Opinie o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Millennium/Promax Pharma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Millennium/Promax Pharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

kto

A to ktoś jeszcze pracuje w tej firmie, myślałem że to już przeszłość:)

odp

Czlowieku nie mowie ze biuro nalezalo do promaxu. Promax wynajmuje nowe biuro bo ze starego sie wyprowadza a ja tylko poinformuje nowego najmujacego zeby uwazal(usunięte przez administratora)

Ciekawe czy nowy najemca biura promaxu z poznania wie z jaka firma podpisze umowe?? Niebawem sie dowie - pozdrawiam (usunięte przez administratora)

dobra firma z przyszloscia

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bank Millennium/Promax Pharma? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Podziwiam bardzo ludzi z Lodzi za wytrwalosc, w pewnym stopniu wiare ze odzyskaja pieniadze i usmiech na twarzy ktory widnieje u nich. Mimo wszystkiego co sie dzieje jeszcze potrafia sie smiac. Pozdrawiam Was serdecznie. Fajnie sie z Wami pracowalo.

do wawy

Czy wawa jeszcze istnieje? ile zespołów ile ludzi? kto dyrektorem? kto kierownikiem itp?

kto wie gdzie on mieszka?

Smiechu warteee

A to ten Promax jeszcze istnieje?? chodzi mi o dział bankowy?? Coś tam się dzieje jeszcze w ogóle?? Jacyś kierownicy w wawie to tam są ze starego millenium?? Działa to porażowe zagłębie Polski centralnej??

XXX

W tych pustych łbach wam się poprzewracało?? Gowork służy do pisania opinii o firmie (oczywiście bez wulgaryzmów). Chcecie prać swoje brudy i się bluzgać to won na SKYPE, GG, NKL... itp. Wesołych świąt tym obrażanym oraz tym, którzy obrażają.

asdf - 2010-04-02 19:09:24 co pozamiatane? zamknęli kolejny oddział? Nie zamknęli a otworzyli tylko ze w psychiatryku - dla tych co nie wytrzymali psychicznie....

asdf

co pozamiatane? zamknęli kolejny oddział?

kura

pozamiatane:)))))))))))

ex pracownik

wiem, że nie dla nas wszystkich bedą to wesołe świeta, ale zycze spokojnych swiat dla bylych pracownikow promax pharmy....abyscie szybko znalezli nowa prace, taka gdzie pracodawca bedzie na czas placil i gdzie nie pozwoli aby zabraklo jedzenia na stole...a aby mialo sie pieniadze na rachunki i na czynsz.....pozdrwaiam:) byly pracownik

ode nas dla was

Wesołych Świąt!!! Niech zajączek wielkanocny pogryzie (usunięte przez administratora)!!!

asdf

i co wiadomo już gdzie uderzy (usunięte przez administratora) br /> Napiszcie coś były pracownik siedzi w domu ale chce być na bieżąco..

Adminowo

Na forach i grupach dyskusyjnych można pisać wszystko co się chcę, nie można tylko pisać do persona!!! Więc nie wiem po co Państwu czyjeś IP?

dinah.

kto dostal to dostal;/

reksio

a co sie dzieje z promaxem na ten moment ? w centrali nikt nie odbiera...prezes zyje ? a jak tam reszta makro REGIONÓW ? Lublin jest ? a Warszawka ? Katowice ? Poznań ? Łódz ? itp. Ile osob jeszcze cos dla nich sprzedaje ? Jest co tam jeszcze sprzedawac po za kapitalem firmy ?

Dosyć tych sporów na forum!!!

Firma dawała perspektywy rozwoju. Z doradcy zostałem kierownikiem i każdy kto miał trochę rozumu, wybiegał wiedzą ponad wszystkich oraz angażował się w budowanie swojego regionu mógł awansować. Niestety to skończyło się szybko w czasie gdy zaczęły się degradacje. Wiadomo, że to wszystko padło przez błędy. Podobno były osoby, które chciały ratować firmę ale zarząd zaraz po ich działaniach naprawczych/ratowniczych (oraz mega wkładzie fizycznym i psychicznym) olał ich. Trudno się mówi i żyje się dalej. Rodzinę trzeba wykarmić, więc trzeba było podjąć jakieś poważne kroki. Pozdrawiam wszystkich pracujących oraz tych, którzy zakończyli współpracę z Promax Pharma Sp. Z o. o. Mam nadzieję, że poszczęści wam się w życiu bardziej niż w promaxie. P.S. Prezesie [dane osobowe usunięte przez moderatora] ja mam kase, więc poczekam na zwrot wypłaty zasadniczej. Ale pomóżcie tym, którzy do końca w tą firmę wierzyli. Myślę, że macie resztki sumienia. POZDRAWIAM [usunięte przez moderatora]

...gdzie wasze estymacje??hehehe

To że zamknęli 2 regiony to nie znaczy KONIEC.Pewnie nawet [dane osobowe usunięte przez moderatora] nie zdąży reszty zamknąć bo firma zapewne do końca tygodnia lub zaraz po świętach ogłosi UPADŁOŚĆ.I to będzie DEFINITYWNY koniec PP.Ta firma może nie dawała szerokich perspektyw rozwoju czy awansu ale na pewno dawała zarobić.Ja jak i wielu moich Kolegów zasmakowało w niej kasy-za złotych czasów [dane osobowe usunięte przez moderatora] czy nawet teraz-i za to jej DZIĘKUJE.Jednak nigdy nie wybaczymy w jaki sposób zniszczono tą firmę , jak rozstawano i potraktowano pracowników.A teraz każdy swoim krokiem idzie do przodu i o to tak naprawdę chodzi:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium/Promax Pharma - Wrocław

Bank Millennium/Promax Pharma