"BERO"

Paczkowo

Opinie o "BERO"

franki 2011-06-07 00:42:02
Witam nie polecam , zawiedziony jestem - zderzak i progi mam przykręcone na Nida-gips zaszpachlowane i polakierowane - brak odpowiedzialności - sumienności - brak malowania w komorze lakierniczej po czym lakier wygląda nie ciekawie i nie przestrzeganie terminów i zwodzenie za nos lakier wygląda jak by ktoś go grabiami porysował - dla panów liczą się tylko pieniądze a nie zadowolony klient - za drogo jak na tak niski poziom usługi .
pedant 2012-01-15 14:14:24
SZUKAC TAKICH FACHOWCÓW, PROFESIONALNIE WYKONANA ROBOTA, SZYBKO I TANIO, CHŁOPAKI STAWIAJĄ NAPRAWDE NA JAKOŚĆ, POLECAM W 100 PROCENTACH TYLKO TERMINY :(
MR.SHAKER 2012-08-31 21:06:49
Profesjonalnie położony lakier . Auto po naprawie wygląda olśniewająco . Widać że chłopaki przykładają się do pracy . Godny polecenia warsztat . Piątka z plusem panowie , oby tak dalej . POLECAM
eee 2016-04-07 00:40:24
Jak tam jest u was w Bero?? Ile sie zarabia? Prosze o odpowiedz??
alo 2016-04-23 17:58:33
eee' to poszukaj u nich czegoś w firmie na stanowisku Magazyniera, raczej poszukuja ludzi , tym bardziej, że prowadzą parę marek znanych wiec podejrzewam,że może pozniej jest jakas rekrutacja i przyjmują po rowno do jednej i drugiej firmy na tych samych warunkach
Zostaw swoją opinię o "BERO" - Paczkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BERO"