ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK

Salzgitter

Opinie o ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK

Sy_Ko 2016-07-12 21:40
Mąż pracuje w tej firmie od lat. Niemieckie warunki i obsługa po polsku. Świetne wynagrodzenie- wg prawa Niemieckiego i wzajemny szacunek. Polecam wszystkim.
stary driver 2017-02-26 00:03
Firma dno totalne pracowałem i cieszę się że już nie pracuje atmosfera bardzo ciężka za szkody potrącają ja bynajmniej wróciłem do polskiej firmy bo hajs ten sam a co tydzien w domu a nie swoim autem doginasz na salzgitter koszty paliwa amortyzacja itd zresztą kto nie wierzy idz pojezdzij podziel się opinią fakt jest taki skoro pracują tam tylko polacy i litwini a nie ma zadnego niemca to sam pomyśl jeszcze o wypłaty swojej kasy musisz walczyć
Mike 2017-05-16 12:03
Byłem, jeździłem ;) Nie jest tak źle na kierowce oczywiście jak chcesz złapać doświadczenie na specjalistycznym sprzęcie a nie na byle firance czy patelni to jak najbardziej polecam. Na WARSZTACIE z tego co dało się zaobserwować bywa różnie, zależy co się robi i z kim, bo jak się trafi na robotę z takim trepem co mentalnie został w wojsku to trzeba się uzbroić w odporność na obelgi i zazwyczaj kariera się kończy po pierwszym zjeździe do kraju bo psychicznie nie wytrzymują. Nie dziwie się bo jest to dorosły facet a zachowuje się jak rozwydrzony bachor w piaskownicy i oczekuje wazeliny nawet od kierowców..
Waldek 2017-06-13 17:07
Wytrzymałem prawie rok u Medyka , nikomu nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atmosfera fatalna Andreas wprowadził taką atmosferę ,że nie wiadomo z kim można pogadać ,jeden drugiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z kasą jest wypłacalny ,ale trzeba swojego pilnować i nigdy nie wypłaca całości przy zjeżdzie do domu byś wrócił . Poza tym jedziesz do niego pracować jako kierowca a jak nie ma roboty to robisz wszystko od biegania za kurczakami po pracę na warsztacie i przy remontach jego kilku posesji . Już nie wspomnę o cotygodniowym myciu tych autotransporterów przed warsztatem smary z gwintów ciekną po aucie i kierowcy . Z moich znajomych którzy tam pracowali a było ich dziesięciu uciekli wszyscy i nikt nie ma dobrego zdania o tej firmie .
Zostaw swoją opinię o ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK - Salzgitter
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK