Opinie o Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia w Siedlce

Joanna

Witam. Przychodna Centrum Niewińskich jest przyjazna dla pacjenta, miła obsługa w rejestracji z telefonicznym przypomnieniem o wizycie. Kompleksowo prowadzone od roku leczenie endodontyczne i protetyczne przy pomocy nowoczesnego sprzętu; mikroskopu scanerów oraz drukarek 3D zagwarantowało wysoką jakość usługi. Wysokie kompetencje dr Adeli Pachulskej oraz doświadczenie protetyków sprawiło ,że mogę cieszyć się zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem .Dziękuję Polecam innym pacjentom tą Przychodnię stomatologiczną.

Pacjent 123
@Frik

Chyba coś się Tobie Frik pomyliły placówki jestem wieloletnim pacjentem i toalety są otwarte. Zawsze jest bardzo czysto, niczego nie brakuje a nawet płyn do płukania ust jest :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia?

@Grażyna

Babeczka z urzędu wspominała tylko o rejetratorce medycznej. Koleżanka składała do nich cv i oddzwaniają do każdego, więc można zapytać co i jak, jednak ponoć dają tylko umowa zlecenie więc jeśli komuś tak jak mi zależy na umowie o prace po okresie próbnym, to nie ma co tam iść . Ale widziałam ogłoszenie, że w jeszcze jednej klinice szukają na astystenkę stomatologiczną

Widziałam ten majowy wątek odnośnie takiego ogłoszenie z internetu dla rejestratorki medycznej. Obecnie pełnię tę funkcję w innym miejscu i ciekawa jestem porównania warunków pracy po takim czasie. Czy możecie ją opisać? czy od maja do teraz nikogo więcej nie szukano?

Elżbieta Nowy wpis

Serdecznie polecam wizytę w placówce w Centrum Stomalogiczne w Siedlcach ul. Sienkiewicza. Świetny gabinet ,bardzo dobre podejście do pacjętów ,miła obsługa w rejestraci Panie zawsze pogodne. Miałam duży problem z zębami,które wymagały leczenie kanałowe protetyką usunięcie ósemek .Na wizytę przyszłam do dr Adela Niewińska-Pachulska, na pierwszej wizycje sprawdziła co należy zrobić. Następnie został opracowany plan działania i koszt wykonania mojch zębów.Pani doktor jest sympatyczna,pełen profesjonalizm, spokój,cierpliwość i dokładność.Wszystko czego oczekiwałam miałam w jednym miejscu i wszelkie potrzebne zdjęcja .Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor Adeli Pachulskiej i z całego serca POLECAM Odemnie maksymalna ilość gwiazdek.Chciałam również podziękować Panu doktorowi Damianowi Bublińskiemu za piękne kompozyty i profesjonalizm.Dziękuję Elżbieta Wiszniewska.

Czy jest tu może ktoś kto już zatrudniał się jako lekarz dentysta? Oferta dopiero w dniu dzisiejszym została dodana, więc dopiero co wstępnie się rozeznaję. Jedyne co jest zapisane w ogłoszeniu to numer kontaktowy. Jakie stawki godzinowe są teraz możliwe do ustalenia? I czy lekarze często się zmieniają czy jednak stabilnie podejmują się zatrudnienia?

Joanna

@Joanna

Zgadzam się w 100%

Magdalena
@Zenon

Hej Zenon, jesteś stałym klientem? Masz może porównanie jak to wychodzi cenowo - do przeżycia?

@Magdalena

Ceny są adekwatne do jakości usług.

@Zenon

Czyli wysoka jakość i wysoka cena? Jaka jest średnia cena plomby? I czy do każdego dentysty obowiązuje taki sam cennik?

Rodzina
@Joanna

Pracowałam w tym miejscu i wiem, ze na wsz,ystkim oszczędzają, zero szacunku dla drugiego człowieka, wc dla osób z niepełnosprawnością jest zamknięte i mogą z niego korzystać tylko lekarze...czy to oznacza ze u mgr niwinskiego pracuja lekarze ułomni???

@Rodzina

Skoro podobno oszczędzają to na czym niby? Bo zamkniętą toaletą dla osób niepełnosprawnych chyba za dużo się nie zyska przecież.

@Rodzina

mam zupełnie odmienne zdanie niż opinia powyżej. Toaleta jest dostępna dla osób niepełnosprawnych. Bardzo czysta i wygodna.

Frik
@Grażyna

Tu akurat chodzi o szacunek do innych, nie uważacie ze proszenie o kluczyk do kibelka jest mega słabe.??

