Opinie o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Millennium/Promax Pharma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Millennium/Promax Pharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

tadz Nowy wpis

W takim znanym banku to bardzo dobry start bys mial, poniewa takie banki nastawione sa przede wszystkim na zatrudnianie profesjnonalnych kandydyatow wyszkolonych

karotul Nowy wpis

Szukam pracy jako doratdca kilenta. mam spore doświadczenie, ponieważ pracowałem już w tym zawodzie jak jeszcze był Bank Gdański, później przerwałem na trochę i próbowałem z własnym bieznesem ale nei wyszło i teraz chętnie wrociłbym do zawodu. Wiem że bank gdańśki przekształcił się w milenium ale czy zasady tutaj panują takie jak tam panowały, ktoś wie

takie to bym chciał Nowy wpis

no kurczaczki - takie warunki to super sprawa ciekawe skad to przekleiles Paweł bo to nie wygląda jakbyś sam pisał albo spisał sobie po rozmowie. coz pogratulowac pozostaje takich warunkow do pracy. mam nadzieje, zep ojawi sie jakis wpis ktory opisze jak to w nowym roku wyglada. pozdrowienia z super feriii

takie to bym chciał Nowy wpis

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bank Millennium/Promax Pharma? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
zyzgaz

oj nie silvio sekyła jest na liscie Wildstainea (usunięte przez administratora)

ale bzdury wypisujecie....

byly

Bardzo na nich uwazaj kolego wielu ktorych u nich pracowalo ma teraz sprawy i prokuratora. Kaza robic walki a potem sie wszystkiego wzpieraja.

czesc sluchajcie osoba o imieniu nazwisku (usunięte przez administratora)prowadzi rekrutacje na stanowisko kierownika sprzedazy produktow kredytowych dla banku bph, ma ponoc otwierac oddzial w czestochowie. c(usunięte przez administratora) jest jeszcze drugi koles, szczuply koscista twarz podobny wygladem do(usunięte przez administratora) pozdr czekam na info o tej firmie i tych panach, czy mozna zaufac??

Były Promax - 2011-04-07 20:33:47Przyjaciuelu, w łodzi to jest firma(usunięte przez administratora), a nie (usunięte przez administratora)Nie lubie obydwu ale przynajmniej glupot nie piszę. Przynajmniej doinformowany jestem. Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)

madziakrak

cześć zabrałam się do tego od innej strony! jestem za pozwem zbiorowym pozdrawiam

madziakrak

cześć ja się zabrałam za sprawę z innej strony, bo oszukali narzeczonego mojego masz może kontakt z ludźmi? działamy?pozdrawiam

yyyy

Witam firma znajduje się teraz w Łodzi (usunięte przez administratora)> Czynna 8-16:) żadna tajemnica:)

Ja też jestem z Wami i też mam kilka osób które dołączą........

jjjj

(usunięte przez administratora) jeśli jesteś gotowy koordynować całą akcją to ja jestem jak najbardziej za. Myślę że na terenie dolnego śląska jestem w stanie zebrać co najmniej 10 osób, które chętnie się dopiszą do pozwu. Podaj mail i tam omówimy szczegóły.

