Opinie o mConnect Joanna Tetłak w Kraków

Telefoniczna obsługa Klientów

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mConnect Joanna Tetłak w Kraków

A-ka

@moła, nigdy nie pracowałam w CC ale w salonie sprzedaży, to tak i to bardzo długo; @moła coaching to proces długofalowy ukierunkowany na rozwój i osiąganie długotrwałych celów, to nie odsłuchiwanie i analiza rozmów; jeśli możesz, to napisz, czego konkretnie oczekiwałabyś od swojego koordynatora? interesuje mnie to ze względu na moja prace z ludźmi; będę wdzięczna za Twoja opinię;

w salonie jest lepiej Nowy wpis
@A-ka

w salonie sprzedaży jest lepiej bo klient ma dowód, masz numer PESEL i każdy inny jaki jest potrzebny i podpis klient składa od razu, a przez telefon to albo nie chce podać PESELu algo udaje, że nie pamięta albo, że nie ma przy sobie dowodu, a standardem jest że nie ma czasu żeby rozmawiać, a na rezygnacje ma 14 dni, w salonie nie, od podpisanej umowy w salonie nie ma rezygnacji, oprócz tego dzwonisz do poczt głosowych, firma nawet nie zapewnia że będziesz rozmawiać z człowiekiem tylko system dzwoni na kolejne numery po kolei i jeśli to jest poczta głosowa to tracisz czas, a firma liczy ile sprzedaży zrobiłaś za cały dzień, na godzinę i jak tylko się da.

Praca marzeń Nowy wpis

Szkolenie pod karą pieniężną(usunięte przez administratora) czyli jeśli przerwiesz szkolenie to musisz zapłacić karę. Po zatrudnieniu musisz pilnować czy system poprawnie nalicza czas pracy, zwykle liczy mniej czasu pracy więc to się przekłada na niższe wynagrodzenie, więc trzeba tego codziennie pilnować. Oczywiście nigdy klienci nie mają czasu, to już chyba standard, dzwonisz też do poczt głosowych. Człowiek nie poda numeru PESEL, a są tacy którzy nie podadzą za nic i sprzedaż leży choć wcześniej się napracowałeś. Górze zawsze jest mało sprzedaży. Nowe rekrutacje i zastępowanie Pracowników którzy są zwolnieni albo sami odchodzą. Przerwy 35 minut na 8 godzin pracy.

Iza Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

Cezary Nowy wpis

Jak umowę daje firma na początek?

Doradca Klienta

przychodzisz, odzywasz się, mają pewność, że umiesz mówić. wychodzisz ze spotkania, włączasz dźwięk w telefonie i oddzwaniają, że masz pracę

czemu chce pracować w telemarketingu?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Powiedzcie co się dzieje teraz w mConnect Joanna Tetłak? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Karol

Pracuje ponad 4 lata w IT jest ok, stabilnie

Iza

Zastanawiająca jest ta cisza. Firma działa bez zmian?

Zainteresowana

Hej a czy jest w ogóle możliwość pracy na umowę o pracę? szukam, ale taką mam sytuację, że tylko uop muszę mieć. Będę wdzięczna za info

Maja

@Oszukana czy zgadzało się to z informacją, którą uzyskałaś podczas podpisywania umowy? A jakie benefity zapewnia pracodawca?

A_A

Zainteresowanych wymianą dobrych praktyk w cc, rad i wskazówek, opinii co jest najważniejsze i z jaką firmą warto pracować jeśli chodzi o cc i kraków zapraszam do grupy na FB : Praca w call/contact center - Kraków - doświadczenie, które procentuje

Michalczyk

(usunięte przez administratora) Pracowałem przez 4 miesiące i właśnie tyle za długo! Marne zarobki, szacunek dla pracownika, a co to jest? dość przeciętny poziom szkoleń. To moje podsumowanie kwestii na minus, a jedyny plus jaki widzę, że mam doświadczenie i dostałem się do dużo lepszego miejsca, gdzie minie przynajmniej szanuję, godnie zarabiam i są świetni szkoleniowcy. Co dziwne firma współpracująca również z Orane, a tak ogromna różnica. Nie będę pisał, gdzie pracuję bo ktoś mnie posądzi o jakieś bzdury, ale poszukajcie lepiej innej pracy. Takie moje zdanie.

