Silveretta

Szczyrk

Opinie o Silveretta

nick 2009-11-26 18:56:56
Najgorsza restauracja w Polsce.Większego dziadostwa nie widziałem.
anonim 2011-09-06 12:30:51
Obsługa strasznie niesympatyczna, pokoje średniej klasy, hałas. Jedyny plus to blisko do centrum Szczyrku. Ogólnie nie polecam.
Marek 2011-11-30 13:59:06
Brudne sztudźce, zepsuta śmietanka w kawie. To pierwszy poważny argument by zmienić lokal. Niestety miałem nieprzyjemność mieszkać w ich hotelu i zanim znalazłem coś innego miałem okazję przekonać się że pluskwy jescze w można znaleść w środku nocy w łóżku. Jestem pilotem wycieczek i widziałem różne warunki w hotelach. W przypadku tego obiektu daję -1 w skali 1-5. Zwłaszcza toalety w restauracji odbierają apetyt bo spród jakby im kanalizacja wybijała. W kuchni to samo. Ryba pływająca w oleju a miała być sote. Olej chyba z tydzień smażył frytki.
Draksi 2011-12-19 23:46:29
Mieszkałem w hotelu Silveretta ( przepraszam obraziłem inne hotele to nie jest hotel to jakiś żart nawet nie pensjonat ) zgadzam sie jest głóśno papierosy czuć w pokojach na górze .Właściciel zadufany w sobie zdziwiony że ktoś śmie zwrócić mu uwagę ,że za te pieniądze które sobie życzy mamy jakieś wymagania .Nie polecam chyba że ktoś chce zmarnować sobie wyjazd .
hela 66 2012-01-24 20:10:09
takiego syfu to moje oczy nawet na prywatnej kwaterze nie widziały!!! warunki przedstawione na stronie pensjonatu zdala odbiegają od rzeczywistości. pokoje jak dla skrzatów włacznik światła na wysokości łydki prysznic to na kolanach trzeba brać do tego mało symaptyczny peronel. noc to tragedia ranek wita cie bólem w kręgosłupie łupie jak cholera, łóżka skrzypią, każdy ruch to pobudka w środku nocy!!! Słowo APARTEMENT - ludzie czy wy wiecie co oznacza te słowo???? za takie pieniądze można wynająć naprawdę luksusowy pokój w hotelu 4*. Jestem tu pierwszy i ostatni raz nie polecam tej noclegowni. Cale szczęscie ze to tylko kilka dni.... nie wierzmy w strony internetowe tych pensjonatów, zdjęcia i ich super oprawę bo to jest wabik na klienta a rzeczywistość jest zupełnie inna....
zdzisław 2013-01-06 15:41:18
z paczką byliśmy kilka razy w szczyrku będac w silvereccie włascicielka poleciła sylwester w gospodzie polskiej zaprosiliśmy znanego pianistę stanisława d. zapłacil;iśmy 280zł od osoby po przyjeździe okazało się że jest promocja 249zł zwroyu nie otrzymaliśmy. Sylwester fatalny a byłem na wielu takich -przeprosiłem gości (była typowa komercja) czyli zysk! dla właściciela. wyjeżdżając zrezygnowaliśmy ze śniadania , które zjediśmy w miłej atmosferze w gościńcu salmopolskim. Omijajcie silverettę-jedyna zaleta to położenie w centrum
anula 2013-01-06 15:54:54
najgorszy sylwester jaki spędziłem w moim skromnym 40 letnim życiorysie -typowy [usunięte przez moderatora] konsumenta z wpłaconej kwoty od osoby 280zł nie otrzymałam zwrotu po obniżeniu wejuściówki o całej imprezie z niesmakiem chcę szybko zapomnieć-żałuję że tej kwoty nie wpłaciłam na cel harytatywny np wielką orkiestrę owsiaka
don krzysztofo 2013-01-06 16:00:44
jestem poważnym biznesmenem i musiałem pierwszy raz w życiu przeprosić gości za fatalny i beznadziejny sylwester w gospodzie polskiej tak wcześniej zachwalany i polecany przez samą właścicielkę jest mi tylko pprzykro i więcej tam nie wrócę-sam szczyrk jest wspaniałym kurortem
ANDI 2014-02-09 22:06:15
BYŁEM NA JEDNĄ NOC TRAGEDIA (usunięte przez administratora)WSZYSTKO STARE NA ZDJĘCIACH SUPER RZECZYWISTOŚĆ TRAGEDIA NIE PRZYJEŻDŻAJCIE TAM W POKOJU ZIMNO ŁASKĘ ROBIĄ ŻE ZAGRZEJĄ OKNA BRUDNE FIRANY JEDEN SYF PONURO OBSKURNIE A ŁÓŻKA KORNIKI WPIERDZIELAJĄ RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA A W ZAPIECKU NALEŻĄCYM DO GRUPY SILVERETTA OPĘDZLOWANO MI PORTFEL W ZASADZIE 2 METRY OD KASY I OBSŁUGI BRAK MONITORINGU BRAK MOŻLIWOŚCI PŁACENIA KARTĄ PODEJRZANE UWAŻAJCIE A W ZASADZIE OMIJAJCIE KNAJPY Z GRUPY SILVERETTA
Bobo 2014-03-09 16:40:43
Ty jakiś debil czy niewiem jak cię nazwać ja byłem tam i petarda a dodam na weselu 2 dni spędziłem i naprawdę personel jedzonko super a pokoik malutki morze miałem skromny ale czyściutki i prysznic terz był ok tak ze wiem ze niejestes tak jak tu głupoty piszą
Bobo 2014-03-09 16:46:15
To jedz do domu i odsunął swoje wyro tam sie za lep złapiesz dopiero ja byłem i było ok
Bobo 2014-03-09 16:59:20
To mogłeś sobie sylwestra spędzić na ulicy za 30 złoty z flachą i byś był napewno zadowolony mistrzu sciemy
bobofrut 2014-03-17 14:23:20
Omijajcie pensjonat szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)Cały budynek jest wykonany z karton gipsu i cały dosłownie się rusza. Słychać w pokojach wszystko, nawet jak w pokoju obok mówią szeptem, a jak ktoś chodzi korytarzem to cały budynek się trzęsie. Pokoje mikroskopijne ale to można jeszcze przeboleć, gorszą sprawą były jakieś robale które kumpel odkrył na ścianie jak zapalił światło. O 6.30 rano ekipa dekarzy weszła na dach i zaczęli go naprawiać waląc strasznie młotem. Ogólnie nie polecam, za tą cenę można w Szczyrku znaleźć coś lepszego.
Komicznik 2014-04-14 21:45:23
Ale wy się uczepiliście tego karton gipsu. Przecież kto by coś takiego dopuścił? Lepiej powiedzcie czy z długim wyprzedzeniem trzeba rezerwować pokój
Olo 2014-05-15 00:58:34
Miałem przyjemnośc tam pracować i nie mam żalu do nikogo ale prawda jest taka ze na kuchni syf ja w piwnicy mam czyściej jedzenie leży dosłownie na ziemi brud brud i jeszcze raz brud gdzie jest sanepid a jeden z szefo to taki cham i cwaniak że brak słów który bzyka Panią Asie która zajmuje się weselami zajebista kobieta i dziwie się jak mozna byc z takim debilem Pani (usunięte przez administratora)proszę niech pani otworzy oczy tam się liczy kasa kasa i jeszcze raz kasa i to mało oni mają prawi wszystkie karczmy w szczyrku
Darek 2014-11-02 10:41:42
Stołowałem się w jednym z lokali grupy Silveretta i powiem jedno masówka kiepskie jedzenie za dużą kase lepiej stołować się w restaracji gdzie gotuję się z pasją .Tylko straciłam czs i pięniądze.
tomciopaluch 2015-01-31 00:03:39
Dla jednych rozmowa to bułka z masłem, inni ze stresu nic nie powiedzą, a jeszcze inni nic nie potrafią, także wiele zależy od ciebie jak wypadniesz.
Ola 2015-05-02 21:55:59
Wyjątjowe dziadostwo i żerowanie na turystach. Sprzedano nam kebap wieprzowy (ktorego nota bene nie ma w karcie) za cene wiperzowo-celęcego, udzielając ostatecznie 10% rabatu. Bezczelna obsługa, brak komunikacji. Pierogi mrożone - obsługa - nawet nie jest zażenowana. Stnowczo nie polecam - zwykłamaszynka do robienia pieniedzy oferujaca mierny poziom za konkretne pieniadze ( srednia cena dania bez napoju - 30zł)
g g g 2016-01-25 10:56:41
Byłem gościem weselnym w sali Romeo i Julia oraz na poprawinach w Gospodzie Polskiej, poziom obsługi na wysokim poziomie, kelnerzy odwalili dobrą robotę !! Jedzenie na weselu było na prawdę bardzo dobre. Sale świetne ! Super zabawa ! Noclegi w Sillveretta2 był ok. było czysto, chociaż faktycznie słychać co się dzieje w pokoju obok. Jestem zdziwiony tyloma negatywnymi komentarzami !! Ja naprawdę polecam !
Znam ten temat 2016-02-10 00:06:48
Powiem tak.Znam obu wspólników pana Krzysztofa K.i Rafała K.i pół Szczyrku już do nich należy,to nie żadna nagonka tylko realia oni trzepia kasę na robieniu wszystkich w bambusa . Pan Rafał to starej daty kelner,tak kelner drodzy Państwo pracował kiedyś w Bielsku Białej w jednej z restauracji ale szybko tatuś mu dał pieniążki i synuś rozwinął interes z chytrym Krzysiem.I jeśli ktoś mnie skomentuje jako konkurencję tzn.że ma z nimi układy albo to któryś z nich.ps.a tak w ogóle to sala weselna romeo i Julia która też należy do Rafała to jakaś masakra koleżanka tam pracowała i mówi że tak im brakuje ludzi do pracy że już gimnazjaliści tam pracują.prawda to bo znajomi opowiadali że byli tam na weselu i pracowały tam dwie kelnerki jak razem miały 30 lat to jest max.pozdrawiam wtajemniczonych w temat.
xxx 2016-05-14 15:18:41
to naprawde powaZny i duży Kompleks sportowo-gastronomiczny z szeroką ofertą, co oznacza stabilność finansową moim zdaniem, a więc powinny wynagrodzenia jak najbardziej być terminowo dobrze wypłacane tutaj
zapiecek 2016-11-25 19:58:18
Zatrudnimy kelnerów,kelnerki z doświadczeniem
Zostaw swoją opinię o Silveretta - Szczyrk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silveretta