Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@Papa skąd wynika Twoja negatywna opinia?

Papa
@Agnieszka

Z autopsji

Blabla

A jak jest na M1? Mam propozycję pracy tam. Jaka atmosfera? Jak z kierownictwem?

Papa
@Blabla

Syf jak w całym zakładzie

Agnieszka

WIKA POLSKA S.A aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Produkcji. Macie już jakieś doświadczenia z tą firmą?

TomTom

Czy praca w manometrach liczy się do emerytury jako szkodliwa???

@TomTom

Nie liczy się chociaż wykonuje się prace w takich warunkach (nie na każdym dziale). Nawet o zakwalifikowaniu wypadku w pracy nie ma mowy.Po wysłuchaniu pana od Bhp nic nie jest wypadkiem lecz zawsze jest to z winy pracownika.Ta firma to pomyłka i ludzie tam pracujący.

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bzik

Syf

Karol

Szkoda, że ocenia się firmę przez pryzmat swojej pracy. Bardzo często piszą osoby, które nie lubią przykładać się do pracy i myślą, że tego nikt nie widzi. WIKA to dobra firma , szkoda że mało jest wpisów pozytywnych.

Abc
@Karol

Haha widać ze Karol to gość biurowy.Prawda jest taka ze wika to syf, każdy każdemu wrogiem jest, płacą minimum i to przez agencję, atmosfera taka ze siekiere można powiesić a szczególnie na M9, układy itp szkoda czasu na ten bajzel.

Kolo

Co za burdel mają w tej wice! Chcąc wysłać cv dzwonie do wiki.Baba z biura mówi żeby wysłać na maila którego mi podaje a po wysłaniu dostaje zwrotke ze mail jest nieaktualny -zlikwidowany 2 miesiące temu.Za co płacą tym ludziom? Zróbcie porządek w tym chlewie.

Jordan

Wika to dno z bardzo tanią siłą roboczą. Zachodni koncern międzynarodowy, który płaci pracownikom ok. 1500 zł na rękę. Nawet takim po 6 miesięcznym szkoleniu CNC w Niemczech.

Kleks
@Jordan

Jordan bo tu same przydupasy są doceniani jesli tu pracujesz to wiesz co mam na myśli , widać kto na stołki siada wszystko po znajomosciach tylko co trzymaja rece w D... Po same łokcie a ty idź o podwyżkę to cie wysmieja krasnale ja prawie 13 lat robie i ledwo co mam 1800 . Więc rozumiem ciebie tylko.każdy pod nosem psioczy.

@Kleks

Kleksie to masz problem.Psioczysz na tą firmę, że masz ledwo 1800zł po 13 latach to po co tam jeszcze "siedzisz". Jeśli Ci tak źle to sie zwolnij i idź do lepszego pracodawcy skoro jesteś taki rewelacyjny.

Danusia
@Kasia

Szanowna panienko akurat kleks ma racje tu jest syf i tak jeszcze napisane skromnie , jak tobie tam dobrze to siedź są osoby związane lojalkami i nie zwolnią się od tak bo spłacić trzeba zakład a ze tobie tam dobrze to siedź i zamknij buzie dobrze trzymasz łapy w takim razie , nagminnie ludzie ktorzy nie mają lojalek uciekają z (usunięte przez administratora) składają cv a w wice tylko przeczekuja cwaniaro..

Kleks
@Kasia

Piszczą to twoje ręce od trzymania haha jeśli takimi madrosciami chciałaś zabłysnąć to brokatem trzeba było się posypać. Piszczenie jak księżniczka pisze jest różnica od pisania prawdy jak jest pewnie ze zwolnie się tylko po lojalce bo jakoś nie chcą mnie sami zwolnić a mogli by oj mogli ...

Witam, chcialbym dowiedziec sie jak wyglada kwestia zarobkow i atmosfery pracy jezeli chodzi o stanowisko osoby ktora zarzadza linia produkcyjna? Podkreslam ZARZADZA linia produkcyjna.

Siostra

WIKA to firma spoko, większy problem to pracownicy, żenada!!

Kiwka

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Może są jakieś niedociągnięcia ale jak ludzie idą do pracy z chęcią to atmosfera zdziała cuda, wierzcie mi wiem co mówię. Często ludzie muszą wyrzucić z siebie złość i plotą głupstwa żeby sobie ulżyć. Nie dajmy się zwariować.

@Kiwka

Na M9 to jedno wielkie pasmo niedociągnięć. A złośliwym jadem jeden na drugiego za plecami pluje i to jest codzienność na poligrafii. Atmosfera zależy od poziomu kultury ludzi a M9 ma poziom zerowy .Ot cala prawda.

@Kiwka

Kruszynka

Witam. Możecie mi powiedzieć jaka panuje atmosfera na m7? Jacy ludzie i wg?

Doswiadczony
@Kruszynka

Chyba najspokojniejszy dzial w calej firmie +M10

omg
@Kruszynka

super m7 jest spoko i ludzie tez zyczliwi

Chico

No właśnie, o co chodzi z tymi nalepkami na komputerach na działach? Jakoś to tak chaotycznie napisane

Olo

M9 to 100% patologia.Nowi odchodzą z tego działu. Nie polecam.

@Olo

Zgadzam się z tą opinią. M9 mobbing.

hyhy

A atmosfera jaka aktualnie panuje? Dzięki za odpowiedź

kalafior

a jak tam pedofil z wiki?? i że żaden facet który tam pracował nie dał w morde gnojowi jak przyszedł rano do pracy...

aaaaa

a to prawda ze na sgf daja podwyzki?

ONA
@aaaaa

NIE

XxxX

Czy jeśli nie mam wykształcenia związanego z konkretnymi ogloszeniami, a złożę na stronie CV jaka praca może zostać zaproponowana? Jeśli chodzi o zarobki to i najniższa krajowa spoko byle przetrwać do znalezienia pracy w zawodzie.

mozart

Ja bym powiedział, że jest duża szansa, bo mało kto z doświadczeniem tu zostaje. Tylko od niejednej osoby usłyszałem, że nawet specjaliści w wice zarabiają ledwie na waciki... pytanie tylko czy to obowiązuje tylko w zakładzie na Łęgskiej, czy w polskiej wice ogółem...

mozart

Ile może zarabiać w wice Programista CNC? Byłem ostatnio na rozmowie i kładli wielki nacisk na możliwy awans, ale nie wiem, czy to nie czcze gadanie i czy warto przez to u nich pracować jako zwykły operator przez trzy miesiące na okres próby (zgaduje, że za 8h netto, potem max 10zł/h przez rok) + praca wyłącznie w kwasie + nieszczęsny dojazd (SGF) + parcie na czas... to niestety jest jedyna alternatywa dla wyjazdu z tego syfu, ale za tyle się u nich na pewno nie zatrudnię.

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.