Zakład Poligraficzny POL-MAK

Opinie o Zakład Poligraficzny POL-MAK

@Izula

Dzień dobry, Stosujemy różne formy zatrudnienia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50. Pozdrawiamy, POL-MAK

Izula

Witam czy jest możliwość pracy w domu

@Necki

Dzień dobry, zapraszamy do firmy Pol-Mak. Obecnie zatrudniamy osoby na stanowisko Drukarza. Na pewno docenimy Pana doświadczenie i zaangażowanie. Proszę przesłać CV na adres: praca@pol-mak.com.pl

Stefan

Najważniejsze żeby przetrwać ten gorszy czas, nie ma co narzekać bo firma jest ok.

No name

Witam chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zarobki drukarzy w tej firmie myślę o zmianie pracy jestem drukarzem serwetek od 5 lat znam maszyny sdf oraz Hobema chciałem się tez dowiedzieć jak wygląda aktualnie atmosfera w firmie ponieważ z tego co słyszałem szew produkcji jest nerwowy i z tego co tu czytam tez nie jest za kolorowo czekam na odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i z góry dziękuje

No name
@Drukarz

Okej dzięki za info

Tomasz Nowy wpis

Przyglądałem się dyskusji. I zastanawiam, jaki wpływ miała zarządzona przez firmę podwyżka wynagrodzenia na zarobki Operatora maszyn - Pracownika produkcji? A wpadłem tu, bo z ogłoszenia wynikło, że dla osób bez doświadczenia jest tu przeszkolenie.

Zosia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Dzień dobry , chciałabym dorobic do domowego budżetu , czy jest mozliwa praca w domu ? Pozdrawiam

Anonimowy

Pracodawca postanowił dać podwyżki ale za dużo by stracił pieniążków więc daje etapami w kilku miesięcznych odstępach czasu. Wszystkie osoby na tym samym stanowisku ale cześć odbiera już wyższe pensje a cześć dostanie nie wiadomo kiedy. Żenujący poziom oszczędności.

Nowy wpis

@Anonimowy

Dzień dobry. Podwyżki są wprowadzane etapami, ponieważ ich realizacja wymaga czasu. Pracownicy, którzy jeszcze nie otrzymali podwyżki, dostaną ją w marcu.

@Zakład Poligraficzny POL-MAK

Dzień dobry, a mnie zastanawia w takim razie, czy pracownicy którzy dostaną podwyżkę w marcu, będą mogli spodziewać się jakiegoś wyrówniania?

Zakład Poligraficzny POL-MAK poszukuje pracownika na stanowisko Drukarz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Drukarz fleksograficzny od kiedy zaczyna pracę? Widzę, że 12 dni temu wygasło ogłoszenie i chciałabym wiedzieć, czy już ktoś został zatrudniony czy jeszcze mam szansę, bo to w sumie nie tak długo. No i właśnie nie wiem, kiedy w ogóle ma być na początek pracy. Ktoś tutaj wie?

Martyna

Witam czy oferujecie pracę w domu ?

Były juz dawno

Firma godna polecenia, atmosfera jak najbardziej na plus. Drukarze wcale nie maja tam tak źle jak piszą, podziwiam ich kierowników za cierpliwość do nich.

@Były juz dawno

A to z ciekawości dlaczego się zwolniłeś ? Na jakim stanowisku? Bo ja widzę ze szukają na koloryse. Pracowałeś właśnie na produkcji? Jeżeli tak możesz napisać więcej co było konkretnie na plus i za co lubiłeś tam robić

Xxxx

Zabrali nam z premii i przerzucili to w podstawę hahahahah. Tak. To jest prawda.

@Xxxx

Czyli teraz w ogóle premie nie przysługują po tej zmianie czy są, ale po prostu mniejsze? Ile w takim razie teraz podstawa wynosi, dużo więcej niż te 4 tys.?

Izula

Witam czy jest możliwość pracy w domu

Necki
@Zakład Poligraficzny POL-MAK

Witam. Od 12 lat pracuję w Firmie natalii w Rokietnicy na stanowisku drukarz, moje doświadczenie odbywało się na maszynie Nillpeter 3300 i fa4 17" . W poligraficznym kręgu jestem jakieś 16lat 4 lata Hammer Poznań. Zastanawiam się nad zmianą gdyż pracuję dla pieniędzy a nie przyjemności.

