FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA

Częstochowa

Opinie o FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA

Ginek 2016-01-06 15:08:54
Nie polecam pracy w tej firmie, szefostwo ma bardzo duże mniemanie o sobie, a pracowników traktują jak zło konieczne. Nie wspomnę o warunkach finansowych, które sa głodowe, a za które wg mniemania pracodawców powinno się ich całować po stopach.
Ginek 2016-01-09 21:49:15
Kolego Werfg spróbuj a zobaczysz, jak dla mnie firma bez przyszłości przy obecnym podejściu właścicieli do pracowników.
@gość portalu 2016-04-18 10:40:14
zwykle tego nie robię, ale teraz tak - ostrzegam przed tym pracodawcą... Fabryka rzeczywiście produkuje piękne rzeczy, ale to jak pracodawca i jego rodzina traktuje ludzi to już inna sprawa. Fabryka proponuje zatrudnienie na pół etatu i najniższą stawkę (oczywiście pół etatu to i połowa najniższej krajowej), reszta do ręki i co miesiąc straszenie, że nie będzie dopłat. W tej firmie jest źle, bo źli są ludzie którzy nią zarządzają... Był przypadek, że gdy pracownik zwolnił się pan Stęclik nie wypłacił kwoty spoza umowy. Bardzo źli i nieuczciwi ludzie
emsa 2016-05-08 20:07:11
Firma do zaorania. Właściciel ma wyobrażenie o sobie rozbudowane do rozmiarów nieosiągalnych dla zdrowego człowieka. Za tym wielkim ego nie kryje się nic, co mogłoby je uzasadniać. Zwykła wydmuszka. Firma nie przestrzega żadnych standardów zatrudnienia. Odradzam pracę tam wszystkim ,którzy chcą być zdrowi.Takie firmy powinno się eliminować z rynku.
@gość portalu 2016-06-29 08:42:46
pomocny powiedz komu dać cynk w takiej sprawie i jak to udowodnić, że pracodawca płaci pod stołem???
NIGDY WIĘCEJ 2016-07-06 17:52:45
Przestrzegam przed wchodzeniem do tego mordoru. Szefostwo ma swoich pracowników za ludzi najniższego szczebla, nie szanuje ich pracy, poniża, zastrasza, zakłamuje fakty tak by winę zawsze ponosił pracownik. Za błędy podczas prototypowania potrąca z pensji, co jest totalnym absurdem bo przecież prototyp to forma testowa która ma wykazać ewentualne przeoczenia na etapie projektowym. Wypłata w połowie leci pod stołem, z tym że ustalona wcześniej kwota jest bardzo płynna , w zależności od humoru szefostwa, tzn czy firma miała lepszy/gorszy miesiąc. Brak stabilności i komfortu pracy, jeden wielki stres!!!
NIGDY WIĘCEJ 2016-07-11 11:04:52
Akurat w moim wypadku rekrutacja to była czysta formalność... Problem w tym że właśnie jedno z tych najwyższych stanowisk zostało przeze mnie już sprawdzone co mogę podsumować < w firmie Neo Spiro nie ma podziału na stanowiska, ponieważ są tylko 2 pozycje: SZEF i ROBOL . Niestety nie każdy pracownik ma ten komfort by móc szybko zmienić miejsce pracy, co p.Stęclik mocno wykorzystuje dodatkowo wciskając ludziom kit że lepszej firmy w Częstochowie i tak nie znajdą. Przykre lecz prawdziwe.
zeca 2016-08-02 13:08:50
Źli, nieuczciwi ludzie, pozbawieni wszelkich norm moralnych.
NIGDY WIĘCEJ 2016-08-09 10:25:14
Na papierku podstawa czyli najniższa krajowa, a reszta to już w zależności ile sobie wynegocjujesz. Z tym że z tą dopłatą bywa różnie, nie zawsze dostaje się w calości ( szefostwo tylko szuka pretekstu by coś potrącić)
mm 2016-08-16 09:40:59
Ta firma to gorzej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dziwi mnie to że nie zajęła się ta firmą instytucja taka jak inspekcja pracy czy też urząd skarbowy. Człowiek nie może gotować drugiemu nieludzkiego traktowania. Za pracę powinna być zapłata a nie kombinowanie przecież Ci ludzie dzięki pracownikom żyją i zaspokajają wszystkie swoje potrzeby. Warto aby eliminować takich ludzi jako pracodawców mamy przecież XXI wiek.
bulka 2016-08-19 10:10:56
Byłam na rozmowie. Przebiega dosć standardowo jak każda rozmowa - kilka pytań (wady, zalety itp.). Są dwie osoby - jedna raczej uśmiechnięta a druga raczej neutralna. Pytają tez o dziwne rzeczy - mnie o stolicę Portugali. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie jakiś inny pan, żeby dogadać wynagrodzenie i początek pracy. W miedzy czasie znalazłam prace bliżej domu wiec chyba jeszcze kogoś szukają ;) Ja ogolnie mam dobre odczucia.
NIGDY WIĘCEJ 2016-08-19 20:15:16
Tak, rozmowa kwalifikacyjna i pozytywne odczucia po niej to tylko złudne wrażenie. Już nie jedna osoba dała się na to nabrać, ja również...
Bartosz [Neo Spiro] 2016-09-02 08:30:18
Ponad dwa lata pracuje w Neo Spiro i nigdy nie zostałem oszukany. Ciężka praca jaką włożyłem w firmę została doceniona i wynagrodzona. Czy Zarząd ma wysokie mniemanie o sobie? Nie większe niż ja, a zatem zdrowe. Oczywiście praca jak każda PRACA wymaga skupienia i wykonywania jej rzetelnie - jak przystało na dorosłych i odpowiedzialnych ludzi.
Bartosz [Neo Spiro] 2016-09-05 07:52:40
Witam,
zapraszam do wysłania CV na adres praca@neo-spiro.pl.

Pozdrawiam
Alan 2016-09-05 20:08:55
FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA szuka osób teraz
Zostaw swoją opinię o FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA RZECZY ŁADNYCH NEO SPIRO G.M. STĘCLIK SP. JAWNA