MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI

Węgrów

Opinie o MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI

Były pracownik 2015-07-02 09:01
Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Zarobki bardzo dobre, atmosfera w pracy super (czasem dyrekcja dawała się we znaki ale jak to dyrekcja - do przeżycia). Niestety 3 zmianowa praca, + soboty, czasem niedziele w zależności od ilości zamówień, jest uciążliwa. Robota dla kogoś kto nie boi się pracy za godziwe pieniądze i nie zamierza chodzić na urlopy bo tutaj ciężko o to.
xd 2016-02-25 14:52
No i te wspaniałe kary ,które siegają nawet po 5 tys wzwyż.No ale zawsze można rozłożyć je na dogodne raty NP. 500zl co miesiać na 12 miesiecy.Cudownie prawda?
wiertarka 2016-07-27 17:13
Karę można dostać za np. notoryczne popełnianie błędów, niedokonywanie samokontroli tym samym narażanie firmy na ogromne straty. Krótko mówiąc karę dostają oszołomy, " recydywy", którym nie chce się sprawdzać elementów i swoją pracą robią buble...
PRACOWNIK TCH. 2016-08-01 16:48
Pracuje na Techno wykonuję samokontrolę i spokojnie wyciągam 85% wydajności ,chłopaki z innych zmian nie wykonują samokontroli chcą zyskać do 100% wydajności ,nie sprawdzają po ustawieniu maszyny a potem płacz 300 formatek wychwyconych przez kontroli jakości źle powierconych.
Celowe działanie ,że się uda jakoś przejdzie.Kontroluje swoją pracę stracę te 20 min na zmianie ,ale jestem pewny ,że nie będzie wpadki. I powiem tak gdy były kary 2 lata temu to sprawdzali bali się ,teraz jest zwrot za materiał lub materiał zostanie wycięty na inny mebel, wiec kombinują może się uda a jak nie to parę groszy potrącą za zniszczony towar ale normą nadrobię.
pracownik 2017-04-07 13:23
Super, polecam! bardzo dobra firma. Pracy dużo, za uczciwe pieniądze. Największa i najlepsza firma meblowa w okolicy :-)
gość 2017-06-13 14:47
przepraszam bardzo ale kary nie mogą przekraczać 1/10 wynagrodzenia wg art. 87 § 1 pkt 1–3 k.p. Jeśli pracodawca kara pracowników świadczy to o bardzo złym zarządzaniu. Nie wiem kto rządzi w fabryce, właściciele czy jakiś nie reformowalny dyrektorek. Odpowiednia struktura na poszczególnych etapach produkcji i proste wytyczne w dużym mierze eliminuje błędy produkcji. Wskaźniki wydajności będą większe na każdych gniazdach, brak nadprodukcji i wad obróbki zwiększy efektywność, bez znaczenia czy to produkcja wieko-mało seryjna najważniejsze żeby proces był przejrzysty i przypisany do zadań. Pozdrawiam
Były pracownik 2017-06-29 22:57
Hmm... Najważniejsze dla kogo ? . Panie gość zastawiał się Pan nad tym ? Przez jakiś czas pracowałem w tej firmie na nietaśmowym stanowisku i jeszcze nie słyszałem o byłym pracowniku ktòry by kadził tej firmie, za moich czasów techno miało średnią ok 60 - 70 procent. Moim zdaniem wiele wpisów – opinii mija się z prawdą. No może z wyjątkiem nieomylnego dyrektora reformatora
obrażony 2017-07-03 12:45
Pracowałem w tej firmie w utzrymują ruchu. Nie polecam tej firmy. Nie sznują pracownika, traktują pracownika jak własność. Nie ważne czy robisz dobrze czy źle i tak dostaniesz opierdziel. Takiej rotacji pracownikó na produkcji jak tam jeszcze nie widziałem. Ludzie nie wytrzymują i fizycznie i psychicznie.
"do byłego pracownika" od gość 2017-07-05 18:27
nie wiem kim jesteś możliwe byłym zarządzającym, pamiętaj to pracownicy tworzą organizację nie osoby z pseudo grupy zarządzającej, która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. to że wydajność była 60-70 to stały współczynnik wykorzystania gniazda produkcyjnego. W kolejnym kroku trzeba zwiększyć taki współczynnik o ok 10-15% po przez wyeliminowanie przezbrojeń, zapewnianie ciągłości pracy, dążyć do modelu ssący, wpływa na to (organizacja na miejscu pracy ogólnie system ciągłego doskonalenia i wszystkie systemy wspierające to założenie. To że się szczycisz średnią wydajnością na tym gnieździe świadczy o tym że nie masz pojęcia jak się zarządza. świadczą o tym kary itp. to że produkujecie meble w dużych seriach świadczy że nie poradzicie sobie z produkcją małych serii, ponieważ organizacja pracy jest marna. dlatego możliwe że firma szuka nowego dyrektora.
