brak logo

Bueller & Frye Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Bueller & Frye Sp. z o.o.

mm1 2014-04-16 00:13
mała i nieprofesjonalna firma, odradzam wszystkim, którzy szukają stałej agencji lub ciekawej pracy. pod płaszczykiem strategii robią słabej jakości ulotki i plakaty, bardzo marna wiedza o zarządzaniu, brak wiedzy o marketingu i mierna merytoryka. generalnie jest to firma w której rządzi szef i tylko on ma tam coś do powiedzenia.
8
Bueller & Frye 2014-10-26 09:19
Robert, przykro nam, że się nasza współpraca nie ułożyła. Jeszcze bardziej nam przykro, że Twoja reakcja na zwolnienie to pisanie kłamstw na temat naszej firmy. Może oprócz informacji, że jesteśmy małą firmą co akurat uważamy za nasz atut.

Osoby zainteresowane współpracą lub pracą u nas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres contact@buellerfrye.com. Chętnie pokażemy jak zarzucany nam brak profesjonalizmu wygląda w rzeczywistości :)
4
Marek 2015-04-15 02:35
Typowo polskie buraki, niestety. Najlepiej, żeby zrobić za pół-darmo a potem i tak nie płacą. Jakikolwiek harmonogram nie ostnieje. Szef apodyktyczny i nie ma zielonego pojęcia o tym co robi.
5
fsde 2016-08-06 18:15
Świetnie, że można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę. O taką stabilność jest teraz dość trudno, bo wszędzie wciskają śmieciówki, a tu takie miłe zaskoczenie. Przecież to się jeszcze wiąże z jakimiś ubezpieczeniami do zatrudnienia, więc jest o co walczyć.
2
Aga 2016-11-24 15:44
Pracowałam tam przez chwilę.....masakra.... totalnie nie wiedza o co chodzi w biznesie, lecą tylko na dofinansowaniach z unii i z tego jakos żyją. Większość firm patrzy na nich jak na dwóch małolatów bawiących się w biznes.. szkoda nawet rozmawiać z nimi przez telefon
Zostaw swoją opinię o Bueller & Frye Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bueller & Frye Sp. z o.o.