Track Tec S.A.

Opinie o Track Tec S.A.

Aktualność

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Tym wszystkim, którzy już z nami pracują – dziękujemy! To dzięki Wam budujemy markę Track Tec!
Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, będziemy mogli lepiej zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres: info@tracktec.eu
Xdxdx Nowy wpis

Suwałki Dużo wypadków, kobieta trafiła do szpitala bo spadła ze schodów,chłop wsadził rękę w maszynę i po placu. Premie są jak robisz wszystkie soboty.Szkoleń nie ma. Atmosfera do kitu. Jak masz końskie zdrowie to sobie poradzisz. Pracowałem tam wystarczająco by stwierdzić że tam są potrzebni ludzie o stalowych siłach i nerwach. Pierwsza umowa o pracę próbna na 2-3 miesiące. Przez ten czas weź raz zwolnienie to ci umowy nie przedłuża jakby człowiek nie mógł zachorować czy coś poważnego się stać. Są nawet (usunięte przez administratora). Zrób jeden błąd a cała firma wie a w pierwszej kolejności kierownik ????????????

@Xdxdx

Czyli praca w soboty nie jest obowiązkowa, ale jak nie pracujesz w soboty to nie ma premii, tak? A o jakiej kasie w ogóle mowa? Warto te soboty robić czy lepiej odpuścić?

Cześć, opiszcie mi prace laboranta budowlanego. Mam już doświadczenie, chce po prostu dowiedzieć się jak tutaj pod spółką by to wyglądało. Po opiniach widzę niestety, że ludzie cos niechętnie odpowiadają na pytania? Dlaczego? dużo jest tu pracy? stawki są adekwatne co do jej wykonywania? Podacie średnie widełki?

Jakub b. Nowy wpis

Siema. Ile teraz można zarobić na produkcji w Goczałkowie ? Napisze ktoś jakie są stawki ?

Które to te takie ciężkie linie? Jakich mam unikać w razie czego? Widziałem tamta opinie z ostatniego czasu, w której została taka wskazana. Skoro tak to bardziej niż ten dress code o który ktoś później spytał interesowałyby mnie szkolenia. są jakieś programy? Później już na luzie wszystko ogarnę?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Track Tec S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik działu transportu wewnętrznego

Jaki dress code obowiązuje w Track Tec S.A.?

Nieznajoma

Praca w Tark Tec Suwałki, zależy gdzie się stoi. Są linie gdzie jest mega ciężko. Jak ktoś jest sumienny i pracowity. Nie opuszcza dni itp. to spokojnie wyciągnie 5,5. Są osoby na stanowiskach gdzie jest naprawdę ciężko bo jest nacisk na tak zwaną normę. Ale jak ktos jest sumienny to na zarobki narzekać nie będzie.

Siemka, pytań o Suwałki część dalszy z tego co widzę, bo mnie akurat nawinęła się oferta na produkcje, że trzy dni temu ją wrzucili. Od razu z marszu chce o zarobki spytać. Te kwoty które teraz są to one już kiedyś występowały i będą je odświeżać po nowym roku czy już nie? (4,5 – 5,5 tys) piszą też o świadczeniach socjalnych w święta, o jakich w tegoroczne może być mowa?

Widzę, że o Suwałki ktoś pyta? A co z Zawadzkimi? Właśnie widnieje do nich oferta dla kontrolera jakości i po prostu zarobki mnie ciekawią. Jasne ze są podane od minimalnej ale po dłuższej pracy na jakie kwoty będzie można teraz liczyć? Planowane będą podwyżki w związku z kolejnym rokiem?

Kolo

Witam ,czy ktoś wypowie się o pracy w track tec oddział w Suwałkach?

