Dombal Grzegorz Kowalczyk

Opinie o Dombal Grzegorz Kowalczyk

Justyna 2011-06-12 00:33
Ja też tam kiedyś pracowałam. Widzę że się nic nie zmieniło. Totalny [usunięte przez admina]k pracowników.
wakacyjna 2011-07-21 19:10
Ja dla przeciwwagi nawet zadowolony. Pracowałem fizycznie krótko w sezonie, ale za 10zł netto, pracować można 8 albo i 12 godzin, w soboty czy czasami w niedzielę stawki 50% wyższe (dobrowolnie). Może po paru miesiącach bym zmienił zdanie, ale inni pracownicy nie narzekali.
Artur 2015-02-03 08:37
Przyjedź do nas własnym samochodem. Nasi pracownicy załadują zamówiony przez Ciebie towar-taki jest wpis na allegro, wielka ściema, właściciel powinien to szybko wykasować, pracownicy zrobią wielką łaskę co do pomocy przy załadunku a nie załadują
mikramajka 2016-04-19 11:13
nic się nie zmienia drogi szanowny kolego, dalej profesjonalnie zajmują się importem i dystrybucją drewna profilowanego, tarasowego i elewacyjnego, oraz szeroko rozumianej architektury ogrodowej, natomiast nie wiem czy oferują jakąś pracę w obecnym czasie
Wakacyjny 2017-03-19 12:53
Co roku zatrudnia przed sezonem, a po sezonie zwalnia bez uprzedzenia. Firma Dno. Warunki pracy bardzo mierne. Pozdrawiam
Legia Warszawa 2017-03-22 19:00
Nic się nie zmieniło i chyba się nie zmieni... Profesionalny dystrybutor drewniana.... Błagam ( Mikramajka) się nie kompomituj.... Hahaha
Arbeit macht frei 2017-03-24 18:24
Mikramajka idz do pana 'g' i w inny sposób zrób mu dobrze i zabiegaj o karierę (wiem kim jesteś) !!!!!!!!!
A co do dystrybucji ? O czym my mówimy prymaprylis cały rok .Filia? Kraków , Katowice a może Bruksela razem z Antonio M sprzedajemy deseczki a transport załatwimy dronem......... Zadzwońcie do Łodzi i spytajcie gdzie się dodzwoniliście?
Po raszka jak ktoś to czyta to odradzam jeden wielki "kał"
(napisał bym dużo tylko szkoda mi czasu )
Arbeit macht frei 2017-03-24 18:35
Porażka jak ktoś to czyta to odradzam jeden wielki "kał"
(napisał bym dużo tylko szkoda mi czasu )
Anty Domba 2017-03-25 16:11
Praca w tak zwanych Szopach - nawet to tak wygląda. 15 min przerwy w takich warunkach :/ czy w deszczu czy w zimnie. umowy smieciowe, materiał z gorszej kategori sprowadzany a sprzedawny po cenach z kosmosu i Wciskanie ludziom Kit że to suuuper towar. Mikramajka jesteś Zerem za pisanie nieprawdy. Pozdrawiam Wszystkich Chłopaków których mogłem z Nimi pracować.
AntyDombalista 2017 2017-03-25 16:12
Zostaw swoją opinię o Dombal Grzegorz Kowalczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dombal Grzegorz Kowalczyk