Opinie o Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c. w Łask

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c. w Łask

Czy ktoś z biura by się ustosunkował do tego stwierdzenia o braku wiedzy na temat czasu pracy kierowcy, o którym ktoś wspomniał? zastanawiają mnie przy tym minimalne wymogi by móc się do niego dostać. czy oferowane są szkolenia?

Trucker Nowy wpis

Najgorsza Firma w jakiej przyszło mi robić, Cwaniaki w biurze ( zero wiedzy o Czasie pracy kierowcy ) , ciągłe telefony, zero spokoju najlepiej jak byś tacho (usunięte przez administratora) i 24 naginał, NIE POLECAM

Czyli jako dyspozytor podobnie jak się umowie to tak będę mieć? Tak ktoś cos pisał wcześniej ale nie widzę bieżących opinii… wiem ze kiedyś jak kogoś szukali do siebie to była oferowana podstawa od minimalnej, czy teraz na luzie z większym doświadczeniem można się ugadać na więcej? i co z systemem prowizyjnym? Jaki jest?

Maku Nowy wpis

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ! Trochę pracuję tu i jakoś się dogaduję. Jak się umówiłem tak wypłacają. Zawsze by mogli lepiej wynagradzać, ale dostaję kaskę na czas. Gdzie na rynku płacą lepiej ? Już pracowałem w takich miejscach, gdzie mi obiecali więcej i zostałem (usunięte przez administratora) Wyrwasy przynajmniej wypłacają na czas.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Damian

Omijać z daleka!!!!Dawno u takich skąpców nie pracowałem.Zostalem oszukany przy rozliczeniu jak się zwalniałem

XO
@Damian

Rowniež zgadzam sie z opinią ! W ogłoszeniu piszą 2300 zl za kółko a jak zwalniasz sie to mówią ze płacą 1900 a reszta to premia . Banda (usunięte przez administratora) i złodzieji. Co mogliby zrobic to zamknąć firmę !

Kierro

nie polecam firmy , głowno by spod siebie zechlali darmozjady (usunięte przez administratora) . Płacą od frachtu , jeżdzą w kraje hiszpania, portugalia i mają udział w schenkerze w Łodzi . ( Także wypłata od uzależnień i chumoru szefostwa) . Zjezdzają z granicy pociągami ( gdy zdaży się rozładunek nie w strone bazy) A o pauzie nie trzeba mówić o ile uda sie zrobić 45h ty już musisz siedzieć w aucie przynajmniej wracać pociągiem do Bolesławca. Także (usunięte przez administratora) jak najdalej od (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c.: ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: a zamknąć (usunięte przez administratora)

admin

Czy w firmie Urszula Wyrwas, Henryk Wyrwas S.C. można zrobić karierę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c. - Łask

• Jak się pracuje w Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c.?

Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c.
  • Romualda Traugutta 56
    98-100 Łask

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Wyrwas Urszula Wyrwas Henryk s.c.