tRISS

Osielsko

Opinie o tRISS

alkaTriss 2011-03-09 12:13:37
Firma Triss co tu wiecej pisac trzeba poznac ja od srodka aby moc cos powiedziec strasznie nadgodzin nie wyplacaja oczekuja nie wiadomo co wrecz cudow od pracownika a zaplaca jeszcze mniej niz powinienes dostac w kazdym badz razie [usunięte przez moderatora] na wszystko co sie da socjalnego niema chyba idzie na wczasy Ksiecia do Egiptu ogolnie nie polecam !!!!!! straszna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2011-09-07 11:27:39
Jak chcesz tyrać za 1000 zeta z nadgodzinami ( o których szaaa ) w podartych portkach i trampasach , to jest to miejsce dla Ciebie !
Zapraszamy wszystkich chętnych tumoków do składania CV z udokumentowanymi kwalifikacjami , przebiegiem pracy w zawodzie ew.studiami .

No i [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-09-09 10:06:35
W tym tygodniu dostałem nową umowę .Po 5 latach pracy obniżka zarobku do poziomu 1000 na rękę .
No ale król , królowa i stado książąt musi przecież żyć !
anonim 2011-09-15 09:45:02
Firma Triss to nierzetelny i nieuczciwy pracodawca. Zatrudnieni pracownicy często przez wiele miesięcy pracują bez umowy, „na czarno” a wypłaty nie są regulowane terminowo.
Częstą praktyką tego pracodawcy jest zawieranie z pracownikiem ustnej umowy (rzekomo wiążącej), której w ostateczności nie respektuje.
piki 2012-03-16 00:10:47
To są oszuści i naciągacze !
[usunięte przez moderatora] wszystkich , nie płacą za wykonane zlecenia.
Nie dajcie się naciągnąć.
anonim 2013-03-26 11:32:26
to nie sa szefowie zeby rzadzic ludzmi bo oni maja za nic pracownika a wypłaty sa niskie ie płaca na czas. A po za tym nie wypłacaja kasy jak ktos pracował pare dni. TA FIRMA TRISS TO PORAZKA JEST.
sat 2013-10-05 14:57:14
Na stronie urzedu pracy obiecuja umowe o prace!! a tak naprawde dostaniesz umowe o dzielo i bardzo niska stawke godzinowa ogolnie nie dotrzymuja słowa i co miesiac daja nowa umowe o dzielo wyplata dopiero po 21 dniach od zakonczenia umowy jednym słowem WIELKI SYFF!!
anonim1 2013-10-05 15:06:38
Banda wyzyskiwaczy nie dostaniesz normalnej umowy jezeli w ogole sie doprosisz to łaskawie dadzą UMOWE O DZIELO pracownik jest nieubezpieczony a jak cos sie stanie to musisz sobie sam radzic>
Płaca minimalna!
Oczekiwania pracodawcy ogromne
Ktos powinien sie zainteresowac ta firma i sprawdzic dokladnie warunki zawierania umow z pracownikami
Maksymalny wyzysk
rep 2013-10-11 16:43:49
Ogólnie nie jest żle.Faktycznie mało płacą.Ale czy nad wami stoi poganiacz z batem?
Pracujecie swoim rytmem nikt was nie goni.Faktem jest ze nie płacą nadgodzin>to nie jest dopuszczalne.Zdarzają sie wypłaty z małym poślizgiem.Ale nie jest to temat tygodnia czy dwóch.Zgadzam sie, że umowy smieciowe sa do [usunięte przez moderatora].Droga wolna.Pan [usunięte przez moderatora].to jeden z lepszych fachowców jacy tam pracują
oooo 2013-11-20 19:31:30
Wszystko zależy od Ciebie. (usunięte przez administratora)Atmosfera zdecydowanie lepsza w Niwach niż w Osielsku. Zakład produkcyjny czysty i odnawiany. Ludzie jak wszędzie, możesz trafić na ciężkie przypadki, ale możesz również się pośmiać. Największa bolączka to kasa, sam rodziny nie utrzymasz.
J-23 2013-12-06 15:40:55
Obiecują umowe! i faktycznie dostaniesz umowe ale o dzielo to samo dotyczy stawki najpierw musza sprawdzic co potrafisz ale potem i tak jakos sie z tego wykreca a jesli chodzi o te umowy to mozna tam naprawde dlugo pracowac na umowie o dzielo moim zdaniem szkoda czasu ale jak ktos chce pracowac bo jest fajnie miło i przyjemnie no i pan dyrektor zawsze poklepie po plecach przytuli szepnie mile slowo do ucha to dlaczego nie?tylko po 2-3 latach to juz jest lekka przesada ale najwazniejsze ze jest sympatycznie pzreciez pieniadze to nie wsystko!!!
pic 2013-12-09 22:53:21
Czy jest aż tak zle? Nie.Jak wszędzie są różne wpadki.A to za nadgodziny nie wypłacą,a to umowa o dzieło!Ale atmosfera nie jest zła.Od nowego roku maja dawać premie.Obiecywali kilka razy? Obiecywali.Ale wierzę , że tym razem słowa dotrzymają.(usunięte przez administratora)
ktos 2014-01-05 23:10:45
Firma która zatrudnia 40 osób z tego 30 to osoby na umowe o dzieło,żadnych podwyżek,premii.Oczekiwania wielkie ale wynagrodzenie aby jak najniższe.Atmosfera kiedyś lepsza była (stara ekipa)teraz jeden patrzy na drugiego (usunięte przez administratora) Pamiętaj w tej Firmie nie ujdzie bez (usunięte przez administratora):)
