Dombal Grzegorz Kowalczyk

Opinie o Dombal Grzegorz Kowalczyk

Justyna 2011-06-12 00:33
Ja też tam kiedyś pracowałam. Widzę że się nic nie zmieniło. Totalny [usunięte przez admina]k pracowników.
wakacyjna 2011-07-21 19:10
Ja dla przeciwwagi nawet zadowolony. Pracowałem fizycznie krótko w sezonie, ale za 10zł netto, pracować można 8 albo i 12 godzin, w soboty czy czasami w niedzielę stawki 50% wyższe (dobrowolnie). Może po paru miesiącach bym zmienił zdanie, ale inni pracownicy nie narzekali.
Artur 2015-02-03 08:37
Przyjedź do nas własnym samochodem. Nasi pracownicy załadują zamówiony przez Ciebie towar-taki jest wpis na allegro, wielka ściema, właściciel powinien to szybko wykasować, pracownicy zrobią wielką łaskę co do pomocy przy załadunku a nie załadują
mikramajka 2016-04-19 11:13
nic się nie zmienia drogi szanowny kolego, dalej profesjonalnie zajmują się importem i dystrybucją drewna profilowanego, tarasowego i elewacyjnego, oraz szeroko rozumianej architektury ogrodowej, natomiast nie wiem czy oferują jakąś pracę w obecnym czasie
Wakacyjny 2017-03-19 12:53
Co roku zatrudnia przed sezonem, a po sezonie zwalnia bez uprzedzenia. Firma Dno. Warunki pracy bardzo mierne. Pozdrawiam
Legia Warszawa 2017-03-22 19:00
Nic się nie zmieniło i chyba się nie zmieni... Profesionalny dystrybutor drewniana.... Błagam ( Mikramajka) się nie kompomituj.... Hahaha
Zostaw swoją opinię o Dombal Grzegorz Kowalczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dombal Grzegorz Kowalczyk