IMX Sp. z o.o

Katowice

Opinie o IMX Sp. z o.o

uciekać 2012-08-22 12:19
Unikajcie tej firmy, nikomu nie życzę!!! Udawane uśmiechy i sympatia a jak przychodzi do wypłaty to ... właśnie cisza!!! Bardzo wielu nigdy nie otrzymało należnego wynagrodzenia a szefostwo się zmyło, pozmieniało numery tel i tyle ich było widać i słychać. Bardzo żałuje że nikt wcześniej tu tego nie napisał, może udałoby mi się uniknąć tych bardzo nie przyjemnych doświadczeń.
unikać 2012-09-10 16:01
nie polecam nikomu! wszystko ładnie pięknie ale o kasę będzie się prosić miesiącami ale prawda taka że nigdy jej nie dostaniecie. Wszyscy pracownicy zatrudniani na fikcyjne umowy o dzieło lub zlecenie nie ma żadnego ubezpieczenia. Nie dajcie się nabrać na sztuczne uśmiechy i piękne warunki zatrudnienia
oszukany 2012-09-10 16:05
unikać - 2012-09-10 16:01:14

ja także się pod tym podpisuję.
oszukany_2 2012-09-11 14:01
Jak można tak oszukiwać ludzi???? Zero skrupułów, ludzie bez umów, nic nie płacone składki, mamienie i okłamywanie. A prawdziwi szefowie mieszkają w luksusowych domach, drogich okolicach a ludziom w oczy mówią że nie stać ich na wypłaty!!! Żart nad żartami!!! Najdroższe sprzęty w biurze, drogie telefony... złodziejstwo BIJE w oczy. Unikać Państwa [usunięte przez moderatora]. i ich \\\"dobrych przyjaciół\\\"!!!
oszukany3 2012-09-13 13:20
jedna wielka kpina!!! \'szanowne szefostwo\' buja się drogimi autami mieszka w wypasionych domach. a dla pracowników nie ma wypłat;/ nie dajcie się nabrać!!!
warent wnuk jaroslaw 2013-02-18 12:15
Witam, również nasza firma zostala oszukana przez firme IMX i [usunięte przez moderatora] na kwote 16105zł. Wynajmowaliśmy my mu sprzęt budowlany na budowe drogi w okolice zywca na przelomie 2011/2012 i do tej pory nie odzyskalismy ani zlotowki. Komornik siedzi na jego 5 kontach a od pol roku nie ma od tego ani jednej złotówki.. [usunięte przez moderatora]
patrykpdg 2013-03-29 14:34
warent wnuk jaroslaw - 2013-02-18 12:15:47

Pracowalismy na tym sprzecie ale nie dostalismy za to pieniedzy. Zwykle wykorzystywanie ludzi
Maciek 2016-04-19 20:48
Wiesz co, ale są przecież zapisywane na umowie, nie wiem skąd ludzie mają jakieś wąty że tak nie jest
Zostaw swoją opinię o IMX Sp. z o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMX Sp. z o.o