Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Olcia Nowy wpis

W sumie większość komentarzy tutaj jest mocno sprzed kilku lat. I jakiś czas temu firma ogłosiła upadłość, ale mam pytanie; czy firma nie ma w planach wznowienia działalności lub otworzenie firmy pod nową nazwą? Pytania te w sumie są od mojego chłopaka, który szuka pracy jako magazynier.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Nati Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Kadra zarządzająca wykorzystuje pracowników, obiecuje podwyżki, których oczywiście nie daje. Wydzwania po godzinach pracy na prywatne telefony. Zawsze wszystko jest źle i niedobrze. Na rozmowie rekrutacyjnej robią bardzo dobre wrażenie, a w rzeczywistości okazuje się, że było to jedno wielkie przedstawienie. Asystentka zawsze jest najważniejsza, pomimo, że nie potrafi niczego, a wszystko czego się dotknie to zepsuje, ale ma dziwne fory u Prezesa, który zawsze ją broni. Atmosfera jest nerwowa, pracownik nigdy nie może być pewny co się wydarzy "za godzinę".

Izka Nowy wpis

Szkoda

Maja

@Nana mam nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni. Oby takie sytuacje, jak najrzadziej miały miejsce. Jeżeli coś się wyjaśni i będziesz miała jakieś praktyczne wskazówki dla osób, które znalazły się w podobnej sytuacji - daj znać, na pewno będzie to nieoceniona pomoc.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Maja

@Nana a z kim z firmy się kontaktowałaś w tej sprawie? Ze swoim bezpośrednim przełożonym, czy też z innymi pracownikami firmy? Jak tłumaczy o firma? To bardzo niepokojąca sytuacja dla innych osób szukających tu ofert pracy - napisz, jeśli coś się wyjaśni.

@Maja

dzwoniłam bezpośrednio do centrali - i tam wciąż słyszę odpowiedź że czekają za wyrokiem sądu od lutego by złożyć wniosek do FGŚP ale ile to może jeszcze trwać ?! kurcze każdemu pieniądze są potrzebne do życia:(((

Nana

Mamy wrzesień a ja zwolniona 30.04.2017 a odprawy ani widu ani słychu Co robic????? Pomóżcie ! Macie namiar na sad? Na fundusz? Zeby zadzwonic gdziekolwiek tylko nie do Almy bo tam ciagle nic nie wiedza ????????????????????!!!!!!

Maja

@Olo udało Ci się wyjaśnić tą sytuację z firmą?

Ciekawe czy w innych swoich sklepach poprzedni wladciciel Almy wyplaca pensje. Jest jakis odziezowy sklep reklamowany przez lewandowskiego. Jemu pewnie placi

Czy innym zapłacił

Jemu pewnie zapłacił

Dobrze, że już daleko od nich

Dobrze, że już daleko od nich

migi

Czy Europlex w Warszawie to jeszcze istnieje? Jeśli tak to czym oni tam handlują ? By się wstydzili otwierać drzwi klientom.WSTYD!!!!!!!

@migi

Asortyment w Europlexie jest ograniczony, ale można wybierać wśród szerokiego asortymentu win w ofercie 2 plus 1, kaw, herbat, słodyczy Lidt, makaronów włoskich.

agusia almusia

Nie przysłali PIT-a, kasy nie przelali bida z nędzą.

ld
@agusia almusia

dostałem pit. jestem z łodzi. ps. czy ktos wie kiedy beda wyplaty odpraw dla zwolnionych 31.12??

Ktoś

Co nowego w Almie w Europlexie?

Aha

A przysłali wam PITa?

monia

ja dostalam tylko zaległe wyplaty...brak odprawy i odszkodowania

ld
@monia

jeżeli mialas wypowiedzenie do 31.12 do podobno dostaniesz pozniej jak uzupelnia wniosek do funduszu...

@ld

Witam serdecznie tez jestem zwolniona pracownica Alma Market ale z dniem 30.04.2017 czy myślicie ze jest szansa ze w terminie dostanę pieniądze? Bo czytając wszystkie newsy o Almie łzy mi leca ze nie ma co liczyć na jakiekolwiek pieniądze

aaa

Bydgoszcz też dostała całość

Misiek

Kasa jest Częstochowa

Almawawa

Ja jeszcze nie mam ;/

Były

Potwierdzam jest kasa lublin Świadectwo pracy do 31 października Jakby normalna wypłata tyle forsy przyszło

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market