logo APT GROUP

APT GROUP

Opinie o APT GROUP

Sara 2013-02-06 15:54:56
Wszystkich przestrzegam przed związaniem się z agencją typu APT Group w Warszawie.To są oszuści,nabieracze i na dodatek nie wywiązują się z umowy,którą z nimi podpiszecie.Uważajcie na wszystkie ogłoszenia tej agencji!!!!Pozdrawiam,Oszukana!!!
DIANA 2013-06-06 13:54:06
PODPISAŁAM Z NIMI UMOWE CZY MOGE JA ROZWIAZAC
Kasia 2013-08-23 14:16:05
Ciekawe w czym czujesz się oszukana?
Też pracowałam dla APT Group i byłam zadowolona, konkretna informacja w czasie rozmowy rekrutacyjnej, a co najważniejsze wypłatę dostawałam terminowo z rozwiązaniem umowy też nie miałam żadnego problemu . Polecam
Karolina 2013-09-19 11:34:10
Obecnie pracowałam dla APT i muszę powiedzieć, że nic nie mam im do zarzucenia. Kontakt z APT jest bez problemowy zawsze są chętni do pomocy, pieniądze też zawsze dostawałam na czas. Dostałam szczegółowe i prawdziwe informacje na temat pracy podczas rozmowy rekrutacyjnej . Polecam !!!
rappa 2016-04-04 21:14:01
operator wózka widłowego tak naprawdę musi mieć jedynie uprawnienia na wózek, nic poza tym. Według mnie mogli mieć sporo chętnych, oferty już nie widać.
Zostaw swoją opinię o APT GROUP - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APT GROUP