P.P.H.U. EUROSTYL

Chełmek

Opinie o P.P.H.U. EUROSTYL

Waldek 2015-03-08 19:46:22
Nie polecam. Kiepskie zarobki.
Mateusz 2016-09-11 22:45:27
Nie polecam.Zarobki najniższe z pośród pozostałych firm w Chełmku.
Gość. 2016-09-14 11:53:59
HAHA widzę, że moja opinia, którą dodałem kilka miesięcy temu bardzo "uraziła" cały zakład skoro ją skasowali..
No cóż. Prawda boli..
Jak zastanawiacie się nad robotą w tej firmie to nie radzę :). Szef spoko chociaż nie wie połowy rzeczy co się dzieje na zakładzie.. Kierownik pożal się boże.. "technolodzy" dramat... "Brygadzista" alkoholik.. Zarobki do bani. Cud, że tam tyle wytrzymałem.. Ale NA SZCZĘŚCIE JUŻ TAM NIE PRACUJĘ :D. Pozdro :].
WW 2016-10-26 19:10:33
Zarobki kiepskie, aby wyciągnąć 2000 trzeba robić po 10 godzin od 6 do 16 codziennie, czasem z sobotami. Faktycznie "brygadzista" alkoholik, umie tylko szlifować a nie nadzorować pracę ekipy. Technolog nie ma pojęcia o produkcji okien. Każdy pracownik jest obserwowany przez kamery a krążą plotki, że nawet podsłuchy są bo szef wpada do szatni i każe kończyć rozmowę na /ten temat/.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. EUROSTYL - Chełmek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EUROSTYL