Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@keskesej dziękuję za informację. Ktoś coś wie na ten temat?

Agnieszka

@keskesej powiesz coś więcej na ten temat? O jakim nagrywaniu mówisz?

keskesej
@Agnieszka

Podobno dziewczyna nagrywała współpracowników i w zakładzie była nawet z tego powodu policja, ale nic więcej nie wiem, dlatego pytam.

Byly
@keskesej

Ale ja ja haha wiedziałem ze pracuje tam patologia ale nie sądziłem ze do tego stopnia. Jak ja się cieszę że mnie juz tam nie ma:)

keskesej

O co chodzi z tym podsłuchiwaniem czy tam nagrywaniem ludzi na m2?

Agnieszka

@Znajomy nie poznałam firmy od środka. Przekazuję natomiast informacje na temat pracodawcy/nowych ofert. Poznaję również Waszą opinię na temat WIKA POLSKA S.A

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agnieszka

@Xyz w żaden sposób nie współpracuję z WIKA POLSKA S.A. Jestem redaktorem GoWork.pl Po najechaniu na ikonkę mikrofonu możesz dowiedzieć się więcej na temat mojego zadania.

@Agnieszka

Więc poznałaś firmę od środka.

Agnieszka

@Znajomy ile ludzi, tyle opinii.

@Agnieszka

Widać czym zajmują się biurowi w godzinach pracy....siedzą na forum.za to wam płacą? ?masakra.

Agnieszka

@Znajomy pamiętajmy o tym, że każdy może mieć inną opinię na temat pracy w WIKA POLSKA S.A.

@Agnieszka

Większość opinii negatywnych o czymś świadczy. ...chyba ze ktoś ktoś ma problemy z myśleniem

Agnieszka

Dla zainteresowanych firma poszukuje Młodszy Inżynier Jakości oraz Kierownik Produkcji :)

Agnieszka

@Blabla no widzisz! Może warto aplikować :)

@Agnieszka

Pani z biura ma za zadanie promowanie zakładu, proste.A druga rzecz to to że chętnych brak do pracy w tym balaganie.Kto się zatrudni szybko ucieknie stąd lub zostanie wykopany.

Kajtek

Co wy gadacie! niejest zle na m1. Oczywiscie szef na swoje humory, niechetnie daje umowy ale jest w miare w pprownaniu np z m8. Jeszcze zalezy jakiego kierownika trafisz ale sa i urlopu i wszystko.

@Kajtek

Jakie urlopy są? !Co ty gadasz?!Nie dla czasowników. Blabla chcesz-spróbuj. Wyciągnij wnioski ze wszystkich wpisów.

@Xyz

Gadasz pierdoly. czasownicy dostajA normLnie urlopy. Przecież pracuje z nimi. Wiadomo czasem mistrz marudzi a czasem jest sytuacja ze nie chce dac ale to nie jest regula. i umowy sieostatnio posypaky na m1 nawet malarnia

@Kajtek

Sam piszesz ze jest problem z dostaniem urlopu.Ja mam na myśli inny dział niż m1. A odnośnie umów piszesz nieprawdę.

@Xyz

Pisze o m1 bo dziewczyna pytala o m1. a os nowego roku dostalo conajmniej piec osob umowe wiec gdzie tu nieprawda?

@Kajtek

Haha te umowy to po 10 latach na agencji dostali. ....nie pisz bzdur ,wszyscy wiedzą że ten zakład to (usunięte przez administratora) Wystarczy poczytać wcześniejsze wypowiedzi.

Agnieszka

Myślę, że zależy od człowieka. Niektórzy mają słabsze nerwy, inni mocniejsze. Każdy dobrze czuje się na innym stanowisku.

Agnieszka

@Blabla to zrozumiałe. Jednak ja zawsze powtarzam, że opinii jest tyle, ile ludzi :) Najlepiej sprawdzić wszystko na własnej 'skórze' i samemu zadecydować ;)

Agnieszka

@Blabla mam nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne informacje. Pomoże ktoś?

@Agnieszka

Mam nadzieję. Trochę się przestraszyłam szczerze mówiąc.

Mily
@Blabla

Służę pomocą. Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami.Wszystko prawda.Decyzja o podjęciu pracy należy do Ciebie. Radzę zaopatrzyć się w środki uspokajające jeśli się zatrudnisz w wice.

@Mily

Znam kilka osób z Wiki z m3 i jedną z m1 i nikt nie bierze żadnych środków uspokajajacych. Chyba nie jest tak źle.

Agnieszka

@Abc możesz być również byłym pracownikiem.

@Agnieszka

Niezbadane są wyroki boskie ;)

Agnieszka

@Abc jesteś zatrudniony w WIKA POLSKA S.A?

@Agnieszka

A co ty taka ciekawa jesteś? Myślisz ze skąd niby wiem co się dzieje w wice??

Agnieszka

Pojawiły się niedawno nowe oferty pracy. Stanowisko Młodszy Inżynier Jakości oraz Kierownik Produkcji ;)

Blabla

Czytałam wasze opinie o m8 i m9 i teraz się tego m1 boję. Czy tam też jest tak strasznie? A jak z umowami? Jak z kierownictwem?

@Blabla

Umowa przez agencję, zarobek najniższa krajowa bez możliwości premii (premia zarezerwowana jest dla przydupasow zatrudnionych przez wike).Na planowany urlop w wakacje nie licz (tez tylko dla wikowcow ).Kierownictwo jedzie po czasownikach jak po szmacie. Rzucają mięsem w ich kierunku. Czasownik nie ma żadnych praw, jest nikim.Najgorszy zakład we wlocku.

@Abc

Ja rozumiem że najpierw przez agencję, ale chyba po jakimś czasie mozna dostać umowę. Pytam konkretnie o dział m1. Chyba że kierownik nie daje tam umów.

@Blabla

Tylko przez agencję. Ludzie po 8 lat pracują przez agencję. Obiecanki są ze po jakimś czasie zatrudni zakład ale to tylko obiecanki. Kierownictwo szczuje ludzi na siebie nawzajem. Mówią jedno, robią drugie.

Agnieszka

@Papa dzięki za komentarz. Pracujesz tam nadal?

Agnieszka

@Papa oczywiście rozumiem. Prosiłam tylko abyś powiedziała coś więcej na ten temat, jakieś konkrety, które byłyby pomocne dla przyszłych pracowników.

Agnieszka

@Papa rozumiem. Może jednak powiesz coś więcej? Dlaczego tak uważasz?

Papa
@Agnieszka

Nie rozumiesz słowa "autopsja "?Siedzisz w biurze Wika i się nudzisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.