Niepubliczny ZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia

Siedlce

Opinie o Niepubliczny ZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia

Bartek 2016-07-29 23:58:02
Byłem przez kilka tygodni zadowolonym pacjentem przychodni ale do czasu. Chirurg usunął mi 4 - super. Omówiłem z Panią protetyk rekonstrukcję zęba, zdecydowałem się na implant po zagojeniu rany - trochę drogo, ale OK. Wyrwałem u dentysty ósemkę - sam zabieg dość dramatyczny (1,5 godz.), ale dentystka bardzo sympatyczna, więc OK. Płukanie 2 razy rany po zabiegu wyrwania za darmo - super. No i kolejny raz (bo ból powrócił) no i kicha. Umówiony na 21:30 czekam, około 22:00 wychodzi jakaś Pani, więc pytam grzecznie jak duża jest "obsuwa" czasowa ona nie wie. Poczekałem jeszcze trochę i dałem se spokój. Jeżeli w przychodni umawia się z pacjentem z bólem na określoną godzinę i nie potrafi mu się powiedzieć dlaczego musi czekać i jak długo jeszcze cierpieć - no to dla mnie kicha. Oczywiście zaplanowane zabiegi odbudowy 2 zębów za około 6-7 tys. zrobię gdzie indziej, nic na siłę.
Zostaw swoją opinię o Niepubliczny ZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny ZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia