WEG-BET

Opinie o WEG-BET

2008-12-22 15:10:40

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...O.K .
anonim 2009-01-30 10:01:42
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..zadna. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .niemili.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?8 zl na h
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .koparki cat.. .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ..warunki socialne. .
kierowca 2011-01-18 18:56:17
firma ma taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze nikt nic nie wie tak jest na budowie a1 w ciechocinku
anonim 2011-02-02 21:58:52
na a1 jest lipa firma płaci grosze za tą prace zatrudniają jak leci
anonim 2011-02-25 22:17:19
jaka lipa i jakie grosze ?? jakos obsada jest pelna z tego co wiem i kasa tez dobra a ty zawsze mozesz isc jezdzic do irlandczyków nikt ci nie broni.
wesoły romek 2012-02-02 11:48:12
Rychu dobra dobra dobra dobra pocałujcie w[usunięte przez admina]bobra rysiek mało płaci bo lubi szajs i lubi oszczedzac kosztem innych a szczególnie pracowników nie ma to jak u rycha:) I dlatego oceniam go i danke na mierny
2013-10-08 19:44:09
firma dno zarząd dno kłamstwo i obłuda nikt w tej firmie z osób prowadzących ją nie powie ci nigdy prawdy a co do pieniędzy zarabianych w tej firmie to w chwili przyjęcia się do pracy jest super ale co do wypłaty jest ju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wo.okradają cię z twoich zarobionych pieniędzy nawet nie wiesz za co i dlaczego także nigdy się nie dowiesz i nie doliczysz wiem co mówię sam zostałem potraktowany przez PSEUDO szefa jak sim....ć nie szanował i nie szanuje ludzi którzy u niego pracują ma swoich przydupasów o których nigdy źle nie powie to są jego PUPILE.Życzę mu szybkiego upadku firmy i jak najczęstszych wizyt ITD i PIP-u.Są bezczelni dla ludzi którzy u nich pracują i pracowali bo to my doprowadziliśmy ich do tego majątku który posiadają bez naszej pracy i zdrowia które tam zostało włożone na dzień dzisiejszy siedzieli by w polu i pielili rzodkiewkę albo rozrzucali gnój na polu.dziękuje.
maak 2016-05-20 22:04:07
no kiedyś to jeszcze potrzebowali tutaj operatorów widziałem.
Zostaw swoją opinię o WEG-BET - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEG-BET