ESSELTE POLSKA

Opinie o ESSELTE POLSKA

anonim 2009-06-23 14:25:22
Praca w tej firmie to najwiekszy horror jaki mnie spotkał w zyciu . Traktuja pracownikow jak trybik w maszynie, wykozystuja kaza pracowac po godzinach ( a za nadgodziny nie płaca) . W biurze siedzi jeden człowiek na drukim ,a pracodawca nie jest w stanie nawet załatwic klimatyzacji. Wszystkim ktoze chca tam aplikowac radzie zastanowic sie wiecej niz przysłowiowe dwa razy .
Gall Anonim 2011-02-04 23:23:40
Nie polecam pracy w tej firmie. Plotkarska atmosfera, przełożeni wykazujący totalny brak zaufania w stosunku do pracownika, zachęcanie do donoszenia na innych, wzajemna podejrzliwość, brak wdzięczności za całokształt pracy, brak wynagrodzenia za nadgodziny, mobbing ze strony pracowników i przełożonych, złośliwości... Firmę tworzą ludzie więc może jak kadra się wymieni, to będzie inaczej.
Ja 2011-02-09 20:08:44
W ogłoszeniu o wolnym stanowisku napisali, że oferują pracę w życzliwej atmosferze. Niestety, atmosfera to jest akurat ich najsłabsza strona. Przełożeni nie potrafią stworzyć przyjaznej atmosfery pracy i są bardzo stronniczy.
A 2014-07-30 11:38:35
Ja rowniez tam pracowałam. Boze. Chyba tak to w krotkim slowie zsumuje. Deadhole, chyba, ze ktos lubi byc ruchany w dupę i się przy tym usmiechac
A 2014-07-30 11:43:27
Srednio mniesiecznie nawet 4 kafle. Ale co za cos. Pozniej regeneracja wątroby i nerek przewyzsza nawet koszty wyprawy. Lepiej juz siedziec na dupie w domu, przynajmniej cie nie wydymają :)
Mateusz 2014-10-04 14:49:50
Pracuje w Esselte juz 8 my rok, w It, miałem przerwe 2 lata w innej firmie i wróciłem. Codzienne nowe wyzwania, możliwość nauki, ale pracy dużo i praca w 3 strefach czasowych, Europa, Azja, Ameryka - tam sa fabryki i centra sorzedazy.
Naprawdę jest w porządku, ale nie można być miękkim i dać sobie wejsc ba głowę. Żeby coś osiągnąć trzeba jednak poświęcić więcej niż 8h, mozna pracowac 1-2 dni w tygodniu z donu.Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętnośc, jest dobre, narzedzia pracy takze, np laptop plus dwa monitory. Jedyny minus to lokalizacja czyli "zaglebie Mordoru" czyli sluzewiec business park w Warszawie, dojazd fatalny. Elastyczne godziny pracy np 7:30 do 15:30 pozwalaja na unikniecie korkow i tloku. Plus to bezplatny parking dla motocykli, skuterow i rowerow i prysznic w biurze.
kilka slow 2015-04-17 19:00:31
Ogólna ocena pracodawcy - pozytywna, wyremontowane i fajnie zorganizowane biuro - może tylko kwestia akustyczna mogłaby być inaczej rozwiązana:), dobry pakiet benefitów ( dopłata do wyjazdów, multisport, lux med, dofinansowanie do wyjść zespołowych, przedpłacona karta na święta, zawsze drobny upominek na święta)parking dla rowerów na terenie komplesu budynków biurowych, prysznic w biurze. Jeżeli chodzi o sprzęt - skoro IT ma aż dwa monitory i lapsa, to w przyrodzie musi być wyrównanie:P i pracownik ksiegowości ma do dyspozycji tylko jeden monitor i komputer stacjonarny ( firma mogła by pójść na przód z laptopami ) brak możliwości pracy z domu, za to elastyczne godziny pracy. Można liczyć na wsparcie przełożonego, o ile nie ma okresu i nie wyładowuje frustracji na podwładnych ( chyba wiadomo o co chodzi w tym temacie:))
gienek 2015-07-03 09:24:47
a ile zarabia szeregowy pracownik na maszynie w zakladzie w kozienicach?
kimok 2016-05-12 20:44:56
ola, gdyby tylko były jakieś rekrutacje ... Naprawdę pracuję u nich kawałek czasu i szczerze powiedziawszy nie ma u nich luksusów jeśli chodzi o rekrutacje... Nawet o premię ciężko zawalczyć niestety..
Zostaw swoją opinię o ESSELTE POLSKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESSELTE POLSKA