EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU

Wrocław

Opinie o EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU

admin 2015-08-03 09:18:48
Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.
Oszukany 2015-08-29 11:49:44
Praca dla Ekotrade we Wrocławiu to jedna wielka pomyłka i w pierwszym miesiącu pracy na dzień dobry odciągnęli mi za umundurowanie.

Przez jakiś czas ochranialiśmy Arkady Wrocławskie i pewnego dnia, gdy przyszedłem na swoją zmianę trafiłem na koniec jakiegoś zebrania (o którym nie zostałem powiadomiony) po którym zostałem powiadomoiony, że obiekt przejmuje inna firma ochroniarska do której można było przejść. Następnie przez dłuższy czas ochraniałem budowę na placu Grunwaldzkim, lecz niestety nie zapweniono nam żadnych środków ochrony osobistej i w razie ataku nawet mogłem nie zdążyć wezwać pomocy przez "radio" by zadzwoniono po interwencyjnych... poza tym nie zapłacono mi bonusu za bycie dowódcą zmiany. W między czasie "przerzucono mnie" na 2 dni na osiedle dla pracowników z Koreii zanim niewróciłem na budowę na pl. Grunwaldzkim.

Po pewnym czasie trafiłem do ochrony jednego ze sklepów w Pasarzu Grunwaldzkim, po czym do Empiku na rynek, gdzie ostatecznie Ekotrade przegieło pałkę. Kazano mi stać nieruchomo przy bramce bez możliwości oparcia się ani usiądnięcia. Odmówiono mi również kilkukrotnie należnej mi przerwy, za co nie dostałem rekompensaty. Gdy przyszedłem jednego dnia na swoją zmianę, pracownik ochrony którego miałem zamienić sobie siedział przy wejściu na krześle (a mi nie było wolno usiąść przez cały czas pracy w Empiku). Po tym podziękowałem firmie Ekotrade za współpracę...

Żeby nie było tak cudownie napiszę, że nie dość że poraz kolejny odliczyli mi z wypłaty za mundur, to jeszcze nie chcieli wszystkiego przyjąć i dodatkowo mi za to potrącili z wypłaty... dzięki czemu za całą pracę dostałem śmieszną wypłatę. Aha.. by nie zapomnieć, dla osób bez licencji oferowali kwotę 4,5.godz.

Zdecydowanie odradzam jakiej kolwiek pracy w tej firmie
Zostaw swoją opinię o EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU