Opinie o WebDoctor w Poznań

Efektywne reklamowe kampanie internetowe dla biznesu

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WebDoctor w Poznań

J Nowy wpis

Polecam pracodawcę ;) szczególnie dla osób, które lubią elastyczność. Praca jest w pełni zdalna, klienci z różnych branż, jest wiele opcji rozwoju, przyjazny zespół. Kampanie realizowane są na najwyższym poziomie, duże skupienie jest na analityce :) Jeśli chcesz się rozwijać jako performance Specialist - polecam!

Jan Nowy wpis

Problem z czytaniem CV to chyba u nich norma. Umawiają rozmowę bez zapoznania się z CV.

Jolanta Nowy wpis
@Jan

Nie rozumiem, na jakiej podstawie takie komentarze. Coś im nie pasowało? A jaka rekrutacja w ogóle? Bo jeśli teraz przyjmują, to też proszę o info, co i jak. Jakie stanowisko itp.

Henryk

Miałem okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej. Niestety osoby rekrutujące nawet nie zapoznały się z CV, które przesłałem, przez co wynikły rozbieżne oczekiwania i straciłem swój czas.

Sylwia Nowy wpis
@Henryk

W takim razie na jakiej podstawie wybrano Cię jako potencjalnego pracownika na rozmowę?Jak wygląda rozmowa?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w WebDoctor?

Grzegorz

Na ostatnim spotkaniu integracyjno szkoleniowym, wszyscy zgodnie stwierdzili, ze dobra atmosfera jest u nas od zawsze i tym samym pracuje się przyjemnie :)

Honorata
@Grzegorz

A czego na tym szkoleniu udało się wtedy nauczyć? ;)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WebDoctor? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. kampanii PPC?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
www

Mam ubaw po pachy jak czytam te laurkowe opinie... Wiadomo firma SEO bacznie musi śledzić wpisy na swój temat, aby kolejni ludzie myśleli, że zwykła praca telemarketera w WD jest manną z nieba... żenada.

Aneta Lazur
@www

Mam podobne spostrzeżenie jak opinia "www", że ludzie z firmy webdoktor pilnują co się o nich pisze. W ogóle zwracając uwagę na styl pisania, wszędzie jest bardzo podobny. Współpracowałam z wd i na początku są obiecywane super efekty, później już tylko są same problemy, samemu trzeba się o wszystko prosić i niestety nie wszystko przebiega jak to zapowiadano. Właściciel chorągiewka nastrojów od super uśmiechniętego do furiata.

Aneta Lazur
@Aneta Lazur

Co się stanie jak napiszesz prawdę? (usunięte przez administratora)

Klient
@Aneta Lazur

Moze dlatego ze (usunięte przez administratora) klientów zamiast ich uczciwie obsługiwać. Uczciwai rzetelna usluga rodzi właściwe efekty i przychod dls firmy. (usunięte przez administratora).

Cześć, poniżej już padło pytanie odnośnie rekrutacji ale niestety nikt na nie nie odpowiedział. Także jestem ciekawa jak wygląda cały proces rekrutacyjny. Ktoś opisze? Czy składa się tylko z rozmowy kwalifikacyjnej czy może z paru etapów? Podpowiedzcie jak się dobrze przygotować.

@Karolina

Rekrutacje mają indywidualny przebieg w zależności od stanowiska na jakie osoba rekrutuje.

Mirosław

@Grzegorz a w jakim dziale najlepiej się pracuje ?

@Mirosław

W tym do którego ma się najlepsze kompetencje ;)

Jakie narzędzia pracy zapewnia WebDoctor? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Grzegorz

O jakim stanowisku myślisz?

Jeremi

Czy ktoś mi podpowie coś o rekrutacji w firmie i czy aktualnie warto aplikować?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w WebDoctor. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Grzegorz

Co konkretnie masz na myśli pisząc o rozwoju? U nas jest wiele możliwości rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Aczkolwiek super gdybyś doprecywał/-a.

Jak długo trwa proces awansu w WebDoctor?

Grzegorz

Dynamika awansów jest wprost proporcjonalna do szybkości przyswajania wiedzy i jej skutecznej implementacji przez pracownika na danym stanowisku.

Krzysiek

Za dwa lata ma być 4 tys podstawy, a jak jest teraz? Kwota jest temu bliska?

Czy można liczyć na dobre pieniądze w tej firmie ?

@Karolina

Zależy co się rozumie przez dobre. Za dwa lata to podobno nawet minimum 4000 podstawy. Pytanie jaką wartość ma Twoja praca...

Mirella

Bardzo dobra firma pod wieloma względami. Sądzę, że dobrą opinię piszą dobrzy pracownicy.

Dawid

Nie dziwię się zupełnie tym pozytywnym opiniom. WebDoctor ma opinie super pracodawcy.

eM

Po dwóch latach pracy w WebDoctor mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Świetna opcja dla osób, które chcą się rozwijać, na co pozwalają szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Można wiele się nauczyć, ale także realizować swoje pomysły i wnieść coś do zespołu. Nie ma nudy i rutyny, a do pracy przychodzi się z uśmiechem. Super ludzie, bez podkładania sobie nóg, ani sztucznej korpo-struktury. Wypłaty zawsze na czas. Komfortowe warunki pracy.

Piluś

Jestem stażystą w WebDoctor i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę. Zespół tworzą fajni ludzie, a atmosfera jest bardzo dobra - w poprzednich firmach nie spotkałem się z tak otwartymi ludźmi. Z każdym można porozmawiać, każdy chętnie pomoże i odpowie na moje pytania :) Jednocześnie wszyscy są skupieni na swojej pracy i ciągle pojawiają się nowe wyzwania. Szef jest otwarty na nowe pomysły, a ja osobiście widzę tu mnóstwo możliwości rozwoju :) POLECAM!

TANGENIKA

Ja mam tylko dwa pytania. Jedno pytanie do osób, które o firmie wyrażają się ciepło ale po kilku latach odeszły. DLACZEGO? I drugie dla osób po odbytym w tej firmie Assessment Center. Jakie otrzymaliście zadania?

eM
@TANGENIKA

Ja byłam na assesmencie i zadania są dopasowane do konkretnego stanowiska. Aplikowałam do działu video i moje zadania wymagały umiejętności miękkich i twardych, od tworzenia prezentacji, przez słuchanie nagrań w języku angielskim, do rozmów z członkami zespołu. Cały assesment oceniam pozytywnie, polecam :)

Iza

Pracowałam w WebDoctor ponad 2 lata. Szczerze polecam każdemu tę firmę! Możliwości rozwoju, wpływ na rozwój firmy, ludzki szef, rewelacyjna atmosfera pracy i bardzo wysoka kultura pracy.

Rosita

Byłam kilka dni temu na rekrutacji. Wrażenia pozytywne. Ludzie wyglądają na sympatycznych. Podejście do mnie i innych osób, które uczestniczyły w rekrutacji - pozytywne. Normalnie mam do czynienia z dużą spiną zza biurka, a tym razem było zupełnie inaczej. Traktowanie jak równy z równym. Mała rzecz - po przyjściu zaproponowano mi kawę - niby nic, a cieszy! Mały gest, ale na innych rozmowach nikt mi nie zaproponował kawy... Polecam i trzymam kciuki, że się dostanę!

Zostaw merytoryczną opinię o WebDoctor - Poznań

• Jak się pracuje w WebDoctor?

Zobacz opinie na temat firmy WebDoctor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

WebDoctor
4.3/5 Na podstawie 431 ocen.

WebDoctor