FIS IMPEX INTERNATIONAL

Żmigród

Opinie o FIS IMPEX INTERNATIONAL

XXX 2015-10-14 13:12:56
Nigdy nie polecę tej firmy nikomu. Nie jest zorganizowana , mają ponad 4 miesiące opóźnienia z wypłatami. Wychodzi na to ,że pracownicy pracują tam za darmo. Szef ma pieniądze dla siebie i wyjeżdża sobie na wakacje z rodziną. Jeśli chodzi o usług to są na niskim poziomie. Firma ta nigdy nie wywiązuje się z zawartych umów. Towary nie są dostarczane na czas..
Konrad Kaczmarek 2015-11-09 10:35:17
Łatwo kogoś anonimowo "obsmarować" w internecie ... to jest takie łatwe.
heh 2016-02-19 21:35:11
pracowałem tam to jest prawda trzeba biegać i sie prosić za swoimi zarobionymi pieniedzmi za nadgodziny dostaniesz a z wypłatą całościową powie ze niema a goni ludzi jag by to psy były
Konrad Kaczmarek 2016-02-20 08:56:21
No cóż znowu anonim...
hand 2016-03-25 12:00:13
No cóż,już nie goni tych ludzi....,
moria 2016-04-24 11:00:00
@heha ja jednak słyszałam że pieniądze są i to dość terminowo. natomiast co do biegania, to tutaj trzeba się napracować. firma jest producentem elementów stalowych i aluminiowych i tu nie ma lenistwa, praca na produkcji może być wymagająca.
Zostaw swoją opinię o FIS IMPEX INTERNATIONAL - Żmigród
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIS IMPEX INTERNATIONAL