logo ZABERD S.A.

ZABERD S.A.

Wrocław

Opinie o ZABERD S.A.

bukat 2012-09-10 21:44:00
Szkoda czasu na tą pseudo fime,cudem że to istnieje
flota aut to kpina stare lubliny,to wpo ma lepsze śmieciarki
zero organizacji,płaca jak na zasiłku,ludzie zarządzający tym syfem
to jakieś bezmózgi które nie widzą że tam pracują ludzie a nie
rumuny.Zwalniają szybcjej niż na umowie,ogółem żenada a jakie
wały tam są to już historia.
zorientowany 2012-09-24 21:03:13
To firma \\\"rodzinna\\\".Taka firma \\\"krzak\\\".
Ile każdy \\\"wyorze\\\" to jego.
Ryba psuje sie od góry.
A potem Turcja.
Kodeks pracy? Zapomni.
przyszly kierowca 2012-10-30 21:21:39
wyslalem CV jako kierowca na zimowe utrzymanie autostrady A-1 wezel swierklany czy w tej firmie jest tak zle praca jest tam na 6 lat na poczatek 1 500.00 zl. + dodatki praca 12/24
jack 2012-11-19 09:50:05
I co tam słychać w sprawie pracy na A Z w Świerklanach?
celujący 2012-11-25 09:53:31
Proponuję aby (usunięte przez administratora) tak się nie spinał i nie robił z siebie niewiniątka. Wszyscy wiemy co ten pan sobą reprezentuje a teraz chodzi i płacze jaki to on jest biedny nieszczęśliwy.(usunięte przez administratora)wręcz...
A jak chce dalej chodzić i się skarżyć, to niech lepiej bedzie czujny, bo jak my się poskarżymy, to jeszcze tego samego dnia będzie biegał z obiegówką.
Poszedł się poskarżyć,(usunięte przez administratora) bezczelny typ. Ile to razy na drodze była ta (usunięte przez administratora) duuuużo.
Prawdę napisali o was i mam nadzieję, że w końcu skończy się ten cyrk, no chyba, że ktoś chce aby (usunięte przez administratora)reprezentowali firmę
Rly? 2012-11-28 13:21:37
Premia się należy? oto definicja premii - Istotą premii jest to, że warunkiem jej uzyskania jest uzyskanie przez pracownika wcześniej ustalonych kryteriów, które powinny być wymierne, by można je było kontrolować. Główną przesłanką stosowania premii jest wzmocnienie motywacji pracowników do osiągania konkretnych celów, z reguły w krótszym horyzoncie czasowym.

może czegoś nie zrobiłeś albo zrobiłeś ale (usunięte przez administratora) :)
ao 2012-12-05 22:30:59
Wiem ze nie lubicie tej firmy i ludzi tokto kaze wamtam robić lepiej na pośredniak albo puszki zbierać jak nie nauczyłeś się pracy to co byś chciał 6tyś zarabiać ? Na A4 potrzebuja ludzi na szlabany droga wolna tylko tam nie ma co ((usunięte przez administratora)
k 2012-12-06 13:27:45
Nie chce wam się pracować i tylko narzekacie. Wszystko źle bo trzeba popracować 2-3 godziny dziennie. Jak wam nie odpowiada taka praca to na budowę zapraszam, tam nudzić się na pewno nie będziecie, a i czasu na bzdurne komentarze nie będziecie mieć. Docenilibyście wtedy firmę w której pracujecie.
vega 2012-12-11 12:50:02
(usunięte przez administratora)Byc moze sa premie dla tych ludzi.Niedobrze jesli skarza sie mlodzi ludzie,oni maja inne spojrzenie na uklady pracownicze,a jeszcze bardziej na umowy smieciowe,lub prace tylko na sezon.Zastanawia mnie fakt,ze firma ma rozbudowana administracje......w koncu po co?Skoro tnie sie oszczednosci,a administracja przy komputerach nie ma pomyslu na rozwoj firmy,wiec grzeja (usunięte przez administratora) jak urzednicy udajac jak sa zapracowani i potrzebni.W koncu gdyby nie wygonic tych szarych na droge do malowania,lub stawiania znakow.........czyli produkcje firmy....reszta ludzi w biurach moze isc za brame/na nich trzeba zarobic/.Wiec jak czytam....brak poszanowania dla pracownika(usunięte przez administratora)Moze nastepne pokolenia wypracuja inny model i wieksza tolerancje,a stare pokolenie niech nie mysli,ze nie jest do zastapienia..........bo jest.
Paweł 2012-12-13 11:16:46
Szanowni Państwo,

zastanawiam się czy nie aplikować do ZABERD'u na stanowisko IT. Po tym jednak co tutaj czytam zastanawiam się czy jest sens. Chętnie spotkam się osobiście z panem, który napisał że firma mu za coś nie zapłaciła, żeby ustalić na ile informacje tutaj podawane są wiarygodne.

