Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Robert

Dajcie sobie luz z ta wiką Na Łęgskiej Szkoda czasu

Maaa543
@Robert

To co mam iść np. do LPP albo Konsberga jeszcze większego (usunięte przez administratora)

Natalia
@Robert

Ale czemu uważasz że szkoda czasu?

Beata
@Maaa543

Do konsberga nie polecam (usunięte przez administratora),tłamszenie ludzi,i wymagania jakby się tam z 5 tys zarabiało a tu nic więcej jak najniższa krajowa.omijac szerokim łukiem

Lider zespołu
@Robert

A ja tak nie uważam. Wszystko kwestia chęci, zapału do pracy i ludzi napotkanych na drodze. Pracuję już kilka lat, różnie bywało, ale w końcu wyszłam na swoje.

@Lider zespołu

na lidera zespołu awansowalas z nizszego stanowiska w firmie ?

Zzzz

Witam. Jaka jest stawka dla nowego pracownika? Kiedyś juz tutaj pracowałem, zastanawiam się nad powrotem.

Kuka

Najniższa+ 100 zl

Wanda
@Kuka

No to faktycznie mało. A jest jakaś szansa na jakieś wyższe zarobki, premie albo coś takiego?

Jak nowi liderzy na m7 spoko ludzie

Ewelina
@Kuka

za co to 100 złotych ?

Ola
@Zzzz

Najniższa krajowa. Już nie płacą więcej dla nowych.

Bingo
@Ola

Płacą 3110 wiec nie najnizsza...

podobnozdolna
@Ola

No faktycznie full dokładają. Specjalnie,żeby nikt nie mówił,że pracuje za najniższą. Wysokość wypłaty zależna jest od zaangażowania i stażu pracy,im dłużej tym coś dokładają. Ale nie kokosy. Zawsze znajdą argument,żeby dużo nie dać,albo że się chorowało,albo za mało się ktoś przykładał do pracy. Trzeba się rozwijać i skakać po całej linii.

Maaa543
@podobnozdolna

Ja nie narzekam,ale też się nie obijam,staram się,no i nie chodzę na chorobowe jak niektórzy.

ciekawski

Czy Wika przewidziała bony/premie na okres wakacyjny . W zeszłym roku jak się nie mylę było 200zł brutto za lipiec,sierpień czy w obecnym roku mamy coś podobnego ?

kondydat

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi że ciągle poszukujecie na stanowiska mechatronik do kontroli jakości oraz na konstruktorów zwalniają tam ludzi czy jest tak ciężko i szefostwo czy majstrowie cisną bo szukam roboty we Włocławku i nie wiem czy tu składać mógłby się jakiś pracownik wypowiedzieć z tych stanowisk bo jest duża aktywność na forum

Były pracownik UR
@kondydat

Nie polecam, szczególnie stanowiska mechatronika w dziale utrzymania ruchu, praca spoko ale przełożeni masakra , kierownik i pseudo szef tylko z nazwy, mobing, czepianie się o byle co, zadaniem kierownika jest tylko ciągłe siedzenie na kamerach i obserwowanie pracowników czy czasami z 5 min nie siedział i nic nie robił, robi to także z domu , nie tylko kiedy jest w pracy. Szukają ciągle pracowników bo osoby które tam pracowały po kilka lub kilkanaście lat niedawno odeszły, jeśli w tym samym czasie z 8 osób w sekcji zwalniają się 4 to chyba o czymś świadczy .

kandydat
@Były pracownik UR

a jak już to gdzie lepiej iść na sgf czy na łęgską i jest jest ogłoszenie na mechatronika w sekcji budowy maszyn to też takie (usunięte przez administratora) nie robota oraz mniej więcej na ile można liczyć brutto

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
B

Zamawiamy duże ilości towarów do Holandii. Wszystko dochodzi na czas. Stałe dostawy. Wszystko perfekto

zainteresowana

czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w biurze ? jaka jest atmosfera i ludzie ?

Rozalia kiepska
@zainteresowana

Zwabia cię na biuro a na produkcję pójdziesz ????

@Rozalia kiepska

Czyli zatrudniają do biura a faktyczna praca jest na produkcji? Dlaczego? Nie można dać od razu ogłoszenia na produkcję tylko takie czarowanie?