anonim 2014-06-02 18:15:52
Polepszyło się coś bo widzę że są jakieś oferty do tego Trissu i nie wiem czy próbowac...Czy wypłacają terminowo i czy można liczyc na umowę o pracę?
ja 2014-09-11 10:08:26
Pracuję tutaj i nie mogę narzekać.Tylko te jakieś iso i 5s. w takiej malej firmie gdzie robota goni robote?na takie bzdury nie ma czasu.
gosa 2014-10-13 21:20:54
Wiekszosc wpisow to wpisy ludzi poirytowanych którzy na wlasna prosbe maja zle wspomnienia z triss albo ktos chce pracowac albo nie w kazdej firmie znajda sie zeczy ktore nam nie pasuja ale nigdy nie znajdzie sie pracy idealnej... zawsze mozna sobie zalozyc woja "IDEALNA" . tylko czy pracownicy beda zadowoleni ??
enya 2014-10-23 20:11:52
Kiepska firma.Codziennie nadgodziny(z nazwy). Nie płacą.Ino robić i robić.Kasa jest ale tylko dla właścicieli.
Ligo 2014-11-28 21:29:35
Nie warto.Organizacja pracy do niczego."Zapominają"płacić za nadgodziny.
Jedna z gorzej płacących firm w kuj-pom.Trzeba pracowac niemal codziennie po 10 godzin.Ja tam juz wiecej nie pójde.Za dużo nieprawidłowości.
kanunesxu 2015-02-02 10:25:11
Pracowałem w firmie Triss dokladnie miesiąc i po tym jak wygląda to wszystko podziekowalem... Umowy nie mialem bo wg nich dostaje soe po 2 miesiącach ... Kolejna sprawa to P... L. E. Nie zatrudnia sie człowieka który patrzy 20 godzin w kamery na dobę ... Wszystko chore i ogl nie polecam
KIR 2015-02-18 17:30:19
problem leży w niedotrzymywanych obietnicach i wynagrodzeniu.Ja wiem ze szef chce jak najwięcej kasy,tylko zrozum,że tam również pracują bardzo dobrzy fachowcy-nie docenieni zresztą.Dziwicie sie,że ludzie uciekają?Ja sie dziwię, że wogóle chcą tam pracowac.Humory Dyrektora kierowników.Sciema i tyle.
woofi 2015-07-09 19:25:54
Pracowałem kilka lat. Ogólnie nie polecam współpracy z firmą. Nagminne wymuszanie nadgodzin za które płaci się mniej niż za normalne godziny pracy lub wcale się nie płaci. Zmienianie warunków wynagrodzenia za prace dodatkowe po ich wykonaniu i to jak się domyślacie na gorsze. Wirtualne premie. Otrzymałem tylko 2 razy. Pomysł o zatrudnieniu pracownika, którego zadaniem jest notowanie i informowanie kierownika zakładu o tym kto gdzie idzie i co robi świadczy o podejściu kierownictwa firmy. Kierownik zresztą jedyną rzeczą którą się zajmuje to monitoring telewizyjny. Zarząd firmy potrafi powiedzieć, że dieta za delegację zagraniczną jest zarobkiem pracownika i potrafi wysłać pracownika po ośmiu godzinach pracy w zagraniczną delegację jednodniową trwającą trzy dni. O godzinie 14 informują, że o 17 jedzie za granicę. Nagminnie gubią się w rozliczeniach nadgodzin i rozliczeniach prac montażowych oczywiście na niekorzyść pracownika. Najgorsze jest chyba jednak informowanie pracowników o wprowadzonych zmianach systemu rozliczania z dwu trzytygodniowym opóźnieniem i udawanie, że przecież już to mówili. O kierowniku L.G. mówi się zresztą w zakładzie, że mówiąc dzień dobry już kłamie. W firmie pracuje wielu bardzo dobrych fachowców. Wielka szkoda, że są tak niedoceniani przez kierownictwo firmy. Wśród personelu panuje świetna atmosfera i tylko dlatego pracowałem tam tak długo. Niestety nie można tego powiedzieć o kontaktach z kierownictwem zakładu. Na koniec dodam, że zmieniłem pracę i w podobnej firmie i z tym samym zakresem obowiązków i w podobnym wymiarze godzin zarabiam trzy razy więcej.
figa 2015-07-19 13:29:12
P.L.G to figurant.Nie ma zielonego pojecia o produkcji.Jedynym coś wartym to J.B.Podejscie do ludzi zwiazane z wyznawanymi zasadami religijnymi to nieporozumienie.Technolodzy do bani-no moze poza T.Ś.
eli 2015-07-26 19:18:55
Atmosfera jaka jest taka jest.Ale płacą jak dziadom.Kierownik Janek trochę się miota,ale chociaż jest uczciwy.A reszta to cynicy. Oszukują patrząc w oczy.
jakistam 2016-02-22 19:28:08
Nic sie nie zmieniło.Ludzie sie zatrudniają i po paru godzinach lub dniach nawiewają.Podwyżki zwalają z nóg.50-100zł maxa.Tyle wiem od kumpla który sie zwolnił z tej"firmy".Zostaja tylko ci którzy mieszkają w pobliżu.Nie musza jezdzic daleko i to tylko jedyna korzysc.
peskov 2016-05-07 20:04:38
No jak to każda praca, wysiedzisz się @elwira, no ale zarobki niezłe, z tego co wiem to jakieś 2000 na rękę
Zostaw swoją opinię o tRISS - Osielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tRISS