"I.P.BUD-RIM" SP.J.

Piaseczno

Opinie o "I.P.BUD-RIM" SP.J.

gość 2014-02-06 11:16
Niestety firma Bud Rim jest fajna i sympatyczna przy podpisywaniu umowy, jednak jak się z czasem okazuje kiepsko wygląda sprawy kiedy trzeba usunąć usterki na nieruchomości. Po pierwsze usuwane są niechlujnie, po drugie długo to trwa a po trzecie jak w przypadku naszej wspólnoty tak długo Bud Rim zwlekał z ich usunięciem(usunięte przez administratora)
TREBUH 2016-07-06 16:07
Oni nie usuwaja usterek. Robisz sam na swoj koszt. na 10 usterek przyjelismy pod uwage 0 usterek. Uważamy że jest OKEJ. do tego pisza to na kolanie myla nazwisko i pisza PANI zamiast Pan. Żałuje zakupu cena była niska nie wrto. lepiej miec mniej na dobrym poziomie.
Jarek 2016-12-20 11:16
Podczas odbioru lokalu zgłosiłem kilka usterek . Wszystkie usterki zostały usunięte.

Pozdrawiam jarek
tobiasz 2017-07-29 22:12
Firma wybila się na poczatku dzieki architektowi ktory wykonywal im projekty za pol darmo. nachapali sie i zaczeli budowac niezgodnie z projektami , tanszymi materialami itp. Chec zysku przeslonila panu piotrowi jasnosc myslenia i rzetelnosc wykonywanych obiektow. doszlo do tego ze pan piotr ma kilka przegranych spraw w sądach. Ludzie pobrali kredyty na cale zycie , kupili u niego mieszkanie ktore do niczego sie nie nadaje z powodu spartolenia wykonawcow budynkow. Pracownia projektowa pozdrawia:))))) kontakt do mnie 606 187 514
Bożena 2017-08-13 05:00
W mojej ocenie firma jest rzetelna i można im zaufać 100%. Zakupiłam od nich 2 mieszkania odbiór bez usterek. Reszta do dogadania.
Zostaw swoją opinię o "I.P.BUD-RIM" SP.J. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "I.P.BUD-RIM" SP.J.