W wice dobre jest tylko jedno ze jak pęknie tama to będzie w Bałtyku i tego im życzę miłego dnia

Bartek

I Ci zalosni ustawiacze zwykłe Konie wyścigowe))

Renata
@Bartek

Strzał w 10

Markus

Żal to Cb ze tam robisz

Aaaaa

Nie polecam nikomu podjęcia pracy w tym zakładzie. Najgorzej jest na m6. Kolesiostwo i nepotyzm. Dobrze mają tylko znajomi i rodzina kierownika. Im wszystko wolno, robią co chcą, a reszta jest traktowana jak (usunięte przez administratora) Facet zachowuje się jakby miał prywatny folwark! Czy góra jest ślepa z kim ma doczynienia?!

@Aaaaa

Prawda, nierówne traktowanie oraz (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym!

Seba

Z Ciebie oczywiscie)

bonanza

oho, dyżurny covidianin Wiki nadal na służbie :D I jak się czujesz ze świadomością, że już nikt nie zwraca uwagi na wirusa? Ludzie przestali się bać bo zrozumieli, że covid będzie odchodzić i wracać sezonowo, jak grypa. Ciekaw jestem z którego wydziału jesteś, gdzie takich półgłówków trzymają :D

txyz

Bo to prawda

Elżbieta
@txyz

To co trzyma innych pracowników że nadal tam są? Są jakieś plusy co do warunków pracy no i płacy oczywiście?

Mania31

CZY KTOŚ WEŹMIE SIĘ ZA TE ŚMIERDZĄCE PALACZKI Z LITOGRAFII!!NIBY SĄ CZUJKI,ALE TE ..... DALEJ KOPCĄ SZCZEGÓLNIE NA POPOŁUDNIÓWCE I NOCCE,WŁAŻĄ PO DWIE,TRZY DO KIBLA I ROZSIEWAJĄ TEN SMRÓD!!!!!CHYBA BĘDZIE TRZEBA ZACZĄĆ JE ZGŁASZAĆ I WYLECĄ NA ZBITY R#J

@Mania31

Powinnaś jako pierwsza wylecieć na zbity ryj,bo siejesz nieprawdę,to z twojego działu kopcą w toalecie bo jakoś jak nie pracuje wasz dział to nie ma smrodu papierosów,a z resztą wstydź się pisać o koleżankach z pracy że są śmierdzące może to od ciebie tak wali.siejesz zamęt i konflikt może czas na zmianę pracy?nie umiesz pracować w zespole!!a może zazdrość że się nie dostałaś na poligrafię i dobrze bo takich osób poligrafia nie potrzebuje!!

słuchacz

Witam wszystkich którzy równie są zaniepokojeni całą sytuacją na odziale m3, widzę że sprawy pracowników zaczęły nabierać tempa. Nie daje nikomu do myślenia dlaczego w jednym miesiącu zrezygnowały 3 osoby, pytanie do Pana A. oraz jego podwładnego ,,Pana,, K? Układy pękną już nie długo. Atmosfera zrobi się bardzo nerwowa -obiecuje. Pozdrawiam Administatora.

@słuchacz

Pracowałem na tym dziale, tragedia-jestem już na innym i bardzo sobie chwale. Tam problem jest z K. i jedną z weteranek pracownic ulubieńca K. Ona, dobrze wie o kim pisze- krzykacza, ona najlepsza a cała resztę by wyrzuciła. Zmienić brygadzistę i odrazu porządek. Tam gdzie jest nieprzyjemna atmosfera to wydajność w załodze kiepska. Dobrze ze ktoś się za nich wziął. Temat trafiony w 10! Miłego dnia wszystkim. Forum dobra sprawa niech czytają co ludzie o nich myślą. Może to trafi gdzieś wyżej niż do kierownika i zrobi z tym porządek. To już trwa 3 lata dobrze ze poszedł post.

@Tomek

Kto to jest ten K?

Bocheński pracownik produkcji

(usunięte przez administratora) - Kierownik Artur jest slepy na to co mówią pracownicy, produkcja produkcja i jeszcze raz produkcja brygadzista (usunięte przez administratora) a dziewczyny płaczą Maszyny nie do użycia a wymagania wielkie, budżet ograniczony Najlepiej mają ci co walą ucha a dobrzy pracownicy są gdzieś daleko w (usunięte przez administratora) Cóż to mówić kierownik nie wie o niczym dyrektor też to mówię ja Przemysław Bocheński mogę powiedzieć więcej

Sluchacz
@Bocheński pracownik produkcji

100% prawda, osoby o których pisałeś rzucają się jak pchły na ogonie. Wielcy przełożeni… szkoda gadać tylko uciekać z tej firmy. Niebawem będą przedstawione nagrania z pracy produkcji i odbije się ta szerokim echem u dyrekcji po zachodniej stronie. Pozdrawiam administratora.

