MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI

Węgrów

Opinie o MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI

Były pracownik 2015-07-02 09:01:57
Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Zarobki bardzo dobre, atmosfera w pracy super (czasem dyrekcja dawała się we znaki ale jak to dyrekcja - do przeżycia). Niestety 3 zmianowa praca, + soboty, czasem niedziele w zależności od ilości zamówień, jest uciążliwa. Robota dla kogoś kto nie boi się pracy za godziwe pieniądze i nie zamierza chodzić na urlopy bo tutaj ciężko o to.
xd 2016-02-25 14:52:17
No i te wspaniałe kary ,które siegają nawet po 5 tys wzwyż.No ale zawsze można rozłożyć je na dogodne raty NP. 500zl co miesiać na 12 miesiecy.Cudownie prawda?
wiertarka 2016-07-27 17:13:04
Karę można dostać za np. notoryczne popełnianie błędów, niedokonywanie samokontroli tym samym narażanie firmy na ogromne straty. Krótko mówiąc karę dostają oszołomy, " recydywy", którym nie chce się sprawdzać elementów i swoją pracą robią buble...
PRACOWNIK TCH. 2016-08-01 16:48:59
Pracuje na Techno wykonuję samokontrolę i spokojnie wyciągam 85% wydajności ,chłopaki z innych zmian nie wykonują samokontroli chcą zyskać do 100% wydajności ,nie sprawdzają po ustawieniu maszyny a potem płacz 300 formatek wychwyconych przez kontroli jakości źle powierconych.
Celowe działanie ,że się uda jakoś przejdzie.Kontroluje swoją pracę stracę te 20 min na zmianie ,ale jestem pewny ,że nie będzie wpadki. I powiem tak gdy były kary 2 lata temu to sprawdzali bali się ,teraz jest zwrot za materiał lub materiał zostanie wycięty na inny mebel, wiec kombinują może się uda a jak nie to parę groszy potrącą za zniszczony towar ale normą nadrobię.
Zostaw swoją opinię o MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI - Węgrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI