Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@Ktoś, na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy WIKA POLSKA S.A http://www.wikapolska.pl/career_vacancies_pl_pl.WIKA Będziecie aplikować?

Lip
@Agnieszka

I znowu podają nr tel w ogłoszeniu a tel jest wyłączony. ....debile tam pracują? ! I nie pisz żeby aplikować przez stronę bo to się nudne robi....

Wierny pracownik

WIKA POLSKA jest nowoczesnym, rozwijającym się przedsiębiorstwem z wysoko ustawionymi standardami. Tu nie ma miejsca na zabawę, tu jest poważna produkcja, wysyłki na cały świat. Szkoda, że niektórzy pracujący tu ludzie nie potrafi spojrzeć na firmę inaczej.

Ijk
@Wierny pracownik

Bez wazeliny w dupke. ...kim ty jesteś dupowlazie? Haha

nn

Dobrze , że nie przyjąłem oferty pracy. Koledzy co pracowali mieli sporo racji z tym co się tam dzieje. Odradzali mi podjecie zatrudnienia.

Nick22731

Cześć , co sądzicie o szkoleniach w Klingenbergu ?

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Edward

Dzień dobry. W firmie tej pracuję już od jakiegoś czasu (niecałe 10 lat). Na razie wstrzymam się od zalania państwa szczegółami, co zamierzam w swoim czasie uczynić. Poznałem pewne mechanizmy traktowania pracowników, klimatu jaki panuje w zakładzie i jeśli poważnie myślicie o swoim zdrowiu oraz przyszłości - poszukajcie innej firmy. Naprawdę chcę dla Was dobrze. Wasze pozytywne nastawienie, ambicja, upór i chęci na niewiele się zdadzą, jeśli nie jesteście spokrewnieni z osobami decyzyjnymi. Znajdźcie innego pracodawcę, który da Wam minimum tyle co tutaj pośrednik (wynika to z prawa), ale być może Wasza praca będzie więcej warta, być może Wy sami będziecie kimś więcej niż zwykłym mięsem w maszynie, co wynika choćby z samej struktury organizacyjnej a także z faktu, iż to zwykła fabryka. Nie łudźcie się nielicznymi, pozytywnymi komentarzami. W tej firmie jest coś dziwnego, co zniewala ludzi i odbiera im radość życia. Jeżeli macie jeszcze siły, by szukać dalej, to odwróćcie wzrok a ja będę trzymać kciuki za Wasze oraz moje powodzenie. Do usłyszenia drodzy państwo.

Brawo Ty!

Zniesmaczony
@Edward

Przestrzegasz a sam pracujesz w takiej niedobre firmie od 10 lat...? Dobre sobie...

www.e
@Edward

Witam ludzie którzy wypisują te wszystkie bzdury chyba wżyciu nie mieli doświadczenia w innych firmach produkcyjnych.WIKA charakteryzuje się czystością i hiegeną pracy.Wynagrodzenie zależy od zaangażowania chęci oraz zdyscyplinowania względem swoich przełożonych.Dużym atutem jest zdrowe podejście do swoich współpracowników (kolei koleżanki) Jeżeli twierdzisz ze dobre zarobki opierają się wyłącznie na znajomościach to jesteś po prostu zazdrosny.Wypłata na czas , social płacą, premia na koniec roku karnet na siłownie basen.Jeżeli znasz swoją wartość to na pewno w Wice nie pracujesz za najniższą krajową .

Lol
@www.e

Co ty pieprzysz? !Premia ,socjal? !Napewno nie przy zatrudnieniu przez agencję! Gola najniższa krajowa tylko.Wynagrodzenie zależy od chęci do pracy? !Lecz się człowieku! Inne firmy na dzień dobry dają więcej niż minimum krajowe i umowę nie przez pośredników. A odnośnie relacji z kolegami to samo przez się widać ze jak nie masz znajomości lub komuś do wyra nie wejdziesz wylatujesz lub zatruja ci życie mobbingiem aż sam odejdziesz z tego syfu.Tyle w temacie wika bagno.

Złotko
@www.e

Człowieku co ty piszesz?! Jakie premie jaki socjal premie są usunięte nie ma ani dla tych przez Wike ani przez agrncje pracy co mają umowy. Kolega koleżanka hmmm nie tu to nie ta Wika chyba że o innej jakiejś Wice piszesz, może Niemcy masz na myśli bo nie Włocek tu tylko pracują co dobrze trzymają jak nie to żegnamy.