Chciałbym póki co podjąć dobrą pracę, zaberd ma niby certyfikat rzetelna firma, ale wolałbym to sprawdzić.

Stefan 2013-03-18 23:46:35
(usunięte przez administratora)Powinno się nam poprawić, chyba ?
pracownik1 2013-04-05 12:28:38
Powiem wam tak ,w Poznaniu dzieje sie bardzo zle .To czego sie ostatnio dowiedzielismy to sa kpiny ,jak mozna tak szanowac pracownika .Wszystko chca nan poucinac ,bedziemy robic za podstawy zapomnij o premii.Wszystko bierze ten za..... zaberd wroclaw.Najlepiej jak bys robil 300godzin za psi grosz.Firma zatrudnia ponad 200 ludzi a my nie widzielismy świadczen socjalnych na oczy .Latem nawet wody nam nie kupuja wielce wymowka ze pieniedzy niema .Flota jaka flota same stare graty.Powiedziane było odgornie jak sie komus cos nie podoba to na wasze miejsca mamy 5 nowych ludzi.Prosze bardzo i życze wam kar kar i jeszcze raz kar ktore pograza ta firme .
BARIERA 2013-04-10 22:49:44
(usunięte przez administratora)Jestem ciekaw co na to ZABERD czy wyciągli wnioski ze współpracy z tą firmą.Chyba nie po tych manewrach oj niektórzy z kierownictwa zaberdu powinni się udać na odpowiednie szkolenia [ nie mów hop póki nie podskoczysz bo możesz upaść z hukiem](usunięte przez administratora)widać że coś tam się dzieje a będzie śię działo!!!.
zdziwiony 2013-04-12 10:44:32
(usunięte przez administratora) Jak to możliwe, że trzyma się niekompetentnych ludzi, wprowadzających chaos i demotywację ?
andy 2013-06-13 09:15:37
Dokładnie nieroby są w tej firmie i nażekają a jak po wypłate to każdy cieszy miche.Nikt nie napisze że co 10 wypłata jest zawsze tylko same negatywy,a to że firma mam czasami jakieś problemy to normalne przy takiej konkurencji,tylko (usunięte przez administratora) nie potrafią tego zrozumiec.Zawsze jak się komuś nie podoba to do pośredniaka może isć po 600zł(usunięte przez administratora)
BARIERA 2013-07-07 23:12:10
do kupca socjal to w pomocy społecznej ale nie w tej firmie.Tam pracujesz do końca umowy(jezeli dotrwasz) i ci podziękują na 3 miesiące.Przykład to OUA Świerklany naA1 z kierowcami zimowego utrzymania.A na koniec niejaki (usunięte przez administratora)? z zaberdu pomówił ich .Ale się mu nie udało i ma problemy.Tam się nie liczył pracownik tylko kasa dla firmy.nie polecam, (usunięte przez administratora)
BARIERA 2013-07-11 16:37:02
do kiery szukają pracowników do pracy naA1 wOUA Swierklany za najniższą krajową do prac porządkowych na początek dużo obiecuja premię nadgodziny które nie wypłacają a po trzech miesiącach i tak cię zwolnią.i przyjdą nowi dlatego bo się domagasz uczciwego traktowania.Jak by tam miał ktoś nadzór z zaberdu to by OK?.tylko tam rządzi FBSERVICE i oni decydują o wszystkim .Po akcji zima co zrobili z kierowcami z zaberdu.Wystarczy przejechać się A1 zGorzyczek do Sośnicowic kompletnie zaniedbana trawa na1 metr nie skoszona.No i teraz trzeba na szybko pracowników do tego buszu.
