apteka bonarka Polnetcom

Kraków

Opinie o apteka bonarka Polnetcom

ktos 2011-06-06 23:44:19
Jestem przedstawicielem i pracuje z nimi dosc dlugo. Niestety to prawda, ze wlasciciele kazda rzecz ( tester, produkt ) usiluja sprzedac. Personel czasami nie wie ze byl jakis konkurs dla nich !!! Wygrana jest tylko jedna - P.[usunięte przez moderatora] :) ha hahaha. Wydra kazda zlotowke a najlepsze w tym wszystkim jest, ze nie czuja sie nie przyzwoicie - potrafia upomniec sie o 5 zł w produkcie :) NIE POLECAM ANI PRACY ANI WSPOLPRACY !!!!
serce 2013-05-22 16:34:40
Tak to prawda.W aptekach farmaceuci tylko patrzą aby dostać coś od firm farmaceutycznych za darmo.Tak już im to weszło w krew,że tylko tym żyją. Latają na różne szkolenia po to tylko aby dostać prezencik od firmy.Żenujące!!! I jeszcze piszą o tym,że się im podbiera .Tak prosperują wszystkie apteki.Żenada!
no 2015-03-24 13:01:02
nie polecam !!!
kinia 2016-04-19 08:50:13
maksia; jak wybrałaś jakąś ofertę pracy u nich to raczej musisz miec szkolenia, ale wiem ,że oni teraz przeprowadzają je wewnetrznie albo wysyłaja do innego miasta na nie, nie wiem czy na wykladanie leków nie szukają.
Zostaw swoją opinię o apteka bonarka Polnetcom - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apteka bonarka Polnetcom