VEGMET

Sosnowiec

Opinie o VEGMET

pawellll87 2015-06-21 23:10:54
Witam. Dopiero dziś okazało się jak został naprawiony mój samochód w serwisie Vagmet gdzie naprawa była rok temu koszt to ponad 1tyś zł. Pokrywy zaworów zrobione na sylikon a policzyli za uszczelki, dodatkowo miałem ubrudzone wałki rozrządu sylikonem, przez rok tak przejezdziłem i gdyby nie to że miałem delikatny wyciek z pokryw to bym nie wiedział iż została tak wykonana ta usługa, na domiar tego w kolektorze ssący policzy sobie takze za uszczelke że ja niby wymieniali, a całośc zrobiona na sylikon (a uszczelka która była popękana została dosłownie zawalona i sklejona sylikonem (ale na fakturze zapłaciłem za nią), dodatkowo za czyszczenie przepustnicy gdzie trwa to ok 5 min zapłaciłem 250 zł ale wg tego warsztatu było to konieczne. Jedynie za to za co zapłaciłem, co kupili i musieli wymienić były świece zapłonowe i ich nawet nie powkręcali dobrze bo 2 z 6 były luźne. Na domiar tego nie wiem czy dolot zassał mi szmate do filtra powietrza ale znalazłem tam dziś szmatę a zlecałem iż takze wymianę filtra powietrza. Skoro naprawy tak proste zostały tak przez nich wykonane to zastanawiam się czy został mi zmieniony rozrząd bo takze im zlecałem wymianę... Jedynie plusem jest to że naprawili mi licznik i to w miarę tanio choć to jak zostały wykonane poprzednie naprawy to nawet nie chce myśleć jak został on naprawiony (mam nadzieję tylko że poprawnie przelutowali styki)... Polecam trzymać sie z daleka od tego warsztatu.
Konrad 2016-06-16 23:20:17
Jak dla mnie to idealny warsztat ( a byłem już w kilku ) usługa wykonana bardzo dobrze i cenowo również rozsądnie
Zostaw swoją opinię o VEGMET - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VEGMET