seba 2013-07-16 16:04:50
Jak tam wyglada praca jako kierowca???
tymek 2013-08-14 22:53:14
czy do ZABERDu we Wrocku potrzebują wykwalifikowanych pracowników, czy szansę ma każdy - nawet "z ulicy"?
BER-TRANS 2013-10-01 19:08:33
Witam pytanko jak wywiazuje sie ZABERD z platnosciami wobec innych firm
ali 2013-10-01 19:10:06
bardzo zle niepolecam wspólpracy z tá firmá
BERDOX 2013-10-28 10:13:33
czy moze sie wypowiedziec jakas firma na temat wyplacalnosci za fv firmy zaberd
ali 2013-11-01 20:23:45
bardzo sie slizgaja z fv do paru miesiecy nie ładnie pozdrawiam
obeznany 2013-11-09 21:44:14
Fakt, zdarzają się opóźnienia w płatnościach, podobnie jak u 90% firm z branży budowlanej (u tych największych są duuuuużo większe opóźnienia) ale wszystkie płatności ostatecznie i tak są regulowane. Niestety, tak w tej chwili wygląda branża budowlana.
sam 2013-11-11 10:42:46
lepiej omijać tą firme na zime bo o pieniądze będzie czeba sie prosic do następnej zimy
Oren 2013-11-11 20:02:03
A jak wygląda na praca na A4? Bo zastanawiam się nad pracą tam.
obiektywnie 2013-11-25 00:12:59
Ta firma wraz z podległymi mniejszymi firmami jest może i duża,ale zatrudnia ludzi nie kompetentnych,a ci co mogą wnieść coś dobrego to się ich nie szanuje i lekką ręką zwalnia.Bierze się prace teraz takie ,gdzie nie gwarantują dobrego imienia firmy.Jest niska temperatura a maluje się cienko i grubowarstwowo i chemo.Szkoda pracy tych ludzi.Osoby co bezpośrdnio zaangażowani to wiedzą o czym mowa,ludzie po hotelach siedzą po kilka dni czekając na sprzyjające warunki do malowania.Gdzie są ekonomiści tej firmy,precież to koszty przewyższajace malowanie za1m2.Wygrane przetargi na zimę też mają wiele do życzenia i tu należy prosić niebiosa aby śnieg opadł jak najpóżniej.PANIE prezesie czy Pan do tej pory nie czytał wpisów?Po nich[tych usuniętych i tych pozostałych] można wyciągnąć wnioski.Wstydem dla Firmy powinno być to że nie ma za co zapłacić pobyt w hotelaćh,na przelew,poza małymi wyjątkami,nikt niechce dawać jak usłyszy nazwę firmy.Osoby funkcyjne długo musza walczyć o przelanie pieniędzy na konto swoich kart.Reasumując to prawdopodobnie równia pochyła.Chyba że Ktoś pójdzie po rozum do głowy i będzie zależało mu na firmie i jej odziałach.Panie PREZESIE ludzie chcą pracować ,ale muszą mieć motywację a tu nie ma!!!!!!!!!!!!
julek mocny 2013-11-26 18:54:34
Ha,ha
Lubisz być wykorzystywany - zapraszamy.
Organizacja pracy - panowie, jaka organizacja pracy, murzyn ma pracować po 12-16 godzin, być do pełnej dyspozycji, do tego organizacji pracy nie trzeba.
Kasa - no to pytanie ! A jesteś w rodzinie ?
Trzeba być jak ten zawodnik z Barcelony - Bojan czy jak mu tam.
Zima? kręcisz lody - żyjesz, nie kręcisz - bon do Tesco za stówke i za bramę.
Ha,ha