Dani 2017-07-07 11:16
Kto rządzi? Ktoś, a raczej para...która będzie za kratkami, ot kto. Nie będzie trwało wiecznie to, co wyprawiają.. Koperty itp.
;) 2017-07-07 16:03
płacenie pod stołem to oszukiwanie samych siebie, całe szczęście że zaostrzono kary za oszustwa finansowe. Branża meblowa w Polsce jest bardzo prężna, aby być konkurencyjnym w produkcji szuka się wszędzie oszczędności, najgorzej że w wynagrodzeniach pracowników! Wynagrodzenia w branży meblowej są niższe o ok 25% 30% niż na podobnych stanowiskach w innych branżach produkcyjnych. Sukces firm jest na krótka chwilę, ponieważ nie można oszczędzać na pracowniku , pogarszając ich standard życia. Dziś mamy rynek pracownika nie pracodawcy, więc takie działanie jest na krótką metę. brak pracowników = brak możliwości rozwoju i zdobywania nowych rynków. A co się tyczy dwóch biurowych ananasów (prezesików) - porażka!
były pracownik2 2017-07-08 13:22
No to mamy polemikę... zamiast pozostawienia rzetelnej opinii. Panie Ekonomisto, kiepski z Pana fachowiec bo wyciąga pan wnioski nie na podstawie faktów chociażby przeczytanych na tym forum (czytanie ze zrozumieniem się kłania) a z powietrza . Wcześniej pracownik tch napisał że wyciąga 85 % ja zaś że wcześniej było jakby mniej. Błędnie też zakładasz moje autorstwo lub współudział w tej, a jakże dość żenująco niskiej wydajności. Być może i nie mam pojęcia o zarządzaniu, ale nigdy nie próbowałbym oceniać czy diagnozować problemów w jakiejkolwiek firmie na podstawie osobistych spostrzeżeń uczestników jakiegokolwiek forum. Osobiście uważam że sam Pan sobie przeczy pisząc że firma ta robi długie serie tak więc straty na przezbrojeniu są minimalne, a znawcy tej branży wiedzą że lepiej kupić maszynę nie wymagającej długiego przezbrojenia ( specjalizowaną) niż bawić się z jej ustawianiem
( no może wyjątkiem mogą być wiertarki przelotowe bez automatyki pozycjonowania głowic i diagnostyki uszkodzenia wierteł i paru innych.... ) stąd też chłopak pisał że wykonuje okresowo kontrolę ( samokontrolę). Błędnie zakłada Pan też że brałem udział w organizacji jakiś kar (czytanie ze zrozumieniem). Natomiast zgadzam się z tym, że każdą firmę tworzą pracownicy od tego na bramie i placu do tego w zarządzie . Osobiście wolę zamieniać swoją wiedzę i doświadczenie na pieniądze niż rozpisywać się na forum, bo jak następnym razem napisze Pan już wszystko co wie, to chłopaki Pana nie zatrudnią bo oni już będą wiedzieli .. Mnie wystarczy moja wiedza i doświadczenie nie chełpię się nią. Panu zaś proponuję poczytać co to jest 5S , TPM i współczynnik OEE oraz być ostrożniejszym formowaniu wniosków. Bez urazy, pozdrawiam B.P2.
// oczywiście zgadzam się z Pańskim 1-szym wpisem dot. kar (1/10)
Marta 2017-07-08 21:25
A Ty wiesz co to oee, czy tpm? O 5S pewnie tylko czytałeś..bo tam tego nie stosują. Jak rzucasz tymi skrótami, to sądzę, żeś jeden z tych po ebów, ten łysy co lubi metal puszczać w biurze. Wał się gnoju siedzący w kieszeni tego prostaka..

P.S. gdyby jakaś Pani chciała tam pracować, jeśli lubisz jak Cię szef beszta przy wszystkich drąc się tak głośno, że w centrum Węgrowa go słychać to zapraszamy. Kupa chamów..hej Adam
Gosia 2017-07-08 21:54
Sama widziałam na dysku w dokumentach jak wpierdzielono komuś 2000zl kary nie tak dawno jeszcze... więc gadaj zdrów.
kukulka 2017-08-22 00:30
Kupiłam biurko Modern w Biedronce, trochę bałam się czy sobie poradzę z montażem, stwierdzam, że jestem mile zaskoczona łatwością i czytelnością instrukcji , oraz tym, że wszystko do siebie pasowało i nie brakowało żadnego elementu. Mebel prezentuje się bardzo elegancko. Polecam zakup.
Podziękowania dla pakowacza nr 2.
Zostaw swoją opinię o MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI - Węgrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLOMASTER SP.J. GRYGLAS, KRASZEWSKI