Opinie o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Teraz rekrutują na kierownika budowy i chciałem zapytać o te zarobki, bo widełki są 10-15k i nie wiem czy realne jest od początku dostać nawet te 10k? Wiadome, że wymagają doświadczenie, ale ile go trzeba mieć żeby na pewniaka dostać pracę? Podajcie mi jeszcze czy godziny pracy są stałe.

Zly88 Nowy wpis

To jest firma porażka, dziadostwo Wykonarstwo ścian to porażka....., nigdy więcej u nich nie kupię, żadnej rzetelnej informacjii nie można uzyskać byle sprzedaccc.....

Na pracuj.pl jest oferta dla pracownika ogólnobudowlanego. Da się tu zdobyć trochę doświadczenia, jeśli nie pracowało się wcześniej w budowlance? Szukam (usunięte przez administratora) w Piasecznie lub okolicach.

Mieszkanka szczytnik Nowy wpis

To, co się wyprawia w Szczytnikach to jakiś (usunięte przez administratora). Zmiany w projekcie, niszczenie ludziom podjazdów, zabudowane wjazdy do domow! Porażka!

Firma Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Większość z was wpadło na forum jako klienci, szukam relacji pracowników w kwestii pracy ale raczej żądło tu zaglądacie. Nie chodzi mi nawet o budowlankę a ogłoszenie dla pracownika Doradca klienta - sprzedawca w sklepie z elektronarzędziami. Są określone wymogi, obsługa kasy, terminali. Nie ma wyjaśnione co firma oferuje od siebie. Miesięcznie jakie zarobki wychodzą? I w jakich godzinach pracuje taki sklep, zastanawiam się jak zmiany wypadają..

Klient

Nie wiem skąd same dobre opinie ???? u mnie na jednej scianie tynku wewnątrz 1mm na drugiej 20mm a to dopiero pikuś ???? u mnie są nawet dmuchające ściany.Domofon byl przybity doslownie wkretem bo nie chcialo sie fachowcowi wwiercić w sciane a kabelki lezaly sobie obok odpowiednich gniaz nawet nie zarobione.Na ogródku zamiast ziemi był zakopany gruz i flaszki po wódce Osobiście nie polecił bym tego developera,na pierwszy rzut oka wydawało się wszystko bardzo ok,radzę brać naprawdę dobrych fachowców przy odbiorze kluczy

JaTen11

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat inwestycji PRZY PARKU w Pruszkowie na A. Mickiewicza? Proszę o wypowiedzi osób, które zakupiły tam mieszkanie: co wiedzą, dlaczego opóźnienia (rzekomo przez pandemie), czy podpisywali już aneks. Każdy kto, cokolwiek wie, niech się wypowie.

JaTen12
@JaTen11

Jedna wielka cisza, oprócz informacji że mieszkania mają być na czerwiec 2022r. Jedynie pisma wysyłają, ale nic konkretnego z nich nie wynika. Aneks? Aneks do czego? Do spóźnienia z winy pandemii? Haha... Szkoda gadać.

@JaTen11

Nie ma aneksów na termin odbioru, a w pismach które wysyłają to wszyscy są winni tylko nie oni. Po obejrzeniu mieszkania to ono jest nie zgodne z wcześniejszymi planami , a komentarz kierownika budowy: że nie widział planu mieszkania i postawił na oko. Ściana wewnątrz miała być tynk maszynowy a są płyty, cała łazienka do poprawy

@JaTen11

byłam 2 razy na budowie i moje mieszkanie jest niezgodne z projektem pokazanym przy wstępnych rozmowach a kierownik się tłumaczył że nie widział planu lokalu czyli ściany i drzwi budowane na oko, a poślizg mają też z własnej winy bo były w aktach terminy wpłaty i pościągali środki od klientów i mają klienta w ........

Łucja
@klientka budrimu

No to kiepsko. Nie wiem co w takiej sytuacji, no bo serio jest to problem. Może zgłoś gdzieś?

@Łucja

Komu zgłosić właściciel BUD-RIM odpowiedział: zapewniam Panią że inni deweloperzy stawiają gorzej , tylko ja zapłaciłam za mieszkanie dla BUD-RIMu a nie innego dewelopera. Ja już opłaciłam całość z kredytu gotówkowego a teraz płaczę, i spłacam ten kredyt za zakupione beznadziejne mieszkanie

@klientka budrimu

To faktycznie sytuacja patowa. Żeby coś uzyskać musiałabyś chyba iść do sądu i udowodnić fuszerkę. Jak jest więcej lokatorów w takiej sytuacji to zbiorowo łatwiej coś uzyskać. Próbowałaś skontaktować się z innymi mieszkańcami, którzy kupili mieszkania?

@Piotr

Masz na myśli pozew zbiorowy?

