Ja polecam norge as polen

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Ja polecam norge as polen

anonim 2011-06-06 15:39:35
Ja polecam firmę norge as polen.W kwietniu dzięki im znalazłem zatrudnienie w Oslo jak mechanik samochodowy i pracuje mi się ok.Umowę dostałem na 6 miesięcy,zatrudniony jestem w firmie norweskiej.Nie płaciłem im żadnej kasy przed wyjazdem dopiero z wypłaty. MARTINUS OSLO
haniasulechow 2011-06-09 09:01:17
Byłam u nich osobiście w biurze w ZG bardzo mila obsługa i z tego co wiem to wyjechało już z mojego regionu parę osób do pracy.Znajoma przebywa w norwegi już 2 lata i korzystała z ich pomocy prawnej bo miała problemy z polskim pośrednikiem pracy.
Krychu 2012-01-19 13:38:58
Cześć Wam!!! Moglibyście mi podać jakieś namiary na Norge as Polen w Zielonej Górze, konkretniej chodzi mi o adres i nr telefonu, chcę się do nich wybrać osobiście. Od dłuższego czasu próbuję się dodzwonić ale chyba zmienili nr. Chcę z nimi wyjechać do Norwegii. Warto? Napiszcie cos wiecej o samej agencji. Czekam na info (usunięte przez administratora)
Tensa 2013-06-29 14:39:18
Można prosić o Adres / nr telefonu do tej firmy ?
kaar 2016-04-21 21:18:04
wejdz na strone internetową i sprawdz, tam maja zamieszczone wszelkie infirmacje, teraz na wakacje pewnie bedzie jakas rekrutacja
Zostaw swoją opinię o Ja polecam norge as polen - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ja polecam norge as polen