Arkadiusz

Witam! Chciałbym zaproponowac wystapienie z roszczeniem w formie pozwu zbiorowego w celu zaspokojenia wierzytelności z majatku osobistego członków zarządu. Wydaje mi się, że to jedyna szansa na uzyskanie jakichkolwiek świadczeń. Kwestią zasadniczą pozostaje fakt czy członkowie zarządu-wszyscy w owym czasie-posiadają majątek prywatny, jeżeli go scedowali to kiedy i na kogo. Dla Promaxu jedyną szansą ograniczenia egzekucji będzie formalne ogłoszenie upadłości, a wtedy w najgorszym przypadku mamy wypłacone środki z FGŚP Prawo GospodarczePrawo Sportowe Osobista odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o. Zauważalny wzrost bezskutecznych egzekucji prowadzonych przeciwko spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością spowodował, iż wierzyciele coraz częściej dochodzą zaspokojenia swoich roszczeń z majątku osobistego członków zarządu tychże spółek. Podstawą wytoczenia przeciwko nim powództwa jest art. 299 Kodeksu spółek handlowych, przewidujący osobistą i solidarną odpowiedzialność członków zarządu za zobowiązania spółki. Odpowiedzialność osobista oznacza, iż odpowiadają oni swoim majątkiem prywatnym za całość zobowiązań spółki, z kolei solidarna - że wszyscy odpowiadają za cały dług. Odpowiedzialność ta ma również charakter subsydiarny, czyli posiłkowy, bowiem wierzyciel zaspokojenia swoich roszczeń w pierwszej kolejności musi dochodzić od spółki, a dopiero wówczas, gdy egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, może wystąpić z żądaniem zaspokojenia swojego roszczenia do członków jej zarządu. Kto i za co ponosi odpowiedzialność W orzecznictwie Sądu Najwyższego i doktrynie przyjmuje się, iż odpowiedzialność za zobowiązania spółki ponoszą osoby, które były członkami zarządu w czasie, kiedy zobowiązania te powstały lub stały się wymagalne, przy czym równocześnie musiały wystąpić wówczas przesłanki do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości lub otwarcia postępowania układowego. Oznacza to, iż za konkretne zobowiązanie spółki odpowiadają osoby, które były członkami zarządu w czasie jego powstania oraz te, które pełniły funkcję członka zarządu w czasie, gdy zobowiązanie to już istniało i było wymagalne. W tym miejscu należy podkreślić, iż członek zarządu ponosi odpowiedzialność za zobowiązania spółki również po wykreśleniu go z Krajowego Rejestru Sądowego. Początkowym okresem jego odpowiedzialności jest natomiast podjęcie uchwały powołującej go do pełnienia funkcji członka zarządu, nie zaś moment dokonania wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, który ma charakter jedynie deklaratoryjny. Zakres odpowiedzialności przewidziany w art. 299 KSH jest wyjątkowy szeroki i obejmuje wszystkie należności wobec spółki, co do których egzekucja okazała się bezskuteczna. Oznacza to, że wierzyciel może dochodzić również zwrotu kosztów procesu wytoczonego przeciwko spółce, odsetek ustawowych za czas opóźnienia oraz kosztów bezskutecznej egzekucji (wyrok SN z 2006-12-07, III CZP 118/2006, Biuletyn Sądu Najwyższego 2006/12). Ponadto dla zakresu odpowiedzialności bez znaczenia pozostaje fakt, czy są to należności prywatnoprawne czy też publicznoprawne. Osoba będąca członkiem zarządu odpowiada więc za zobowiązania spółki wobec jej kontrahentów, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak również z tytułu roszczeń pracowniczych. Przesłanki odpowiedzialności Zgodnie z treścią przepisu art. 299 § 1 KSH „członkowie zarządu spółki odpowiadają solidarnie za zobowiązania spółki, jeżeli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna”. Z brzmienia powyższego przepisu wynika, iż wierzyciel będzie mógł dochodzić zaspokojenia swoich roszczeń z majątku osobistego członków zarządu tylko wówczas, gdy egzekucja prowadzona przeciwko spółce okaże się bezskuteczna. Pierwszą i podstawową przesłanką odpowiedzialności jest zatem bezskuteczność egzekucji prowadzonej przeciwko spółce. Najprostszym sposobem wykazania przez wierzyciela zaistnienia owej przesłanki jest postanowienie komornika sądowego o umorzeniu postępowania egzekucyjnego. W tym miejscu należy zwrócić uwagę, iż egzekucja prowadzona przeciwko spółce musi odnosić się do całego jej majątku, a nie jedynie do jego części. Prowadzenie egzekucji z jednego tylko przedmiotu majątku (np. nieruchomości) jest wystarczającą przesłanką wyłącznie wówczas, gdy przedmiot ten stanowi jedyny majątek spółki, co również musi zostać udowodnione przez wierzyciela. Nie zawsze jednak wszczynanie egzekucji przeciwko spółce będzie konieczne. W przypadku bowiem, gdy istnieją oczywiste powody do stwierdzenia, iż postępowanie egzekucyjne nie przyniesie oczekiwanego skutku, bezskuteczność egzekucji może być dowodzona również w inny sposób. Z taką sytuacją będziemy mieli do czynienia na przykład, gdy jedynym majątkiem spółki jest nieruchomość obciążona ponad swoją wartość wierzytelnościami korzystającymi z pierwszeństwa zaspokojenia, czy też wykazanie prowadzenia bezskutecznej egzekucji przez innego wierzyciela spółki. Dowodem takim będzie również oddalenie wniosku o ogłoszenie upadłoś

mada049

Witam wszystkich. Ja tez nie dostalam PIT-u za rok 2010. Dodatkowo mam jeszcze jeden problem. Poszukuje dziewczyn, które dzięki tej firmie nie otrzymały macierzyńskiego- dzwonilam dziś do ZUS-u i dowiedziałam się, ze jest nas 3 lub 4 i niestety w przyszłym tygodniu dostaniemy decyzje odmowne o wyplate macierzyńskiego ponieważ nikt (standardowo nie odbiera korespondencji). Pani, z którą rozmawiałam mówiła mi, że takiego przypadku jak Promax jeszcze nie widziała i nie wie dlaczego tak z nami postępują, bo co im zależy odebrać list i dostarczyć potrzebne dokumenty skoro macierzyński i tak wypłaca nam ZUS. Dodatkowo dowiedziałam się, że "ZUS wysyłał pisma nie tylko na Wysockiego ale tez na prywatne adresy członków zarządu i niestety przychodziły zwrotki. Co do pracowników pracujących nadal druki Z3 są dostarczane do ZUS-u". Jeśli są tu jakieś dziewczyny, które oczekują na decyzję odmowną od ZUS-u - chodzi o urlop i zasiłek macierzyński lub ktoś zna takie dziewczyny, bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Hej kochani! Powiedzcie co robicie z tematem pit-ów za 2010? Byłam dziś w US i powiedzieli mi, ze mam na pismie potwierdzic, że starałam się o uzyskanie pit-u (korespondencja z pracodawca)- na nic tlumaczenie, że firma nie istnieje i nikt listow tam nie odbierze..., a nastepnie dolaczyc info do zeznania i na podstawie dostepnych dokumentow (wyciagi bankowe) wyliczyc skladniki pensji. Trafilam na wyjatkowego inteligenta, ktory zapytany czy w ich systemie mozna sprawdzic czy i ile podatku odprowadzal za mnie Promax zrobil mine jakby chcial zrobic kupe ale za to dodatkowo ofiarowal mi nr na infolinie(usunięte przez administratora).Pozdrawiam wszystkich ktorym sie w zyciu zawodowym poukladalo, reszcie zycze powodzenia a jeszcze pozostalym zeby przestali pisac glupoty na tym forum i jak mawial moj idol \"wzieli sie w koncu do roboty\"

czy ktoś jeszcze pisze na tym forum? mam sprawę...

Rechocząca Gwiazda

jaka zazdrość, jakie żale? (usunięte przez administratora)

chociaz natura sprawiedliwa

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium/Promax Pharma - Wrocław

Bank Millennium/Promax Pharma