eurofoam poznań

Janikowo

Opinie o eurofoam poznań

xxxxxxxxxx 2011-06-07 16:50:42
witam wreszcie mam szanse wypowiedzieć się o tej firmie. pracuję tam od niedawna, ale kierownictwo jak i reszta personelu to po prostu anioły. jeszcze nie pracowałem w takiej firmie jak ta kiedy co chcesz to masz i nie traktują Cię w kategorii kabla czy coś takiego. ogólnie praca jest super tylko trochę małe zarobki ale to tak jak wszędzie nigdzie nie ma kokosów:):)
anioł 2011-07-31 17:08:15
Hehe anioły :-) Pracujesz tam od niedawna? To już wiemy skąd te aniołki hehe :-) Popracuj tam z 5-6 miechów a aniołkom skrzydełka odpadną :-) Miłej pracy w anielskiej atmosferze ;-)
craisler 2016-04-24 22:14:16
dokładnie, tylko się cieszyć, że na miejsce fabryki i produkcji wybrali właśnie nasz kraj, bo jednak zapewniają zatrudnienie wielu poznaniakom i nie tylko, generalnie chodzi o województwo wielkopolskie. poza tym jest stabilność zatrudnienia co zawsze jest ok
Zostaw swoją opinię o eurofoam poznań - Janikowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurofoam poznań