iss wawrzaszek

Opinie o iss wawrzaszek

anon 2015-01-17 20:36:16
8 pln na godzine
Wywiad 2015-01-22 10:13:18
Ostatnio pojawila sie oferta grafika w tej firmie w Bielsku, wie ktoś coś o niej?
Marek 2015-03-03 05:53:02
Może ktoś orientuje się jak wygląda praca kierowcy kat. C w ISS ?
Polski robotnik bez przyszłości. 2015-04-19 20:04:56
Nie wiem czy ludzią w Iss Wawrzaszek uda się przerobić do emerytury jak normy takie wysokie, a umowy o pracę są podpisywane na czas określony z wypowiedzeniem dwutygodniowym.
Mieciu 2015-04-19 20:15:54
Potrzebuja ISS Wawrzaszek elektronów i spawaczy MAG-135?
były 2015-04-22 18:07:06
Słyszałem, że w ISS źle się dzieje - zaległości z wypłatami, itp.
test 2015-05-29 23:10:38
nie polecam! generalnie jest źle. zła organizacja, złe podejście do pracownika, brak świadczeń dodatkowych, wyjazdy słabo rozliczane, liczne nadgodziny, niepotrzebny stres.
ALE JEDNO NAJWAŻNIEJSZE: ogromna rotacja! to mówi samo za siebie. jesteś dobrym pracownikiem? i co z tego na twoje miejsce czeka 5 studentów.
mistrz 2015-06-08 22:35:50
Socjalu nie ma pomimo iż to dzisiaj standard, tzn. na rozmowie o pracę i owszem jakieś ubezpieczenia grupowe, premia itp. w praktyce to mit. Uwaga: ile sobie wynegocjujecie "podstawy" tyle dostaniecie przelewu. Na nic więcej liczyć nie można. Dopóki ta firma nie będzie szanować ludzi z doświadczeniem będzie coraz gorzej. Nie tylko dyrekcja ale i kierownictwo (poza nielicznymi) oderwane od "prostego ludu". Podobnie jak przedmówca nie polecam (a pracuję już 3 lata w różnych działach).
były konstruktor 2015-07-19 12:28:23
Wawrzaszek to dobra firma, dla ludzi chętnych do pracy. Może bardzo wiele się nauczyć, jest wiele ciekawych dziedzin, hydraulika, elektryka, konstrukcje spawane, laminaty itd. Projektuje się niemal wszystko. Mając dobry pomysł nikt nie przeszkadza w realizacji wręcz dopinguje. Praca w której można się spełniać, i podziwiać efekty jak i zaliczyć spektakularną wpadkę :) choć nikt nigdy nie kazał płacić za pomyłki.( To pewnie się to odbije na oczekiwaniu na podwyżkę)Stopień trudności zadań jest zwiększany wraz z czasem, co gwarantuje rozwój. Knostruktor ma bardzo duże pole do popisu. Uczciwie pracując, można liczyć na niewielkie premie co miesiąc. Większość ludzi jest wpożądku, jak tylko mogą pomagają, służąc radą. Jako były pracownik polecam tą firmę. :)
mały 2015-10-01 17:41:13
chyba za 290 godzin
Bumar Koszalin 2015-11-18 17:58:07
"dobrze sobie radzą" tylko czyim kosztem...
mich 2015-12-01 18:25:11
Oj więcej ukraińców prosimy. Podnośmy jakość. Jee!! Do tego brak parkingu ostatnio, obcinanie lub brak premii, praca w święta. Wszystko idzie jak Pan zaplanował Panie Wawrzaszek!
Pracownik 2015-12-09 20:08:04
Ktoś pisał że wiss zalega z wyplatami, jak pracuje tam 15 lat to pieniądze zawsze były jak na umowie napisali.
