logo IGE-XAO

IGE-XAO

Kraków

Opinie o IGE-XAO

Grimm 2014-11-04 14:02:16
Unikalna atmosfera, ciekawe projekty, nieodpowiednia dla korpoludków.
pracownik 2015-05-12 09:08:25
Niska płaca, brak premii, brak awansów, chaos w zarządzaniu, średnia atmosfera, generalnie słabo zarządzana, mała i według managera - rodzinna firma ( no ale jak to z rodziną - najlepiej wychodzi się na zdjęciu), nie polecam
Kobetsu 2016-09-27 10:09:40
To działa tak... na początku miesiące deklarujesz ile godzin chcesz pracować w danym miesiącu... jednego dnia więcej drugiego mniej, trzeciego wcale. Ty decydujesz. Normalnie goście balansują pomiędzy zajęciami na uczelni ale są też tacy którzy ciągną ponad 120h. Umowy zlecenie podpisywane są na konkretny miesiąc. Jeżeli po miesiącu Ci nie pasuje albo im nie bardzo leży współpraca to uścisk dłoni i rozchodzimy się. Wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Co do projektów, generalnie się skacze z technologii na technologię... C++, C#, WFP, WCF, TSQL, STL, BOOST. Do tego mieszanie wieloma technologiami w jednym projekcie.
MSMSMSMS 2016-09-30 14:09:43
Polecam IGE+XAO.
Firma oferuje studentom naprawdę elastyczny czas pracy.
Atmosfera w pracy bardzo dobra. Nie spotkałem się ze stresująca sytuacją ani w moim osobistym przypadku, ani nie zaobserwowałem podobnych u kolegów i koleżanek.
Praca programisty, używa się C++, C#, WPF.
Kobetsu 2016-10-14 07:25:54
Dotychczas zawsze była w danym miesiącu, nie później. Nie słyszałem aby ktoś mówił że miał z tym problem.
Kobetsu 2016-10-14 07:27:42
Dotychczas była. Nie słyszałem aby ktoś mówił aby zdarzyło się inaczej.
Kobetsu 2016-10-14 07:34:07
Dotychczas była. Nie słyszałem aby ktoś mówił że zdarzyło się inaczej.
HR 2016-10-18 09:55:18
Cześć,

Zacznij od wysłania CV + List motywacyjny na adres rekrutacja@ige-xao.com.pl.

Zostaw swoją opinię o IGE-XAO - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGE-XAO