Opinie o SILESIA WASSER BAU w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SILESIA WASSER BAU. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA WASSER BAU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA WASSER BAU w Katowice

Bardzo Nowy wpis

Mam nadzieję, ze wszystko jest tutaj na swoim miejscu, bo o ile pamiętam, to naprawdę jest fantastycznie, ja miałem umowę o pracę z tego co pamiętam..

ilonka Nowy wpis

a czym ta firma się zajmuje konkretnie? zastanawiam się czy można do nich iść od tak po prostu i zapytac czy oni mają jakieś oferty pracy, czy da rade u nich pracować? bo mój jeden kolega tam zorbić i go od razu przyjeli, co prawda to była praca w sprzedazy, wiec miał gadane i chyba to tylko wystarczyło.

pelikan Nowy wpis

mniejsza już z tymi kontaktami bo akurat wiem , że już tym to się podzieliliście między sobą, ciekawi mnie bardziej sprawa tego czy rzeczywiście udało Wam się z tym gościem skontaktować i czy coś z tego właściwie macie? udało się coś załatwić czy jak to niektórzy mawiają ciągle jak grochem o ściane ...

ruda Nowy wpis

no i niestety , ja rónież dałam sie nabrać(usunięte przez administratora) , która rzekomo dzwoniła do mnie z urzędu marszałkowskiego

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SILESIA WASSER BAU? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jarek

ja jestem zadowolny, otrzymałem to co zamawiałem, nikt nie obiecywał (usunięte przez administratora) dotacji, fakt że ten podręcznik jest tylko wierzchołkiem góry lodowej dotyczącej dotacji, ale jak życie pokazuje najlepsza jest praktyka

byly pracownik

to ze mna Pan rozmawial i chcialam zauwazyc, ze tylko zapytalam, czy materiały nie byly kserowane i czy ksiazka nie jest zniszczona, bo na okladce byl widoczny slad...-ksiazka byla brudna... nie pamieta Pan juz tego?

...

jak powiążecie nr telefonu(usunięte przez administratora)o traficie na firmę Alkun w Wlkp. - wystarczy w google wpisać Alkun - szefa niestety nie ma... ale dzwonię namiętnie

Ty to chyba jesteś od nich z firmy. (usunięte przez administratora)tu nie chodzi o dotacje tylko o uczciwość. Jeśli ktoś chce zwrócić towar to dostawca musi go odebrać i oddać kasę. A ta firma niestety (usunięte przez administratora)

sierra

gosc - 2011-08-18 14:09:27a jak udało sie Wam zdbyc numery? mimo wszystko problem z polaczeniem nalegam zeby cos zrobic z ta firma to jest nielegalne (usunięte przez administratora) marszałkowski makabra jak tak mozna

gosc

a jak udało sie Wam zdbyc numery? mimo wszystko problem z polaczeniem

na żaden nr nie mozna sie połączyc... jezeli ktos byłby zaint. to wybieram sie w przyszłym tyg do firmy mogę zabrać osoby poszkodowane, ponieważ bede tam przejazdem...

marek

proszę zrobić tak, jak napisałem powyżej, pieniądze na moje konto przyszly właśnie od(usunięte przez administratora) życzę powodzenia w bojach

mc - 2011-06-28 09:10:09 Witam, również zostałem (usunięte przez administratora) przez tych ludzi... Wiadomo coś na temat tej żenującej firmy? próbujcie dzwonic na numer (usunięte przez administratora)powodzenia

aniołek

Ja niestety też dałam się nabrać.Wczoraj dostałam od nich list że moja reklamacja nie została uwzględniona gdyż książka była otwierana i istnieje podejrzenie o kopiowanie.masakra

wiecie jaki tam jest numer telefonu? Nie oddali mi jeszcze pieniedzy a zamawiałem 2 miesiace temu ta przekleta książkę. Ten numer co odali nie istnieje!!!

Wika

ja rownie(usunięte przez administratora) Dzwonil do mnie facet z oferta- do konca nie wiem czy to facet, bo po głosie roznie słyszłam. Obiecywał gruszki na wierzbie, mydlił oczy, a potem przyszła paczka i w sodku... ksiazezka! Nawet nie wiecie jak sie zdenerwowałam. Nic nie warte materiały ktore mozna kupic na aukcji intern.(usunięte przez administratora). uważajcie, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA WASSER BAU - Katowice

SILESIA WASSER BAU
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.

SILESIA WASSER BAU