Beskidzki Słoik 2015-12-10 10:05:55
Dołączam się do pytania o rekrutację w zakresie kadry technicznej/inżynierskiej. Bo ze strony wynika, że w związku z rozwojem poszukują ludzi w wielu dziedzinach. Czy możecie napisać coś więcej jakie warunki pracy mają inżynierowie?
zakrętka 2015-12-15 21:44:09
Z tego co słyszałem warunki pracy inżyniera nie najgorsze, dużo się nauczysz, niestety więcej zarobisz w biedronce na kasie :)
Beskidzki Słoik 2015-12-16 10:36:30
To już brzmi całkiem nieźle. Ale z tymi zarobkami to rozumiem tylko do czasu aż się nauczysz? ;)
Jarek 2015-12-20 12:32:00
Iss Wawrzaczek jest wyzysk robotniczy jak w XIX wieku.

Dużo wymagają, a mało płacą.

Duże bezrobocie sprawia, że zarobki są niskie, normy wyśrubowane.

Duże bezrobocie sprawia, że ludzie podnoszą swoje kwalifikację i wykształcenie. Prawie nikt nie studiowałby przy niskim bezrobociu.

Duże bezrobocie sprawia, że pracodawca robi co chce z pracownikami.
pracownik 2016-02-12 20:31:00
Nowo otwarty parking przy Żywieckiej to porażka dali karty wjazdowe garstce pracowników... Co ma zrobic reszta? Porazka...
Qwerty 2016-02-25 22:01:09
Pracownicy pracujący na produkcji to w tym zakładzie ludzie 2 kategorii. Pokazuje to choćby sprawa nowych zasad parkowania pod zakładem....
Beskidzki Słoik 2016-03-02 15:00:27
A jakie są te nowe zasady parkowania?
kolo 2016-03-03 09:22:41
Pod ogrodzeniem zakładu mogą parkować tylko pracownicy administracji.Jeżeli zaparkuje ktoś bez zezwolenia na parkingu dla administracji dają ostrzeżenie... Pracownicy produkcji mają parkować na parkingu przy ulicy Żywieckiej na którym pozwolenia do parkowania otrzymała garstka pracowników (bez zezwolenia nawet na niego nie wjedzie się). Wcześniej administracja parkowała wewnątrz, pod halą produkcyjną. Po zmianach połowa załogi z produkcji nie ma gdzie parkować... "2 kategoria".
ZnaszMnie 2016-03-03 17:00:20
Praca na produkcji
1. Wyzysk straszny, pójdziesz po podwyżke to Cie zwolnią (nawet osobe, która pracuje 10lat), praca z wiecznymi nadgodzinami (powiedzmy, ze jest to nas plus, bo zawsze możesz coś dorobić do tej sumy 1700zł hah) +święta i tutaj cytując dyrektora "nie zostaniecie na nadgodzinach to będziemy później Cie mieli na uwadzę jak będziemy zwalniać"
2. Kierownicy i koorydnatorzy, którzy sami nie wiedzą co robią, ale za wszystko i tak muszą ochrzanić + zmuszanie do pracowania w święto
3. Pensja - podstawa jak wszędzie, premia? raz na pół roku zdarzy się te 2-3stówki, socjalu brak a do obiecanek co do premii trzeba sobie przymknąć oko.
4.Tak owszem, jak trafisz na jakiś spoko dział i spoko ludzi to możesz się dużo nauczyć.
5.Sytuacji od niedawna - parking pracowniczy (pod zakładem mogą stać jedynie osoby z administraci pracownicy produkcji na parkingu przy ulicy zywieckiej... ekhem garstka pracowników... reszta musi kombinować.
6. Na Twoje miejsce jest 5 studentów albo 5 ukraińców, szef ma gdzieś pracowników, ważne, że zarabiają na niego. Czy jesteś nowym pracownikiem czy starym traktują Cie tak samo - jak niewolnika.
Z plusów to jedynie to, że do niedawna obowiązywała 1wsza zmiana, ale teraz się to zmieniło, więc plusów nie ma :)
Qwerty 2016-03-08 22:23:59
HAH Teraz ten cały audit.... Dudek nawet do koszy zagląda...