@Necki

Jak chcesz pracować dla przyjemnosci, a nie pieniędzy, to zmień branżę. My tu mamy kilogramy pyłu i wysoką temperaturę, wiec tu przyjemnosci nie zaznasz. Spróbuj w Chemesie albo CCL :)

Paperman

W zakładzie pracownicy dostali umowy z nowymi warunkami płacy..lecz nadal najniższą krajowa! I umowy z opóznieniem ponad 2m-cy.Nie dają podwyżek...a inflacja szaleje.Bardzo się pogorszyło w opinii osób które pracują od początku...przykre.A niby taki rozwojowy zakład,lecz w którą stronę?...do własnych kieszeni!!!

Łukasz
@Paperman

Nowe umowy bo minimalną podwyższyli od stycznia? Rozumiem że brak podwyżek ale do tej niskiej wypłaty mona coś dorobić? Premią albo nadgodzinami? Czytałem że jest frekwencyjna, a uznaniowa za wyniki też?

Drukarz
@Paperman

Dlatego ja niebawem z tej firmy uciekam. A pracuje tutaj juz kilka lat. Jak im taniej zatrudniać ludzi i wiele miesiecy ich szkolić, niż dać komus PRZYNAJMNIEJ 500zł podwyzki to niech się bujają. Nie jeden i nie dwóch drukarzy w tej firmie nie ma NAWET 4000zł PODSTAWY.

@Drukarz

Masz na tą chwilę umowę na czas nieokreślony? Jakie są zatem podstawy na rękę, to są doświadczeni drukarze, o których piszesz? Może dają mniejsze podwyżki niż 500zł?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Zakład Poligraficzny POL-MAK? Jakie są progi premiowe? Dodali 17 września na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pakowacz.

Od 1 stycznia jest premia frekwencyjna. Za jeden do trzech dni L4 lub opieki tracisz połowę premii, powyżej tracisz całość. Firma chyba nie jest świadoma tego, że premiowanie działa w obie strony: jak ktoś wie, że nie ma premii bo faktycznie był chory ponad 3 dni to ma gdzieś chodzienie do pracy i zamiast brać L4 na tyle ile faktycznie ją potrzebuje, to ciągnie przeważnie do końca miesiąca. Wielu z nas w tej firmie tak robi. Przed nowym rokiem premia była w kopercie. Teraz idzie na konto. Co do kwoty to nie powiem, bo każdy może mieć inaczej. Jeden ma 500, inny 300, następny 800, a inni to mają grubo ponad tysiaka. Zależy co potrafisz i na jaki dział chcesz trafić (ja akurat mam na myśli halę druku serwetek).

Pakowanie

Czy nadgodziny są obowiązkowe jaka jest stawka na serwetkach chce wysłać cv

@Pakowanie

Dzień dobry, Wszystko zależy od danego stanowiska. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50 Pozdrawiamy, POL-MAK

Zuzanna

Wyczuwam ironię, a czym sobie zasłużyli na taką opinię? Bez powodu raczej nie piszesz, to pytam, przy okazji żeby się zorientować, jak sytuacja się ma aktualnie z pracą. Coś z atmosferą czy chodzi o coś innego?

Zabraniają oddawać krew? Czy chodzi o to, że nie uwzględniają wolnego po oddaniu krwi?

Jak jest z pakietem medycznym w Zakład Poligraficzny POL-MAK? Można dołączyć rodzinę?

Trele morele

Tak. Ale to jest płatne. Zresztą kazdy pakiet jest odciągany z wypłaty

Paula

Witam. Czy jest aktualna praca przy klejeniu torebek? Mam doświadczenie. Pozdrawiam

@Paula

Czy można liczyć w Zakład Poligraficzny POL-MAK na prywatną opiekę medyczną?

Tak, ale musisz za to zapłacić (od kilkudziesięciu złotych do kilkuset, zależnie od pakietu który wybierzesz). Potrącane z wypłaty.

Czesław

No tak, często tak jest. Jakieś inne benefity też są oferowane do tego?

Martyna

Dzień dobry. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku? Tak mniej więcej.

@Martyna

Katarzyna

Wita, czy praca odbywa się w 5 dni w tyg od poniedziałek-piatek? Praca ilu zmianowa? Jak z praca w weekendy?

@Katarzyna

Dzień dobry, Ilość dni roboczych w tygodniu zależy od stanowiska. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50 Pozdrawiamy, POL-MAK

Martyna

Dzień dobry. Chciałam się zapytać jak wygląda praca w domu? Jakie są zarobki?

@Martyna

Dzień dobry, Stosujemy różne formy zatrudnienia. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50 Pozdrawiamy, POL-MAK

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Poligraficzny POL-MAK - Batorowo

• Jak się pracuje w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Poligraficzny POL-MAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Kandydaci do pracy w Zakład Poligraficzny POL-MAK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Poligraficzny POL-MAK