Czy w Track Tec S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

DARO

Witam kasa mała najniższa krajowa a praca zbyt ciężka by tyle zarabiać co w sklepie a może i nawet mniej po dniu pracy wszystko boli ręce drętwieją młodzi nie dają rade starzy robią bo już nie maja wyjścia młody chce lżej nie będzie robił za najniższa w takim (usunięte przez administratora)

Ilona

Doprecyzujesz? Który dział taki zagubiony i czemu? Ciekawa jestem kontekstu sytuacyjnego, coś konkretnego się wydarzyło teraz w ostatnim czasie czy to jakaś głębsza refleksja odnośnie stażu pracy? Średni w firmie ile wyniesie?

Ilona

Podobno na Goczałków wisiało w tamtym roku dosc długo ogłoszenie. Ja widze, że szukają do biura do Katowic na kadry i do finansów. Jako spec od fakturowania ile tu zarobię? Jak praca jest zorganizowana, ile osób na dziale itp ? Co z atmosferą? Jest wzmianka o rozowju, na co mogę awansować i po jakim czasie?

Mat

Jak wygląda praca w zakładzie w Goczałkowie? Ogłoszenie wisi dość długo.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Track Tec S.A.?

Lolek

najniższa krajowa i jedziesz!

@Lolek

I daleko da się zajechać na tej najniższej? Tak do następnego miesiąca maksymalnie?

Sławek
@Beata

trochę się pozmieniało, praca trudna, wyzwań na maksa, ale przy najmniej za nie płacą

@Sławek

ale to powinna być norma, oni muszą płacić :D nie ma się z czego cieszyć, to ich obowiązek.

Odradzam

Bardzo odradzam w tej firmie jeśli chcesz zarobić to tylko nadgodziny nie idzie zarobić bez nich bo wszędzie wokoło zarabiają dużo więcej niż w track tec mowie praca po 8 h bez soboty niedzieli Druga sprawa jaka tam jest ludzka zawiść zazdrość jeden drugiego za przeproszeniem (usunięte przez administratora)aby mieć coś więcej a jeśli tego nie robisz to będziesz zarabiał marne grosze bo będzie taka sytuacja ze ktoś po roku czasu ma dużo większą stawkę od ciebie i lepszą pracę bo jest pupilem kierownika to nic To jeśli planujesz mieć prace spokojna i bez stresu to w tej firmie tego nie doświadczysz omijać szerokim łukiem A te wszystkie pozytywne opinie mogaleria być napisane przez pupili albo ludzi postawionych aby zachęcić ludzi do pracy w track tec nic więcej

@Odradzam

skoro wszędzie dookoła zarabiają dużo więcej to po co się pchać do tej firmy?

Kamil Szostok -Bajerok-

Jestem pracownikiem Trać tech ..praca nic nie warta...człowiek tylko stresu może dostać..nie polecam pracy...

@Kamil Szostok -Bajerok-

No nie wiem... Wchodzisz, robisz swoje, wychodzisz... Praca jak praca.

Beata

Nie każdemu będzie to odpowiadać, zastanawiam się co więcej by chciał? Imprez po pracy? W sumie też bym chciała! Jak zaczną takie robić to dajcie znać, chętnie się zatrudnię :)

Aktualność

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl
poszukujących informacji o Track Tec

Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu oraz podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują.

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: rekrutacja@tracktec.eu

Robert

Rozumiem, że pracownicy zatrudnieni w firmie na stanowiskach produkcyjnym odczuwają wysokie temperatury, które obecnie panują na dworze. Zastanawia mnie, czy poza otrzymaniem wody pracownik może liczyć na większą ilość przerw w ciągu dnia? Firma Track Tec wprowadziła takie udogodnienie?

Wojtek
@Robert

niestety ale nie... 20 minut przerwy i dalej w upale po 40 stopni na haki pracujesz.... sprężarki powietrza sie przegrzewają i njc reset i dalej heja do oracy

Zostaw merytoryczną opinię o Track Tec S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Track Tec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Track Tec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Track Tec S.A.?

Track Tec S.A.