Beskidzki Słoik 2016-03-18 10:42:11
Audyt jakiś robią?
prac 2016-03-19 11:20:32
Cała ta firma to pic na wodę, wielka pralnia i wielki obóz pracy. Podziwiam pracujących tam ludzi. Z parkingiem śmieszna sprawa, jak cała ta firma.
Beskidzki Słoik 2016-03-19 21:31:23
@prac - pic na wodę, czyli co z nią nie tak?
KIC 2016-03-21 20:42:10
Zarobki nieadekwatne do intensywności pracy i śmiesznie małe jak na możliwości tej - jakby nie było - bogatej firmy i mega kasiastego szefa. Poza tym wszechobecne kamery patrzące co byś sobie przypadkiem nie usiadł od roboty na chwilę. Mówię tu o pracownikach produkcyjnych.
Anonim 2016-03-28 15:09:20
Siedzi elektryk za regalami, łypie na wszystko swoimi gałami!
Hej! Mikołaj Rej:-)
Nick: 2016-03-29 22:37:45
Hej! Wąchaj klej!
ktoś 2016-04-09 10:21:07
No zarobki bez szału jesli nie ma za duzo roboty i sa czyste godziny , jak na taka firme to stawek za bogatych nie ma
makro 2016-04-09 16:51:27
ile zarabia pracownik fizyczny w waszej firmie ??
Andrzej 2016-04-20 17:31:52
Pracownik fizyczny zarabia za 8 godzin pracy od pon do piatku 1800-1900 zl przy stawkach 11.50, 12zl
Janusz 2016-04-20 18:14:13
Stawki smieszne. Jak idzie duza partia samochodow to naobiecuja premie , stawki tylko rob po 12 godzin plus week. Potem zabieraja z premi za samochody bo to bo tamto. Podwyzki smieszne o 1zl trzeba zebrac pol roku . Jak jestes potrzebny ta sa mili a jak zrobisz swoje to spier...
A 2016-05-18 08:46:21
Z ISS odchodzi strasznie dużo ludzi jak nigdy. Nawet ci co robili po kilka dobrych lat.
Kiero 2016-05-19 13:37:55
Saluto alkoholiko
Piotr 2016-06-04 14:25:05
Szkoda ze ludzie pracuja tam w warunkach szkodliwych bardzo za 1800 zl i teksty ze jak sie nie podoba to na nasze miejsce jest dosc innych ciekawe bo z firmy ucieka coraz wiecej ludzi nalezala by sie kontrola pip ale coz pieniadz zalatwi wszystko
Marjan 2016-06-05 15:15:31
Juz sie boja bo nagle podwyzki daja co sie nie dalo zalatwic przez rok . A dopiero zaczna sie bac jak zaczna zwalniac sie ludzie wykfalikowani spawacze,lakiernicy,hydraulicy nie bedzie latwo ich zastapic pozatym kto tam przyjdzie za te stawki chyba Ukraińcy. Zenada przy tak duzych zarobkach firmy takie pensje i brak szacunku dla pracownikow fizycznych zero socialu a sciagaja najwiecej-gora sie bawi
Max Kolonko 2016-07-02 15:09:13
Pracuję tam od ponad roku w logistyce i muszę stwierdzic że wcale tak pięknie i kolorowo nie jest jak by mogło sie wydawać. Zarobki jak na taką firmę są na prawdę małe i nie ma tu nic do tego czy sie sprawdzasz na swoim stanowisku czy też nie. Co najgorsze to atmosfera i ludzie którzy sami sobie podkładają nogi bylo by z kogoś zadrwić i mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A na czele stoi pani kadrowa która kocha afery szczególnie jak je sama robi. Firmi nie polecam sam za jakiś czas odchodzę
Don 2016-07-05 00:06:49
Masz na myśli panią Jolę?
xyz 2016-07-10 00:13:37
Na plus zasługuje w tej firmie jedynie fakt że jeżeli trafi się na odpowiednich ludzi można się wiele nauczyć.
