Schijndel

Opinie o ADR Schijndel/Holandia*****ADR PersonalGroup/Berco BV., Schijndel/Hollandia - Schijndel

anonim 2011-06-06 12:14:49
Zdecydowanie odradzam korzystania z usług firmy ADR w Schijndel/Holandia.Jest to firma bazująca głównie na niedomówinianch i zatajaniu istotnych informacji jak np. faktu, że praca jest w Antwerpii/Belgia ( ok.200km od Schijndel) oraz co najważniejsze, dopiero w fabryce okaże się czy dostaniecie Państwo pracę. ADR ściąga ludzi do Holandii nie dając żadnych gwarancji zatrudnienia i nie informując, że dopiero selekcja zdecyduje kto ewentualnie otrzyma pracę.Co więcej uważa to za normalne.Jeśli ktoś chce sobie zafundować wycieczkę do Belgii za 1000,- bez wyżywienia to polecam bo okolica piekna i warunki mieszkaniowe zadowalające. Ale chyba nie o turystykę tu chodzi...
domelo 2011-07-14 07:50:56
koledzy wyzej ADR to [usunięte przez moderatora] ja pracowalem tam 3 miesace wyciagalem maks 1200 E netto na miesiac jak na wyjazd za granice to sa pozal sie Boze a nie pieniadze ! mam troche wiecej doswiadczenia niz wy bo mam lat 27 mowie w 4 jezykach bardzo dobrze angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpanskim mam wysokie kwalifikacje zawodowe lacznie z kursem vca na holandie nie wspominajac wuzkow widlowych podnosnikow koszowych i roznego rodzaju sprzetow i prawo jazdy B, C , C+E a oni zaproponowali mi prace na jakies smiesznej produkcji zgodzilem sie tylko dlatego ze to zima byla w kwietniu kiedy w pelni ruszyl sezon zawinolem sie z tamtad a oni do dzisiaj nie wyplacili mi wszystkich pieniedzy sa dluzni mi ok 250 E wakacyjnego i jeszcze wzroty za ubezpiecznie 180 E razem 430 E ADR to sami oszusci i zładzieje gruba Goska ledwo co po holendersku mowi a wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pojadla marian wiecznie pijany , z Arikiem i Rafalem jeszcze idzie sie dogadac ale reszte tego syfu to o kant du*y rozbic .szczeze nie polecam jedo z gorszych biur w ktorych pracowalem obecnie pracuje w worktrans nl Hengelo i spokojnie mam ok 2000E i pracuje po 8 godzin jako kierowca betonomieszarki. Warunki mieszkaniowe w zaleznosci gdzie trafisz ja bylem na salvihof 18 to w pozadku tylko ludzie tam to poraszka rodzinka [usunięte przez moderatora] konfidenci wiec jak kogos tam wysla to nie uwaza co i przy kim mowi
anonim 2011-07-14 07:56:10
koledzy wyzej ADR to [usunięte przez moderatora] ja pracowalem tam 3 miesace wyciagalem maks 1200 E netto na miesiac jak na wyjazd za granice to sa pozal sie Boze a nie pieniadze ! mam troche wiecej doswiadczenia niz wy bo mam lat 27 mowie w 4 jezykach bardzo dobrze angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpanskim mam wysokie kwalifikacje zawodowe lacznie z kursem vca na holandie nie wspominajac wuzkow widlowych podnosnikow koszowych i roznego rodzaju sprzetow i prawo jazdy B, C , C+E a oni zaproponowali mi prace na jakies smiesznej produkcji zgodzilem sie tylko dlatego ze to zima byla w kwietniu kiedy w pelni ruszyl sezon zawinolem sie z tamtad a oni do dzisiaj nie wyplacili mi wszystkich pieniedzy sa dluzni mi ok 250 E wakacyjnego i jeszcze wzroty za ubezpiecznie 180 E razem 430 E ADR to sami oszusci i zładzieje gruba Goska ledwo co po holendersku mowi a wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pojadla marian wiecznie pijany , z Arikiem i Rafalem jeszcze idzie sie dogadac ale reszte tego syfu to o kant du*y rozbic .szczeze nie polecam jedo z gorszych biur w ktorych pracowalem obecnie pracuje w worktrans nl Hengelo i spokojnie mam ok 2000E i pracuje po 8 godzin jako kierowca betonomieszarki. Warunki mieszkaniowe w zaleznosci gdzie trafisz ja bylem na salvihof 18 to w pozadku tylko ludzie tam to poraszka rodzinka goski konfidenci wiec jak kogos tam wysla to nie uwaza co i przy kim mowi. i do kolegi ktory odklada 2400 zł miesiecznie kolego 2400 to [usunięte przez moderatora] nie pieniadze
Fakirro 2012-09-08 15:42:48
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

www.sncu.nl .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

www.fnvbondgenoten.nl.

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

www.fnv.nl
www.cnv.nl

Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
miki 2016-04-19 10:13:24
Hej. Czy firma pomaga w samym zakwaterowaniu, czy wszystko załatwiamy na własną rękę?
Zostaw swoją opinię o ADR Schijndel/Holandia*****ADR PersonalGroup/Berco BV., Schijndel/Hollandia - Schijndel - Schijndel
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADR Schijndel/Holandia*****ADR PersonalGroup/Berco BV., Schijndel/Hollandia - Schijndel