Ktoś

No no wika się intensywnie ogłasza. ...czyżby dotychczasowi pracownicy poodchodzili z pracy? Nie ma kim pracować za najniższą krajową na 3 zmiany? Brawo!

Zimka

Czy praca dla referenta w dziale kadr jest jeszcze aktualna? Widziałam, że była w marcu. a może ktoś słyszał coś i mógłby wrzucić info na forum? Z góry dziękuję

kierowca

sam nie wiem co o tym myśleć. Chciałem dostać się do tego zakładu bo praca na miejscu, ale po tych opiniach to lepiej dalej być kierowcą zawodowym.

Agnieszka

@Nieważne, może w takim razie skontaktuj się bezpośrednio z działem personalnym? Pod linkiem znajdziesz dane kontaktowe: http://www.wikapolska.pl/contact_contact_persons_pl_pl.WIKA

Nieważne

Ta firma to jakaś totalna pomyłka! Dają ogłoszenie z telefonem ,który jest wyłączony. Idioci.

Nieważne

@Nieważne

To prawda telefon jest nieczynny lub nikt nie odbiera. Pewnie po przeczytaniu opinii wstyd im rozmawiać przez telefon haha albo baby z biura są zajęte układaniem pasjansa. Co za syf!

Izka

WIKA POLSKA nie ma nowych ofert pracy a tak mi zależało na pracy. Może ktoś coś słyszał?

Vika_Strajk

Dobra informacja dla uciśnionych, przemęczonych i mdlejących: Państwowa Inspekcja Pracy jest w trakcie zbierania danych. Trwają rozmowy z pracodawcą ! Zgłaszajcie nowe "anonimy" do PIP Włocławek ul. Piekarska. Obserwujcie "Nas" ! O terminie inspekcji poinformujemy Was na naszym profilu :) Vika Strajk

Vika_Strajk
@Vika_Strajk

Prawo chroni zarówno prac. tymczasowych jak i stałych.

Agnieszka

@WIKA, w takim razie na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Olo

Czasownicy na żadne

Agnieszka

@Ali dziękuję za odpowiedź. Tak, oczywiście chodzi o całą Grupę WIKA.

WIKA
@Agnieszka

wszystko ok ale my tez pracujemy dla wiki a ZADNE PREMIE I BONY NA SWIETA TO NAM CZASOWICZOM SIE NIE NALEZA A ROBIMY WSZYSCY ROWNO,I GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC PYTAM,,,,

Xyz
@WIKA

Sprawiedliwości w wice nie ma.Zakład powinien się wstydzić zatrudniać przez agencję za najniższą krajową. Inne zakłady we wlocku zatrudniają bezpośrednio i nie na miesiąc lecz na dłużej za dużo lepsze pieniądze. Wika wstyd to czysty wyzysk.

Agnieszka

Wiedzieliście, że WIKA POLSKA S.A zatrudnia ponad 9.300 pracowników na całym świecie? Firma posiada również swoje filie w ponad 40 krajach!

Ali
@Agnieszka

Nie Wika Polska, to WIKA zatrudnia te osoby. A zakład we Włocławku jest jednym z oddziałów tej niemicekiej firmy. Proszę nie podawać błednych infoemacji

Qwert

Jak wygląda warsztat szkoleniowy 18 miesięczny? Czy jest tam w ogóle czego szukać?

qw
@Qwert

Jak nie masz alternatywy do wyrobienia szlifów po szkole, to warto. Natomiast jeżeli jesteś "z ulicy" tzn. bez zawodu (lub nie-technicznego), to bez odpowiedniej osoby nie licz na cuda. Po krótkim szkoleniu zostaniesz wysłany na produkcję. Sama praca w zakładzie wygląda dosyć marnie (zarobki), nawet jak na Włocławek.

śotk

pierwsze forum, gdzie ujawnia się cecha prokuratora jednego z uczestników. @Agnieszka zmień pracę, aplikuj do prokuratury.

Agnieszka

@Byly dziękuję za informację.

Agnieszka

@Byly, a Ty dlaczego już tam nie pracujesz?

Byly

Przez mobbing

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.