Pozostałe rzeczy minusy:
Ograniczony dostęp dowody ponieważ koszty są drogie.....
Wiele sprzętu nie naddającego sie do wykonywanych prac.
Większość koordynatorów i kierowników bez jakiejkolwiek wiedzy co się w tym zakładzie robi.
Dyrektor produkcji i zastępca tylko patrzą komu wsadzić naganę lub zwolnić.
90 % projektantów w tej firmie to tępe pały. Nie potrafią nic porządnie zaprojektować, nom stop na rysunkach występują błędy co powoduje problemy w pracy, ale oczywiście to pracownicy produkcji są winni. Jak na coś się będzie narzekać to od BHPówki usłyszy się że przesadzamy. Ogólnie jak ktoś ma okazje iść gdzie indziej można śmiało, w tej firmie jak sie wynegocjuje stawkę to przy niej się zostanie. Wybrańcy dostają 50 gr góra złotówkę podwyżki. Jak się nie podoba zastąpią ciebie ukraincami.
dddd 2016-07-13 00:17:10
@xyz - dobrze mówisz. Gdyby pracownicy z produkcji nie korygowali błędów popełnianych przez inżynierów to te wozy by nie wyjechały z tej fabryki
Jolina 2016-07-15 19:46:43
tak Jolina nie do ruszenia, przyspawana!
albert 2016-07-29 12:50:34
Zastanawiam się nad wysłaniem CV do firmy ISS Wawrzaszek na stanowisko informatyka. Na jaką stawkę można liczyć, jakie są warunki pracy w IT/administracji?
anirto 2016-10-16 18:27:15
@max to w takim razie jakie konkretmie są te zarobki a jakich ty oczekujesz?
Wiesław paleta 2016-10-27 20:30:55
Wyślij do Bumar Koszalin to ten sam syf ten sam syfiaszczy właściciel i ten sam bajzel na produkcji a niebawem Bumar koszalin przestanie istnieć bo zwalniają tam ponad 60 osób bo koszty tną i nie mają pracy taka jest tam jakość ze nikt już nic nie chce z tamtą
Tomek D 2016-11-01 17:34:05
Ciekawe dlaczego ludzie z Wiss porzucaja prace i zwalniaja sie w dosc szybkim tempie .
jurek 2016-11-02 11:18:29
Podobnie jest w bb tylko ze ludzie sami odchodza
Wiesiek Paleta 2016-11-02 14:32:40
Nie mój drogi sami nie odchodzą, tylko są zwalniani, jeden po drugim wiesz dlaczego ? To pomyśl ! Co może być tego przyczyną ze do końca roku planuje się zwolnić kilkadziesiąt osób !!!!! Z tak wspaniale prosperującego zakładu produkcyjnego jakim jest Bumar Koszalin a i w samym Wiss - ie nie jest tak ciekawie z tego co wiem tam też ludzie się pozwalniali !!!!!
JOKUś 2016-11-17 21:03:53
Planuje złożyć CV na prezesa tej firmy... Ja to wszystko naprawie...
aaa 2016-11-21 18:49:22
Co do pracownikow jak wam tak zle to nie siedzcie w tej pracy po 12 godzin bez wolnych weekendow postawcie sie raczej nikt was nie zastopi chetnych nie znajda , a ukraincy nadaja sie do szlifowania anody i mycia aut ;)
Kierownictwo w tej firmie to banda kapusi z paroma wyjatkami , niektorzy z tych nowych to zwykli prostacy
ktorzy mysla ze darciem pyska po ludziach donoszeniem na nich i kierowaniem w ich strone przeklenstw oraz obrazaniem cos zyskaja panie Kierowniku kto pana zna to wie co pan masz za uszami pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o iss wawrzaszek - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iss wawrzaszek