Dora
@Sluchacz

Cała prawdę napisałeś

Werka
@Dora

Aż Szkoda tych przykrych ludzi

Defekt

Jak jest na ul kawka?Ciezka praca? Soboty wolne?

Hog
@Defekt

Lepiej idź na Kawka jak masz mozliwosc

Mateusz

Dzień dobry. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy warto składać CV na dział obsługi logistycznej - magazynier?

Aaaaa
@Mateusz

Do tego zakładu nie opłaca się składać cv na żadne stanowisko. Najniższa krajowa, obowiązków multum i niedouczony przełożony oraz (usunięte przez administratora) To tak w skrócie...

Maria

Chyba ty tyle zarabiasz,ja nie narzekam,ponad 3000tyś do ręki

Bingo
@Maria

Tylko po ilu latach pracy?Na jakim stanowisku?Zwykly operator tyle nie dostaje na start lub po roku czasu,chyba że zadowalasz przełożonego nie koniecznie pracą...

Maria

No muszę cię zasmucić,nie muszę nic nigdzie trzymać;ale tobie współczuję,że zarabiasz takie grosze:(

Dzięki za odpowiedź

Martynka
@Mateusz

Odpowiem Ci krótko jeżeli jesteś normalnym człowiekiem a niechcesz zostać deb..em i idjotą to Stanowczo nie Jeżeli jesteś młodym i ambitnym człowiekiem jest to Twoja pierwsza praca to zastanów się[zwróć uwagę na niebieski autobus z poszukiwaniem pracownika]to nie jest to że Wika się rozwija .Wika poprzez toksycznych ludzi i znieważaniu pracownika przez funkcyjnych zdobytych za pieniądze tworzy bardzo niemiłą wizytówkę wobec ludzi tam pracujących latami

Martynka
@Maria

Jeżeli masz na tyle ambicji to powiedz na jakiej linii pracujesz i ile lat czekam na odpowiedż wiem że Ci będzie ciężko jak odpowiesz to pozdrawiam

Endrju

Ty czytasz czy sprawdzasz pisownię, właśnie widzę jakim człowiekiem jesteś, że ktoś pomylił literę zaraz na niego taka obelga, człowiek opisał sytuację jaka panuje w zakładzie a Tobie zatkało kakao i z takim tekstem wyjechałaś

@Mateusz

Na ile zmian pracuje się na magazynie?

Nie idź

Jak wyglada praca przedstawiciela handlowego ? Ile wizyt ? Czy plany realne ? Jak kadra zarządzająca ? Jakie auto ? Jak zarobki ? Da radę 6000 zarobić ? Z góry dziękuje za odpowiedz .

Xxxx

Dzień dobry czy wiadomo coś czy w firmie można złożyć oświadczenie o niestosowaniu ulgi podatkowej?

Byłamwidzialam

W żadnej z moich poprzednich prac nie pracowałam z takimi ludźmi jak tutaj. Zjedliby cię za to że masz swoje zdanie i nie wchodzisz im w tylek.. Dluzsi stażem swiezakow mają za nic, mają zapierdylac jak dzikie osły. Żałosne jest to, że jeden drugiemu potrafi tak uprzykrzyć pracę. Brak jakiejkolwiek wspolpracy w zespole, w kaizenie.. Każdy patrzy na siebie i żeby tylko obrobic (usunięte przez administratora) wszystkim dookoła. Same święte krowy. Życzę tym 'najmądrzejszym' żeby z czasem przejścia na SGFa zostali tak samo potraktowani jak traktują ludzi tutaj na legskiej. Odkąd tu nie pracuję, śpię o wiele lepiej. Nie wróciłabym za żadne pieniędze.