@Anna

Nie będzie pozwu, już zakończyłam remont, majster musiał naprawić usterki. Do budrim-u zgłosiłam usterkę na koniec lipca br. do dzisiaj nie mam odpowiedzi

@Piotr

w chwili rozpoczęcia remontu stolarze ocenili, że drzwi zostały przesunięte i aneks mieści się tak jak w projekcie, ale pęknięcie podłogi musiał majster poprawić sam, a na zgłoszenie usterki z lipca nie mam odpowiedzi

@klientka budrimu

Tak się tylko zastanawiam, że skoro ktoś inny skończył i pewnie otrzymał za to zapłatę to oni nie powinni chociaż części z tego pokryć? Byłoby chyba fair wtedy

@Karolina

jak nie ma odpowiedzi na usterkę tym bardziej nie zapłacą. Mnie nie stać na procesy z deweloperem.

ANONIM

Kupione mieszkanie w pełni zgodne z oczekiwaniami, duże, przestronne, mieszkamy już jakiś czas i bez usterek. Na plus kontakt z deweloperem, podejście do nas jako do klienta. Cena też naprawdę ok.

Sagan
@ANONIM

Ale Sciema . Opinia zrobiona przez pracownika . Nie polecam zero kontaktu po sprzedaży i zero gwarancji

@ANONIM

To chyba po rodzinie lub znajomości bo obcy ludzie są traktowanie jak 5 koło u wozu na uwagi tylko szyderczy uśmiech a telefonu od klienta to Prezes nie odbierze bo bezprzerwy zajęty hahaha szmal dostał to po co ma się tłumaczyć z bzdur ba budowie

Natalia
@klientka budrimu

To czemu dzwonicie do prezesa? Nie ma on żadnych pracowników którzy zajmują się obsługą klienta??

@Natalia

pracownicy widzieli bo byli w mieszkaniu 2 razy i te bzdury oglądali to kazali zgłosić do szefa, ich zachowanie to szczyt bezczelności i tak mówią jak im szef każe bo im płaci

sk

Dzień dobry Czy ktos z Państwa kupował mieszkanie tego dewelopera w Łomiankach Wierzbowy Zakatek

ADAM
@sk

Tak, ja kupiłem i bardzo żałuję, bardzo nierzetelna firma, ciągle przekładają termin odbioru mieszkania, odbiory miały być na początku roku a do tej pory nikt nie odebrał mieszkania. NIEUCZCIWY DEWELOPER. Panie w biurze nigdy nic nie wiedzą ! NIE POLECAM !!!

@sk

Tragedia! Nie polecam zakupu inwestycji u tego Dewelopera. Od samego początku problemy, kłamstwa, przekładanie terminu odbioru mieszkań. Bardzo żałuje współpracy z tym Deweloperem!!!!

@ADAM

Szanowni Państwo, dziękujemy za opinię, jednakże nie zgadzamy się z nią. Spółka na bieżąco przekazuje informacje dot. odbioru budynku i planowanym terminie przekazania mieszkań. Jest Nam bardzo niezręcznie i przykro, iż przekazanie lokali wydłuża się. Pragniemy zapewnić, iż Spółka dokłada wszelkich starań, aby w tych nieprzewidzianych okolicznościach sprawę przyspieszyć. W razie pytań zapraszamy do kontaktu indywidualnego. Z poważaniem, Bud-Rim Development

@Anonim

@Anonim

potwierdzam kłamstwa a do tego sam osobiście kierownik budowy potwierdził że nie widział projektu mieszkania i mieszkanie jest zrobione niezgodnie z planami

Tomasz
@sk

Tak, jestem klientem. Co do jakości mieszkania nie jestem w stanie się wypowiedzieć ponieważ nie było jeszcze odbiorów. Odbiory ciągle są przekładane- obecnie przekroczyli termin z umowy i karzą podpisywać aneksy do umów. Jak do tej pory oceniam dewelopera bardzo źle. Opóźnienia tłumaczone Covidem , ( gdzie branża budowlana kwitnie w tym roku), wiem bo też siedzę w tej branży) Panie w biurze nigdy nic nie wiedzą. Nie polecam

@sk

kupiłam od tego developera w Pruszkowie i się dowiedziałam od kierownika że moje mieszkanie wybudowane bez projektu, czyli na oko i jest niezgodne z planami

Mieszkanowiec
@klientka budrimu

Czy mozesz powiedzieć więcej na ten temat? Takie pod rzucanie tematu bez potwierdzenia to trochę słabo.

@sk

Na osiedlu nowym w Pruszkowie mieszkanie wybudowano bez planu, niezgodne z projektem a zamiast tynku maszynowego tylko płyty gipsowe. Deweloper to (usunięte przez administratora)

@Mieszkanowiec

ja Pani mogę opowiedzieć dokładnie jak wiele innych osób...Nierzetelni i nie są to słowa rzucane na pusto...

@klientka budrimu

Mnie inni nie interesują, zapłaciłam przed czasem dla Pana pieniądze a lokal jest nie zgodny z projektem.

