nich napisać po miesiącu. Jednym z pytań na rozmowie było: "jako który ze znaków drogowych mógłby się pan opisać?", rekruter cały czas miał uśmieszek na twarzy. Firma zostawia nieprofesjonalne wrażenie.

Doradca
@Kontroler finansowy

Kontroler finansowy, a kto Cię rekrutował, bo ubiegam się tam o stanowisko doradcy podatkowego? Odpowiedzieli Ci, dlaczego był brak odpowiedzi?

Jok

Godne życie na poziomie (usunięte przez administratora)eu per hand. Jak na branże to na łeb nie bije.(usunięte przez administratora) Nie warto tracić czasu kiedy moznA mieć coś innego. Podziwiam pozytywne opinie na temat tej firmy i odddanie coniektórych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.