CENTRUM HANDLU DETALICZNEGO

Radom

Opinie o CENTRUM HANDLU DETALICZNEGO

NocnyPastor 2012-08-21 11:13:21
Jak ktoś sie wybiera na rozmowe do SAWEX czy POZIOMKA(firma córka/matka) to nei polecam. Chociaż tak : Samochód Służbowy, telefon, Ale to nie zrekompensuje zachowania pana [usunięte przez moderatora]. który na niczym sie nie zna a udaje wielkiego p. Dyrektora. z tego co wiem to skonczył tylko szkołę zawodową. Powinien być odizolowany od swoich podwładnych, Niszczy psychicznie na każdym kroku co trochę przykre bo czlowiek się stara, poświęca, a ten.... Serdecznie nie polecam.

Będe tu zaglądał. Pytajcie.
RYCKA POZIOMKA 2012-09-04 12:34:38
WYBIERAM SIE TAM NA ROZMOWE O PRACE..MAM SPOTKANIE Z PANEM [usunięte przez moderatora]..CO MNIE MOZE CZEKAC W TEJ FIRMIE
nie polecam 2014-06-03 13:22:13
Nie polecam pracy w centrum handlu detalicznego, a bardziej w ''biurze sieci poziomka''. Pracowałem już w różnych miejscach ale to co tam zastałem porażka. Pracownicy zestresowani co nie dziwne (usunięte przez administratora)
angel 2014-07-01 20:10:41
Oferta pracy bardzo dobra, obiecują tel.służbowy, samochód, niby wszystko ok, ale nie do końca, "Dyrektor" Poziomki tylko mówił, że są i czekają, ale nigdy ich nie widziałam. Zgadzam się z poprzednimi opiniodawcami. (usunięte przez administratora) Niestety nie polecam.
Aga93 2015-09-06 21:39:30
Spotkałam się z dziwną sytuacją a mianowicie pracownicy muszą wykupowac przeterminowany towar. Czy to jest w ogóle zgodne z prawem?
Moni 2015-12-28 20:13:33
Jak ktoś sie wybiera na rozmowe do SAWEX czy POZIOMKA(firma córka/matka) to NIE POLECAM. Chociaż tak: Samochód Służbowy - 10 letni, telefon 2 letni, Ale to nie zrekompensuje zachowania pana "derektora" który na niczym sie nie zna a udaje " wielkiego z tego co wiem to skonczył tylko szkołę zawodową. Powinien być odizolowany od swoich podwładnych, Niszczy psychicznie na każdym kroku co trochę przykre bo człowiek się stara, poświęca, słucha tylko tych którzy mu wtórują. NAJLEPSI JUŻ ODESZLI A INNI JUŻ NIE PRZYJDĄ bo kto by chciał pracować za 1500zł netto chyba desperat i w to takich warunkach!!! Omijajcie te firmę z daleka!!! Uwaga na jego wizje na rozmowie to zwykle bajki i to słabe!!!
def 2016-01-15 19:43:47
hej widzieliście tej firmy już nie ma odkryli karty i teraz to jedność z sawexem teraz nazywają się tak Firma Handlowa SAWEX SP. z o.o. Sieć Sklepów Detalicznych Poziomka chyba kolejne cięcia i oszczędności, ale cały czas poszukują pracowników w związku z "rozwojem" ogłoszenie to samo że jeszcze ludzie się na to nabierają....
44 2016-06-27 20:04:01
Jaka stabilność - znowu lizuska prezeska pisze. Księgowa odeszła bo ma lepszą kasę, a nie będzie siedzieć w tej firmie "hicie" lat 90 ale ubiegłego wieku.
Zostaw swoją opinię o CENTRUM HANDLU DETALICZNEGO - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM HANDLU DETALICZNEGO