horus

Gliwice

Opinie o horus

anonim 2011-04-27 06:20:47
6 złotych na godzine i umowa o dzieło, rotacja pracowników ogromna, całkowity brak kompetentnych ludzi, szkoda zdrowia i nerwów.
anonim 2011-06-07 05:51:17
zgadzam sie z opinią poprzednika, Horus to typowa firma \"kogucik\" nastawiona na [usunięte przez moderatora] pracowników za śmieszne pieniądze (6 złotych za godzine na umowe o dzieło). Powiązana z hotelem \"Trzy Światy\" w Gliwicach (ten sam właściciel) Proponuję przejrzeć również opinie tamtej firmy.
anonim 2011-06-07 14:48:52
zgadzam sie z opinią poprzednika, Horus to typowa firma \"kogucik\" [usunięte przez moderatora] (6 złotych za godzine na umowe o dzieło). Powiązana z hotelem \"Trzy Światy\" w Gliwicach (ten sam właściciel) Proponuję przejrzeć również opinie tamtej firmy.
oszukany 2011-10-29 10:42:53
Szczerze to sami widzicie po opiniach jak to firma. Podsumowując to właściciel to [usunięte przez moderatora] z resztą jak wszscy w tej firmie oszukują uczciwych ludzi. Nie polecam tej firmy nikomu... a hotel 3 światy i restauracja to żenada.
Adam 79 2015-09-21 09:41:13
Obecnie firma sie oglasza w Biurze Pracy proponuja 4 tys brutto ..dla pomocnika budowlanego !!!http://www.pup.gliwice.pl/oferty_pracy/oferta_szczegoly/6141.html
nn 2016-04-06 09:33:45
wydaje mi się, że zarobić można dziś zdecydowanie więcej wcześniejsze komentarze o 6zł na godzinę były z 2011 więc wtedy to mógłbyć standard ale teraz? na pewno tak nie jest! zresztą można się przekonać i złożyć cv do nich na handlowca
Zostaw swoją opinię o horus - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie horus