Jak się pracuje z ludźmi z Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Kozak

Ludzie jedzą mu z ręki na kredytach z Podlasia i reszty polski stałe pupile podpierdalaja trzeba im jeść z ręki by tam pracować walą w (usunięte przez administratora) stare wygi a zwierzaków wykorzystują poprostu (usunięte przez administratora) do bicia

Jakub

Bud-Rim Development to dobry wybór jeśli chcemy kupić mieszkanie. Zero nieprzyjemnych niespodzianek, solidna robota. Moja pedantyczna żona nie miała żadnych zastrzeżeń. Do tego bardzo pomocni przy jakichkolwiek niejasnościach.

sylwia
@Jakub

ja również jestem zadowolona z mieszkania od budrima

Marzena
@sylwia

@sylwia na wstępie przypomnę tylko, że forum GoWork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. Czy ktoś z pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tej firmie?

jacky
@sylwia

to tylko przyłączę się do dobrych opinii o budrimie - mieszkam dwa lata i wszystko jest ok

Lokator
@Jakub

Przy ul.Mickiewicza w Pruszkowie Kierownik budowy postawił blok a nie widział planów mieszkań i ściany i drzwi wstawione na oko

@Jakub

Ja mam zupełnie inne zdanie. Same niespodzianki... Zero pomocy a Pani która jest ich wizytówką w sprzedaży mieszkań zupełna porazka... Niemiła , niepomocna... resztę można sobie dopowiedzieć

Baśka

Bardzo fajne, nowe mieszkania. Warto odwiedzić tego dewelopera. Osobiście uważam, że mają bardzo dobrą ofertę!

Nick 1

Kupiłem mieszkanie w Łomiankach, opóźnienie w odbiorze było ok 5 miesięcy. Przy obecnych warunkach jest to całkowicie normalne. dla porównania na Białołęce mam opóźnienie już rok (u jednego z dużych graczy), ze względu na przyłącze gazowe i prąd.

Jolanta
@Nick 1

a coś w sprawie pracy napiszesz? może chociaż kilka słów o obsłudze? bo to forum o pracy, więc będę wdzięczna za opinie

Mmmw

Nie polecam. Szkoda nerwów.

Tomasz.

Jestem klientem firmy i NIE POLECAM !!! Firma nierzetelna, brak informacji ! Przy podpisywaniu umowy oczywiście obiecywanie , że terminy odbiorów będą szybsze niż w umowach a okazuje się , że nie mogą dotrzymać nawet tych w umowie. Podejrzewam, że pozytywne opinie piszą pracownicy. Nie wiem jak z jakością wykonania bo nie mam jeszcze odebranego mieszkania.

@Tomasz.

Panie Tomaszu, na bieżąco przekazujemy informację dot. odbioru budynku i planowanym terminie przekazania mieszkań. Nie jest Naszą złą wolą przedłużanie odbiorów, natomiast w związku z pandemią różne instytucje nie pracują normalnie i wszystkie terminy uległy wydłużeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych nieprzewidzianych okolicznościach sprawę przyspieszyć. Zespół Bud-Rim Development

Arek skce

Przepraszam i dziękuję, za zaufanie i za chce podjęcia dobrze płatnej pracy. Musi Pan zrozumieć, że gdy.noe ma nic, zaraz wszystko jest. To przenośna... Docenia człowiek stratę, wtedy kiedy brak. Dziękuję bardzo, za chce pomocy, dania pracy i dlaczego rozwijania się.

Arek

Dziękuję, właścicielowi za zaufanie,oraz przepraszam. Gdy ktoś traci, wtedy rozumie kogo. Dziękuję i polecam pracę w Bur-rim.

Zakup mieszkania od nich był dobrą inwestycją. Ogólnie nie mam się do czego przyczepić dobry kontakt ciekawy projekt i w ostateczności udany zakup. Wszystko dotrzymane zgodnie z umową.

Tomasz
@Karolina

Skąd dowiedziałeś się o Bud-Rim Development- z polecenia znajomych, z internetu? Co konkretnie sprawiło że wybrałaś właśnie tę firmę? Liczę że powiesz coś więcej na ten temat.

@Tomasz

znalazłam ich w internecie i cieszę się, że na nich trafiłam

jacky
@Karolina

ja tez znalazłem ich w internecie i też jestem super zadowolony

kaczy
@jacky

a ja trafiłem z polecenia od znajomych, którzy kupili tu mieszkanie i jestem zadowolony tak jak i oni. Polecam tego dewelopera

Pawian
@Karolina

Zwłaszcza jak jest się pracownikiem formy. Osoby chcące dowiedzieć się prawdy o jakości doddawanych budynków oraz napraw gwarancyjnych proszę o kontakt z jaką kolwiek wspólnota. Dramat i brak napraw gwarancyjnych!!!!

Pracuje w tej firmie już od pewnego czasu, odpowiadają mi warunki zatrudnienia, zakres obowiązków. Dużo się uczę, cenię sobie też kontakt z klientami. Ta praca daje możliwość rozwoju.

Bardzo dobry pracodawca, który dotrzymuje terminów wypłat, umów z pracownikami i można zdobywać doświadczenie w tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.