Pacjent 123 Nowy wpis
@Frik

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Centrum Stomatologiczne w Bochni zatrudni lekarza dentystę.?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Witam, ja także właśnie widziałam tamto ogłoszenie dla asystentki, do którego nawiązywały pewne osoby już w maju tu we wpisach. Czy faktycznie jest tak jak napisano, że umowy o prace na pewno nie będzie? nie zauważyłam, by tamta oferta wracała do Internetu, wiec ciekawa byłam czy jednak stanowisko nie zostało zajęte na stale już? czy jedna osoba jest potrzebna do tej funkcji?

Nika

Nigdy

@Nika

z jakich przyczyn nigdy? i o których stanowiskach tu mowa? widziałam w sieci dla rejestratorki medycznej a tu zostało wrzucone dla lekarza dentysty. jeszcze jakieś inne składają się na personel? co z zatrudnianiem asystentek?

@Nika

Ogłoszenie o pracę na rejestracji non stop wisi w internecie, a panie z urzędu pracy usilnie namawiają żeby zgłosić do nich do pracy i wręcz pchają tam na siłę mimo sprzeciwów. Czyli zapewne umowa zlecenie na chwilę i zmiana na nową osobę? Bo nie chce mi się wierzyć, że przez 2 miesiące nie mogli znaleźć kogoś do pracy jak ponoć do kliniki dentystycznej jest po 100 chętnych na jedno miejsce jako rejestratorka medyczna

@Ciekawa

Jesteś na bieżąco z pogłoskami z urzędu? zauważyłam, że widnieje opcja pracy jako asystentka. Oferta pracy na cztery ręce. Czy ktoś jest zorientowany w tym ile ich docelowo potrzeba do obsługi?

Karla

Polecam serdecznie

Robert

Szkoda ze nie udo sie wygospodarować przynajmniej jednego miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych. WC dla osoby poruszającej się o kulach to abstrakcja a prosze nie o otwarcie wc dla niepełnosprawnych to nieporozumienie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia odbywa się w siedzibie firmy?

Rodzina

Tak, na gorze...tak wąskich schodów nigdy nie widziałam, to jest wręcz niebezpieczne w przypadku pożaru....oczywiście zapomnijcie o klimie....

Mieczysław

Czy przychodnia o której mowa w tym właśnie wątku często zmienia może personel pracowniczy, który tam pracuje? Moje pytanie może wydawać się nieco dziwne ale po prostu chcę ustalić, ile dokładnie nowych osób w ciągu roku można tam spotkać na stanowiskach, które wymagają zatrudnienia. Chcę tego właśnie się dowiedzieć, dlatego postanowiłem się wypowiedzieć. Czy ktoś zechce pomóc i odpowiedzieć. Zachęcam Was do pomocy.

Karlk

Super przychodnia

Magdalena
@Karlk

Właśnie szukam opinii o ZOZ Centrum. Widzę, że polecasz przychodnię. Czy trzeba długo czekać na termin wizyty?

Tymon

@Karik Z pewnością masz rację ale mnie interesuje opinia pracowników jak się pracuje bo od dawna nikt nic nie napisał.

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby starać się o prace w firmie ?

Gonia

Jestem zadowolona z usług Centrum-polecam!!!!

Kamila

Może ma ktoś informacje o ewentualnej pracy w przychodni?

Zadowolony Pacjent

Przychodnia godna polecenia. Jakość usług na najwyższym poziomie. Dzięki lekarzom mam piękny i zdrowy uśmiech. Pozdrawiam cały zespół.

Emilia657

Jestem bardzo niezadowolona z usług w centrum. Przez ponad pół roku leczylam kanałowo ząb bez zrobienia wcześniejszego przeswietlenia. W końcu nie wytrzymałam i pojechałam na konsultacje do innego lekarza. Pani (usunięte przez administratora) stwierdziła że ząb w 100% jest do usunięcia, ale dla potwierdzenia tego zrobiła mi przeswietlenie. Okazało się że nie ma już kości między korzeniami a doktor, który to leczył upieral się że da się ten ząb uratować. Teraz zostałam z zębem do usunięcia chociaż wcześniej wydałam na jego leczenie mnóstwo pieniędzy.

Karla

Przychodnia zdecydowanie na tak!!!!!

Daria

Podpowiedzcie czy przychodnia potrzebuje aktualnie pracowników?

Lora

Super placówka.wszystko na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia - Siedlce

Stanisław Niewiński Nzoz Centrum Stomatologiczne-Przychodnia
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 54
    08-110 Siedlce