Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU

Pracowałeś w firmie EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-08-03 09:18:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!
zdjecie uzytkownika
admin - 2015-08-03 09:18:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-08-29 11:49:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca dla Ekotrade we Wrocławiu to jedna wielka pomyłka i w pierwszym miesiącu pracy na dzień dobry odciągnęli mi za umundurowanie.

Przez jakiś czas ochranialiśmy Arkady Wrocławskie i pewnego dnia, gdy przyszedłem na swoją zmianę trafiłem na koniec jakiegoś zebrania (o którym nie zostałem powiadomiony) po którym zostałem powiadomoiony, że obiekt przejmuje inna firma ochroniarska do której można było przejść. Następnie przez dłuższy czas ochraniałem budowę na placu Grunwaldzkim, lecz niestety nie zapweniono nam żadnych środków ochrony osobistej i w razie ataku nawet mogłem nie zdążyć wezwać pomocy przez "radio" by zadzwoniono po interwencyjnych... poza tym nie zapłacono mi bonusu za bycie dowódcą zmiany. W między czasie "przerzucono mnie" na 2 dni na osiedle dla pracowników z Koreii zanim niewróciłem na budowę na pl. Grunwaldzkim.

Po pewnym czasie trafiłem do ochrony jednego ze sklepów w Pasarzu Grunwaldzkim, po czym do Empiku na rynek, gdzie ostatecznie Ekotrade przegieło pałkę. Kazano mi stać nieruchomo przy bramce bez możliwości oparcia się ani usiądnięcia. Odmówiono mi również kilkukrotnie należnej mi przerwy, za co nie dostałem rekompensaty. Gdy przyszedłem jednego dnia na swoją zmianę, pracownik ochrony którego miałem zamienić sobie siedział przy wejściu na krześle (a mi nie było wolno usiąść przez cały czas pracy w Empiku). Po tym podziękowałem firmie Ekotrade za współpracę...

Żeby nie było tak cudownie napiszę, że nie dość że poraz kolejny odliczyli mi z wypłaty za mundur, to jeszcze nie chcieli wszystkiego przyjąć i dodatkowo mi za to potrącili z wypłaty... dzięki czemu za całą pracę dostałem śmieszną wypłatę. Aha.. by nie zapomnieć, dla osób bez licencji oferowali kwotę 4,5.godz.

Zdecydowanie odradzam jakiej kolwiek pracy w tej firmie
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy EKOTRADE SP. Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU?
Zadaj pytanie
alert