intersport

Kraków

Opinie o intersport

oc 2010-07-08 11:40:09
Zgnita firma.

Od centrali, po szeregowych pracowników znajomi znajomych znajomych.

Centrala - muchy w nosie, co to oni nie są, a w większości nie wiedzą jak się zająć podstawowymi sprawami. Wszystko działa na urrrrrrrra, zero planowania strategicznego.

Imo z firmy powinno się usunąć 70% pracowników, zatrudnić od podstaw, przestrukturyzować firmę i wtedy ta zasłużyłaby na miano lidera. Ma ogromny potencjał, niestety ten ginie w zgniliźnie.

Pracownicy sklepów - znajomi znajomych znajomych, co jest jakąś nagminną masakrą.
capta 2011-01-21 23:21:02
Tak to prawda, praca w Intrsport to porażka, człowiek jest oceniany nie za prace, tylko za to komu liże tyłek. Zmarnowałem 4-lata, bez żadnego rozwoju. Nie liczy się człowiek... Szkoda... [usunięte przez moderatora] Obiecują złote góry, możliwość rozwoju.
Niestety są tam czasy legendarnej " Biedronki". Powinna tam wkroczyć Pańswowa Inspekcja Pracy
gng 2011-08-29 17:34:23
Ta firma to porażka zwykły sprzedawca czy serwisant jest tam nikim i nikogo tak naprawde nie obchodzi,chociaz najciezej pracuje na tych [usunięte przez moderatora] z centrali i takie leniwe [usunięte przez moderatora] jak opiekunowie. [usunięte przez moderatora] nie interesuje ich twoja osoba tylko wykresy [usunięte przez moderatora]
lora 2011-12-19 12:35:21
Na Zakopiance, tylko jest na topie donoszenie, im więcej donosisz tym jesteś lepszym pracownikiem, a najlepiej jak masz na kogoś coś w zanadrzu.Umowy śmieciowe, na stałe jak donosisz i podlizujesz się.Przydadzą się też powiązania rodzinne. Tak się uchowały najstarsze.... [usunięte przez moderatora] . Jak chcą kogoś zwolnić to siedzą na monitoringu i szukają powodu.Oficjalnie kamery są na złodzieji. Jeśli się cenicie to szukajcie lepszej i stabilnej pracy, tam zrobią z Was śmieci. Potrafi to zrobić opiekunka .
tymon 2016-04-19 19:57:47
firma na swojej stronie ogłasza, że poszukuje pracowników do różnych miast, ale o warunkach pracy nic nie ma @lora masz umowę o pracę na stałe i jakie zarobki ?
Zostaw swoją opinię o intersport - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intersport