Bravo
@Byłamwidzialam

dziękuje ze ktoś w końcu dodał jasna rzetelna opisująca cała atmosferę jaka tam panuje,Tez bym nie wróciła za żadne pieniądze Moja rada Szanujcie się chociaż w podstawowy sposób Chociaż dla Was to pewnie za dużo

Weronika
@Byłamwidzialam

A Najlepsi są Ci ,,Niektorzy’’ ustawiacze którzy maja ludzi dosłownie za nic

Bartek

Co tu się dziwić jak ,,Niektórym’’w dosłownym znaczeniu słowa słoma z butów wystaje,Po trupach do celu

wcibski
@Weronika

Ustawiacz to jest Pies przełożonego jak mu karzą szczekać tak szczeka więc nie dziw się czemu tak jest ,rzadko który ustawiacz czy lider jest normalnym człowiekiem ,a tak to przeważnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy zajmują te funkcje WSTYD I HAŃBA

Ktoś

Z (usunięte przez administratora) pracownika nie zrobią.

Trak
@Ktoś

Z Cb napewno

@Trak

Raczej z ciebie (już zrobili), sądząc po wpisie...

No
@Weronika

Widocznie się nie wypielas takiemu

Grzesiek
@No

Po toku myślenia dajesz na prawo i lewo

incognito

Wiecie może czy 23.12 będzie dniem wolnym czy pracującym w firmie jak tak to czy tylko konkretna zmiana czy wszystkie ?

@incognito

wydaje mi się, że jedynie pierwsza zmiana, chociaz pewnie zalezy od wydziału i obciążenia produkcyjnego.

W jednym z zakładów od 15 grudnia wstęp mają tylko zaszczepieni pracownicy,reszta ma iść na urlopy bezpłatne.Mam nadzieję,że wszystkie zakłady pracy wezmą się za tych id.otów,którzy nie chcą się szczepić.

Zniesmaczony

Lecz głowę, bo widać skutki uboczne przyjęcia szczepionki pajacu.

@Zniesmaczony

Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni;)

bonanza

oho, ona432 znowu w natarciu. mówiłem ci, zwolnij się, zmień zakład jeśli masz taki ból czterech liter, że niezaszczepieni pracują bez problemu. Kto sie będzie śmiać? Niezaszprycowani, za jakis czas, jak wyjdą efekty uboczne eksperymentu medycznego. wyłącz tv a włącz mózg

bonanza

Lokale zarezerwowane a zakład informuje, że wigilie są odwołane bo zakażenia... brawo...

@bonanza

Nie będzie tematów do gadania

@bonanza

Takie mamy czasy,nie powinno to nikogo dziwić.Jak by się wszyscy poszczepili to nie było by teraz takiej sytuacji jak jest teraz i będzie jeszcze więcej obostrzeń przez takich DE.ILI

@ona432

jeśli tak cię to kovidianko boli, to zmień zakład. Gotowa na czwartą szpryce i wszystkie kolejne? Opoweidz mi, jakie masz "przywileje" po szczepieniu, jak to jest byc "wolnym"

@ona432

Niestety tacy deb.le jak ty nic nie rozumieją,przesyłam was inni umierają i mamy kolejne obostrzenia.Życzę Ci żebyś zachorował i cierpiał tak jak Ci co umierają na to gów.o

Sceptyk
@ona432

Pustaku czy jesteś zaszczepiony czy nie to i tak możesz zarażać , być chorym i umrzeć. Osoby nie zaszczepione ciężej znoszą chorobę ale to ich wybór.. a to ze wy zaszczepieni stracicie odporność na wszystkie inne choroby to wasz wybór.. zobaczymy ile pozyjecie po tych szczepionkach...

@Sceptyk

Twój komentarz został zgłoszony

Witam. Piszę z takim zapytaniem mianowicie warto zawalać sobie głowę ta firma jako nowym miejscem pracy ? Jak z zarobkami na lutowaniu, spawaniu ? Z przeczytanych opinii widzę że atmosfera też nie zabardzo? Z góry dzięki

@Nowy

Nie warto. Dużo pracowników będzie odchodzić do nowo powstałych zakładów. Tutaj to strata czasu. Zarobki.... Żal mówić, najniższa, bleeeeee

@Ktoś

To fakt,lepiej odrazu do Nowej firmy aplikować

zainteresowany
@Nowy

Szału niema jeżeli nie jesteś zatrudniony po znajomości to nie masz szans na jakieś lepsze wynagrodzenie oraz premie czy wyróżnienia wielki wstyd żeby człowiek niszczył człowieka w obcym (usunięte przez administratora)

Wera
@zainteresowany

Aż wstyd powtarzać

Bartek

ktoś wie Kiedy będą dodatki swiàteczne

Majka322
@Bartek

Do 8 grudnia tak samo premia kwartalna i jeżeli się szczepiles to też kasa do 8 grudnia

@Majka322

Dzięki Wielkie

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.