goddamn

No czasem tak niestety bywa, albo ta osoba po prostu nie miała możliwości poznać właściciela @morwa @alf. Chociaż to jest faktycznie dość dziwne. Ciekawe czy będą szukać niedługo kogoś na doradcę klienta. Słyszałem, że zarobki to podstawa i prowizja, więc ładnie.

alf

a wy prowadząc firmę nastawialibyście się na zysk czy na bycie fundacją charytatywną? jeżeli chcesz wiedzieć kto jest właścicielem wpisujesz w krs nip firmy w której pracujesz i po krzyku swoją drogą pracować 2 mce w firmie i nie wiedzieć kto jest jej właścicielem to trzeba być zdolnym.

juznie

Witam, w tej firmie pracowałem rok. Na początku było obiecująco, wsparcie koordynatora, atmosfera w grupie super. Z czasem zaczeły się wymagania, co do talk time, dlaczego tyle zwrotów, dlaczego tak mało sprzedane. Oczywiście, co jakiś czasz można było odczuć ,,pomoc" koordynatora, która polegała nad odsłuchaniu losowej rozmowy i porozmawianiu 2 minut na ten temat. Powiem tak, jeżeli Ci zależy i weźmiesz się w garść to można było zarobić dobre pieniądze. Przynajmniej na początku, dlatego że firma z biegiem czasu zastosowała moiom zdaniem(usunięte przez administratora) wobec pracowników politykę: a) w jednym z miesięcy zmieniono wskaźniki wynagrodzeń bez UPRZEDNIEGO poinformowania o tym pracowników, w efekcie wypłaty były niższe od 200 do nawet 800 zł (w zależności kto ile sprzedał). Zrobili korektę ale po proteście pracowników (nie którzy po prostu wyszli z sali operacyjnej, b) na projekcie w którym ja pracowałem były premie kwartalne przyznawane za określoną liczbę sprzedanych sztuk (podzielone na 3 progi) na dwa tygodnie przed zakończeniem kwartału próbowano podwyższyć każdy próg o 20 sztuk w górę... Więc można się domyślić jak to wpłyneło na załogę, w efekcie zostano przy starych zasadach (również po protestach) jednak niesmak pozostał... Do tego dochodził stres kierownika, koordynatora który przekładał się na pracowników... Mimo iż szło mi nie najgorzej, atmosfera w firmie zdecydowała że odszedłem... Nie wiem jak jest teraz, być może coś się zmieniło...

haha

no ale w życiu tak jest zawsze że płaczą tylko Ci którzy sobie nie radzą - selekcja naturalna

lipa

Poziom tej firmy jest niski przede wszystkim jeśli chodzi o wiedzę merytoryczną na projektach

nie tylko
@lipa

poziom wiedzy merytorycznej na projektach jest niski... :(

kalkulator

nie studenci to mogą się rozwijać zamiast w call center siedzieć to praca na start jak ktoś już napisał. A do tych ~1900 dochodzi prowizja zależna czy na utrzymaniu- kilka stówek czy na aktywacjach- nawet większa od podstawy . Jak się chce to można i polecam jeszcze porównać zarobki w innych CC.

22 dni robocze- nie studenci masz 1600 z groszami a na prowizje trzeba czekać miesiąc/dwa miesiące...

kalkulując dni pracujące
@22

patrząc na 6 miesięcy w przód i będąc już takim dokładnym w dniach roboczych to: w lutym jest 20 dni pracujących, marcu 22, kwietniu 19, maju 20, czerwcu 20- w dalszą przyszłość nie ma co wybiegać, skoro średni "cykl życia konsultanta" w firmie to max!!!! 3 miesiące, a otoczenie w koło zmienia się średnio co 2 tygodnie...:////

kalkulator

13 brutto/h ? to całkiem nieźle za 22 dni po 8h prawie 2 tysie netto

No właśnie

No właśnie stawki godzinowe to lipa najlepiej pracować tylko na prowizji , pretensje można mieć później tylko do siebie niech wprowadzą same prowizje będzie lepiej :)

gienek

Gienek dam ci dobrą radę zapisz się na aktywacje i posprzedawaj to zarobisz zamiast pytać czy ci ktoś zapłaci za patrzenie w ekran :)

Zostaw merytoryczną opinię o mConnect Joanna Tetłak - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mConnect Joanna Tetłak?

Kandydaci do pracy w mConnect Joanna Tetłak napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mConnect Joanna Tetłak
2.2/5 Na podstawie 528 ocen.

mConnect Joanna Tetłak