kontrachent 2013-12-05 14:14:43
nie ma co liczyc na zaplate w tym roku za fv odradzam wspołprace
wykonawca 2013-12-06 13:00:39
dla czego twierdzisz żw nie ma co liczyc na zaplate w tym roku troche czytalem o tym konsorcjum i fakt masakra podobno z platnosciami
REMECO 2014-01-15 22:33:34
ZABERD to taki sam smietnik jak pol-drog to samo obiecywali i tez tak samo skonczą
POPROSTU MASAKRAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2014-02-28 15:47:10
likwidują kure znoszaca zlote jaja, ciekawe kto bedzie na nich teraz robil na te całe zawalajace sie od nierobów biuro, bo ci z wrocka z zaberdu wogóle nie maja pojęcia o malowaniu
cycu 2014-03-08 18:36:57
Opole to wg ciebie kura znoszaca zlote jaja? Widac ze nie masz pojęcia nt tej firmy.
anonim 2014-03-14 16:46:15
a kto tu mówi o jakims opolu
anonim 2014-03-14 16:49:12
dziwne ze jeszcze jacykolwiek podwykonawcy pracują dla tej firmy,masakra zycze utopienia sie w karach dla tej firmy
podwykonawca 2014-11-26 14:08:17
Masakra ciagłe czekanie na pieniądze niby poszły a ich nie ma obiecują klamia nie placą podwykonawcom odradzam jakąkolwiek wspolprace z tą firmą zero mozliwosci odzyskania kasy ludzie omijac współprace z zaberdem wielkim łukiem
Andrzej ZNAKI 2014-11-26 14:11:25
jak długo czekacie na kase z zaberdu czy oni Wszystkich tak oklamuja z zaplatą nie placą za wykonane prace czekam na jaki kolwiek przelew 3 miesiace i cisza tak jak przedmówca odradzam współprace z FIRMĄ ZABERD ODRADZAM
niezadowolony 2014-12-13 12:23:41
do Andrzeja znaki.3 miesiące -czas na zaliczkę 10 do 20% kwoty faktury. reszta za rok albo po trochę też do roku.odradzam współpracę.brać kasę i spierd...ć Z TEGO CO WIEM PRACOWNICY ZABERD TEŻ NARZEKAJĄ pozdrawiam nizadowolony
Rumcajs 2014-12-28 22:40:46
W tym roku spółka alkoholików też będzie na zimowym cugu? Alkoholicy pod kuratelą pana B. Czy jak w tamtym najebani będą jeździć pługami? Najdziwniejsze, że wszyscy o tym wiedzą i nikt nic nie robi. Piją w pracy, w delegacjach, za kierownicą. Ale co tam, nie moj cyrk, nie moje małpy spod Środy :o
Solarka 2015-11-22 20:07:48
mam wstawione pare aut w tej firmie na Odśnieżaniu i nie mam z nimi problemu wystawiam fv termin 30 dni i kasa na koncie jak solarka czy pług ma awarie dzwonie ze potrzebuje to czy tamto i mi to dają a nawet jak by nie zapłacili to teraz jest tak ze zgłaszam to do GDKIA i oni mi kasę wypłaca oni nie moga sobie na to pozwolić bo tych dróg krajowych jest dużo i w tedy GDKIA miała by dużo odsetek do zapłaty dlaa tego śmigam dla firmy ZABERD S.A. i się nie boje o zapłatę
Pracownik 2015-11-24 10:12:39
Płacą na czas i to tyle z plusów. Nawet jak Cię kierownicy chwalą, że jesteś dobrym pracownikiem, to więcej niż 2100zł miesięcznie nie zarobisz, chyba że w delegacji. Praca ok, wynagrodzenie dość marne.
Pracownik 2015-11-24 10:12:40
DG 2016-06-01 13:31:22
Nie polecam. Skąpiradła, a najlepiej to za darmo pracować
mariam 2016-06-16 11:24:59
Zapewniam, że wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych umiejętności.
Jeżeli chodzi o stanowisko Kierownika Robót to mamy wakat we Wrocławiu oraz
w Człuchowie (miejscowość na pograniczy województw pomorskiego, zachodniopomorskiego kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego)
Jeżeli spełnia Pan kryteria wymienione w ogłoszeniu zachęcam do złożenia CV.
lutek 2016-06-17 12:14:26
mariam' a jak z wynagrodzeniem to wszystko wygląda? przed wysłąniem CV chciałbym cokolwiek wiedzieć na ten temat.
Zawiedziony 2016-11-09 21:39:14
Ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach!!! firma zaberd w której jestem pracownikiem oddaje podwykonawstwo firmie krzak!!!! Jak do nich nie przejdę do żegnam się z pracą. Panowie z GDDKiA na pewno nie będą tym zadowoleni. Kilkoro z nas już się o to postara!!!! brak szacunku dla pracownika. Pani kierownik kontraktu właśnie złożyła wypowiedzenie.
Pracownik 2016-11-11 12:06:43
Cześć wszystkim,
Potwierdzam wpis wcześniejszy, zaberd wziął sobie podwykonawce firmę paroks, my jako pracownicy mamy do niej przejść z całym inwentarzem. Ja nie podpisałem dokumentów. Paroks rzucił się z Motyka na księżyc. Pani Teresa która zajmowała się odcinkiem a4 w imieniu zaberdu wypowiedziała im umowę o pracę. Szacun i nie zgodziła się przejść. Ogólnie paranoja. Czy GDDKiA zrobi z tym porządek?
Tutturu 2016-11-11 13:26:27
O robi się gorąco :-) chyba konkurencja czai się na kontrakt :-)
pracownik 2016-11-11 14:15:07
Przestańcie bredzić było zebranie kto był ten wie ze nowa firma nie może pogorszyć warunków pracy i zasad na których pracowaliśmy dotąd , mam cicha nadzieje że w końcu zrobi się lepiej . Pani Dyrektor jest długoletnim pracownikiem i na pewno ma wypowiedzenie z okresem 3 miesięcy a odchodzi na koniec listopada więc musiała złożyć wypowiedzenie wcześniej około września .
Pracownik 2016-11-11 21:12:18
Jakie brednie?! Pani Teresa złożyła wypowiedzenie kilka dni temu!!! Była rozmowa jej i tej nowej firemki i kategorycznie odmówiła!!! Wszyscy już to wiedza i nie ma co sciemiac!!! Tylko ona jakoś Kleila to wszystko by GDDKiA nie dawała kar.
Po drugie nie wszyscy zgodzili się przejść więc chyba jest coś na rzeczy prawda? W tym i ja!! I to że GDDKiA jest wściekła, to też bzdury? Nikt nie zabrania zmian, toż to prywatna firma tylko z głową. Ale to co zostało zrobione i w jaki sposób to przesada.
Zostaw swoją opinię o ZABERD S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZABERD S.A.